لستر سیتی میزبان در فرم چلسی در جام حذفی به مرحله یک چهارم نهایی این بعد از ظهر.

برندان راجرز طرف شکست خورده اند برای پس گرفتن فرم پس از فوتبال را سرگیری داشتن به ثمر رساند فقط یک هدف در تساوی برابر گذشت واتفورد و برایتون. اما روباه هنوز در موقعیت قطب به یک نقطه امن در فصل آینده لیگ قهرمانان.

چلسی در ضمن لذت کامل شروع با پیروزی در برابر استون ویلا و منچستر سیتی – حصول اطمینان از لیورپول شد تاج گذاری قهرمان لیگ برتر پنجشنبه گذشته. این نتایج را به طور قابل توجهی تقویت فرانک لمپارد را امیدوار نگه داشتن بر روی چهارمین نقطه در حالی که این باشگاه افسانه تعقیب او اولین جایزه به عنوان سر مربی. دنبال تمام عمل زندگی می کنند:

صحبت از فرانک لمپارد او به افکار خود را به BT Sport گفت:

"این یک شب خوب برای ما است. کمی خسته شده اید در راه چون لیورپول کاملا به درستی کردم مقدار زیادی از اعتبار اما در اردوگاه ما سخت کار کرده بودیم و سازمان یافته و منظم و ما به آنها بسیاری از مشکلات را به عنوان به خوبی. قوام در این سال بوده است یک موضوع ما را به بطری تا چه کردم ما که نتیجه پنج شنبه شب [در برابر منچستر سیتی] و در ادامه امروز و به بعد.

"واقعیت این است به ضرب و شتم شهر شما را به عنوان مقدار فیزیکی به عنوان خروجی در هر زمان در این فصل به دلیل راه آنها بازی کند. سه روز پس از ما نداشته اند مناسب قبل از فصل به طوری که بخشی از تفکر من است. بخش دیگر این است که بازیکنان وجود دارد که آموزش در یک سطح بودند و می توان آنها را نا امید آنها بازی نمی کند در آن دو بازی اول. ما باید به تکیه بر روی پیراهن این تیم من انتظار می رود برای انجام در سطوح مشابه به روز دیگر و شاید بهتر.

"[بیلی گیلمور] یکی از آن بازیکنان است. او به پایان رسید درخشان قبل از اینکه مستند با دو عملکرد او به خوبی آموزش داده و نشان داده شده است روزمره که او توانایی و اخلاق کار در داخل و اطراف شروع یازدهم تا او فرصت امروز".

James Donald برداشت تا یک دست کشیدن به همین دلیل است که او نمی شامل در تیم ملی امروز. بدون در نظر گرفتن که برندان راجرز به نام تا یک تیم قوی را در یک چلسی طرف پر از جوانان است.

که طرف تاکتیک پیروز خواهد شد? تجربه و یا جوانان ؟ راجرز یا لمپارد?

آرسنال رئیس باکاری سانیا می تواند یک خاردار رقم در مصاحبه زمانی که تیم خود را انجام بد بود اما او تمام لبخند در پایان مسابقه گفتن BT Sport:

"من واقعا خوشحال است. این یک محل دشوار می آیند و رسیدن به یک پیروزی. ما در ومبلی. من واقعا خوشحال هستم با نگرش و عملکرد بازیکنان است.

"این یک فرصت بزرگ را امتحان کنید و برنده یک عنوان و بازی در اروپا است. ما چهار دور بازی ها پس از راه اندازی مجدد. با تشکر از شما به لیگ برتر برای ما تقویم بازی در هر سه روز. اما ما دوباره در روز چهارشنبه.

"من می دانستم که Sheffield United شد رفتن به لحظات. آنها خیلی خوب در بازی خود را طرح و قرار دادن تیم تحت فشار است. ما اذعان از یک پرتاب بلند است که خیلی سخت برای دفاع از. اما ما قادر به برنده شدن در این بازی است."

تبلیغات

گل دیر شده است از عوامل تصمیم گیری در دو جام حذفی یک چهارم نهایی. دیوید McGoldrick به نظر می رسید به دست گرفته اند و بازی به وقت های قبل از آرسنال زده در زمان اضافه شده است. گزارش بازی از Bramall خط:

Mustafi اضافه شده کمی از افکار در هم تیمی David Luiz گفت:

"در پایان روز ما انسان هستند و اشتباه می کنند. به عنوان یک مدافع زندگی همیشه آسان نیست اما او به اندازه کافی با تجربه و فوق العاده team-mate. برای من او یک شخصیت بزرگ و من خوشحال هستم که او در تیم است."

آرسنال centre-back شکودران مصطفی به پست بازی در گفتگو با BT Sport گفت:

"به طور معمول من فکر می کنم قبل از ما اذعان دارد و لحظه ای ما را به کشتن بازی. اما ما نیست و اذعان. اما آن را نشان می دهد ، این کمک می کند تا این تیم برای بازگشت اعتماد به نفس. امروز ما نمی دهد تا حتی زمانی که آنها تساوی. شما باید برای آماده شدن برای وقت اضافه اما ما پاداش.

"گاهی اوقات شما باید برای دیدن آنچه که حریف می کند. وجود دارد مقدار زیادی از توپ های بلند. آن است که همیشه آسان نیست برای پیدا کردن راه حل. این تیم معتقد است که در چگونه ما می خواهم به بازی فوتبال و تلاش می کند همه چیز حتی زمانی که آن را به نظر نمی آید به عنوان خوب به عنوان آن را باید. ما باید به این باور در این فرآیند است."

تبلیغات

دو گل در شش دقیقه ساخته شده برای یک کوره پایان به زرادخانه پیشرفته به جام حذفی نیمه نهایی, در اینجا چیزی است که ما یاد گرفته:

بازگشت به آرسنال در حال حاضر و چگونه بازیکنان انجام شده به عنوان باکاری سانیا به سمت پیوست, منچستر یونایتد در چهار نهایی:

اخبار تیم

برندان راجرز باعث می شود چهار تغییرات به لستر طرف که درو 0-0 با برایتون در لیگ برتر است.

James Donald نیست در تیم ملی! Kelechi Iheanacho, Nampalys Mendy و Demarai Gray همه قطره به نیمکت. در آمده دنیس Praet, Youri Tielemans, Ayoze پرز و هاروی بارنز

چلسی بهتر است که با ساخت شش تغییرات به تجربهای که شکست منچستر سیتی در روز پنج شنبه. ویلی کابایرو جایگزین Kepa Arrizabalaga در هدف.

Reece جیمز, Kurt Zouma, بیلی گیلمور Tammy ابراهیم و امرسون پالمیری (دهانه) همه می آیند به سمت.

کسر Azpilicueta, Andreas Christensen, راس بارکلی مارکوس آلونسو و آرسنال تمام رها.

تبلیغات

واکنش از هر دو تیم در آینده و پس از آن لستر میزبان چلسی در سه ماهه سوم نهایی از آخر هفته.

در اینجا نگاهی به هر دو تجربهای است:

تمام وقت

90+5 دقیقه: این آرسنال که در حال پیشبرد به دور بعد. دنی کبللس با هدف برد پس از تیغه انداخت همه چیز در توپچی ها در ده دقیقه. آن را فقط نمی شده است خانه طرف بعد دو مجاز اهداف و گل است که تنها چهار دقیقه به طول انجامید.

آرسنال به جام حذفی نیمه نهایی.

هدف!

90+1 دقیقه: هدف! شفیلد یونایتد 1 - 2 آرسنال - (کبللس)

Nketiah می فرستد یک توپ را از په په در سمت راست از جعبه او تبدیل به اطراف و کبللس طول می کشد توپ او. او اجرا می شود توپ را به سمت راست از هدف و اسلات توپ گذشته هندرسون به نمره آنچه قطعا برنده است.

تبلیغات

90 دقیقه: شفیلد یونایتد در حال رفتن برای آن است. مارتینز مشت گوشه ای توپ اما تیغه ارسال آن را در جعبه. بیلی شارپ آن را دریافت و آتش سوزی یک شات مارتینز موجب صرفه جویی در.

پنج دقیقه به آن اضافه شود ، آیا کسی می تواند یک برنده ؟

هدف!

87 دقیقه: هدف! شفیلد یونایتد 1 - 1 آرسنال - (McGoldrick)

جک رابینسون بلند پرتاب می پردازد. آن را به جعبه برگزاری طرفداران آن در و Kolasinac تلاش می کند برای روشن شدن اما فقط کلیپ توپ به هوا. McGoldrick واکنش نشان می دهد برای اولین بار و اسلات توپ به پشت net. تیغه ها در آن!

84 دقیقه: Nketiah می شود توپ در جعبه او کرم ها راه خود را به سمت چپ و سپس سمت راست در تلاش برای پیدا کردن یک باز به شلیک Henderson. اگان بسته او را و دو درهم و برهم کردن. اگان می رود به زمین و برنده یک ضربه آزاد.

تبلیغات

81 دقیقه: Tierney دریل پایین صلیب را در جعبه به عنوان په په باعث می شود یک اجرا از طریق وسط است. این یک حرکت خوب از آرسنال اما شفیلد یونایتد پاک کردن توپ. تیغه باید ده دقیقه برای پیدا کردن یک اکولایزر.

78 دقیقه: تیغه تحویل یک گوشه به جعبه McBurnie هدف است و او بالای کبللس که مارک او را. فقط در مقابل آن دو Xhaka و رابینسون هر دو جهش برای توپ و رابینسون برنده هدر قرار می دهد اما آن را در طول نوار.

کارت زرد

75 دقیقه: شفیلد یونایتد برنده یک ضربه آزاد خود را. Norwood می فرستد و آن را به جعبه. تاپیک توانا تقلا اما آرسنال قادر به دریافت آن دور. Saka فرستاده شده است در حال اجرا بر روی ضد حمله اما رابینسون پاک او را برای جلوگیری از حمله. او میدارد تا یک کارت زرد.

تیز جایگزین Basham پره.

تبلیغات

72 دقیقه: بیلی شارپ و اتلتیک بیلبائو در حال گرم کردن در حاشیه. اگان هل Nketiah در پشت و دور یک ضربه آزاد در نیمه راه خط.

69 دقیقه: که جک رابینسون پرتاب بلند همچنان به علت آرسنال مشکل است. McBurnie هدف است یک بار دیگر و طرفداران او توپ در. توپ می آید به برگ اما او نمی تواند کار راه خود را به اندازه کافی فضا به ساقه و آرسنال به خوبی دفاع.

آنها توپ را به انتهای دیگر و Xhaka طول می کشد یک شات است که رابینسون بلوک. دوم نوشیدنی شکستن گرفته شده است.

لطفا اجازه می دهد یک لحظه برای وبلاگ به بار.