پریز هوشمند چیست و چگونه کار می کنند؟ خانه هوشمند آیسا%

گیاهان خانگی و چمن‌ها را می اقتدار کلیدی به کارگیری از تایمرهای متصل شده، آبیاری کرد. تدریس ها ویژه بازار کار

توسط FARDAALEFBA در 28 آبان 1401
گیاهان خانگی و چمن‌ها را می اقتدار کلیدی به کارگیری از تایمرهای متصل شده، آبیاری کرد. تدریس ها ویژه بازار کار هستند و کاراموز بعد از آن از پایان دوره به راحتی می تواند وارد بازار شود. سنج و سنسور آنالوگمدل سنتی از جریان ولتاژ زیر تا 24 ولت، به عنوان یک قاعده، به عنوان انتقال داده، و سیم کشی الکتریکی بخش ریز به تیتر رسانه انتقال به کار گیری می کند. دسته‌بندی نشده ظاهر شکیل و زیبا و رنگ بندی متنوع بهمراه هوشمندی لذت استفاده آن را دو چندان می کند. بله، هر یک از محصولات به تنهایی قابل استفاده می باشند و نیازی به تهیه تمام سیستم نمی باشد. فرد اهمیت مراجعه به درب ایوان و دارای زدن زنگ می تواند با شما از نحوه تلفن همراه گوشی هوشمند و نرم افزار اسمارت مایر ارتباط برقرار کند و میتوانید در صورت نیاز درب اهمیت را باز نمایید. در سال ۲۰۱۲، شرکت SmartThings کمپین Kickstarter را خط مش اندازی کرد و ۱.۲ میلیون دلار برای تأمین مالی سیستم خانه هوشمند خویش جمع آوری کرد. شاید خاموش و واضح کردن چراغ های خانه به کمک ریموت کنترلی عمل جالبی باشد. خیال کنید در یک منزل هوشمند با گفتن تنها یک جمله اتاق خواب، چراغ آن خاموش یا این که واضح شود. یکی از از قابلیت های جدیدی که به منزل های هوشمند طولانی تر شده است کلید صوتی هوشمند می باشد که به آسانی اصلی کارگزاری یک قابل انعطاف افزار روی کامپیوتر شخصی فعال می شود.

دنیای هوشمند اویو

در حالی که به کار گیری از این گروه سبب ساز صرفه جویی در مصرف انرژی و کاهش چشم گیر هزینه‌ها می‌شود، چالش‌هایی را نیز کلیدی خود به ملازم دارد. احتمال وجود نادرست در سیستم‌های هوشمند می‌تواند منجر به عدم اجرای صحیح اوامر شده و حتی ممکن است سبب تأخیر در انجام امورات شود. ممکن میباشد نرم افزارهای به فعالیت رفته در این لوازم به صحت طراحی نشده باشند. برخی از سیستم های اتوماسیون منزل در رخ تشخیص حرکتی غیر معمولی در خانه، صاحب و مالک خانه را مطلع می کنند. در صورتی که کسی در خانه حضور نداشته باشد مهم پلیس یا این که آتش آدرس تماس می گیرند. از طرف دیگر، درصورتیکه عمده از برنامه‌ها و محصولات گوگل، استفاده می‌کنید شاید بخواهید انتخاب وب سایت گوگل هوم را نیز در نظر داشته‌باشید. ممکن میباشد داده ها از نحوه همان سیم‌های الکتریسیته ساختمان مبادله شوند که پروتکل X10 معروف‌ترین طریق برای انجام همین عمل است. به شما اذن میدهند یک برنامه گزینش کنید و از راه و روش بدور نیز بتوانید دمای منزل را کنترل کنید یا این که تغییر‌و تحول بدهید. نکته جذاب این می باشد که همین دستگاه به مرور می‌تواند عادات رفتاری صاحبان خانه را یاد بگیرد و به طور اتوماتیک تنظیمات خود را بر پایه این اخلاق تغییر تحول بدهد. علاوه بر این‌ها می‌تواند میزان مصرف انرژی را گزارش بدهد یا این که به شما یاد آوری نماید نیاز به تعویض فیلتر یا قطعات دیگر دارید. سیستم روشنایی هوشمند میتوان در اختیار گرفتن تمامی وسایل روشنایی از رویه دور، حساس به کار گیری از تلفن همپا را در اختیار داشت؛ همچنین با برنامه ریزی همین سیستم دیگر نیازی به فرمان مستقیم به لامپ ها نمیباشد.
  • به عامل حصر های موجود در استفاده از ترموستات هوشمند گهگاه تایم ها ناگزیر به استعمال از رله هوشمند برای کنترل وسایل سرمایش و گرمایش هستیم.
  • زنگ درب‌های چهره‌ای به منزله دوربین‌های بیرون از خانه هستند که می‌توانید تجهیزات دشوار افزاری آن را بسته به دسته مدل، جایگزین سیستم پیشین کنید.
  • احتمال وجود غلط در سیستم‌های هوشمند می‌تواند سبب ساز به عدم اجرای درست دستورات شده و حتی ممکن می باشد باعث تأخیر در انجام امورات شود.
همچنین به شما همین امکان را می دهد که به رخ دستی و از راه و روش به دور دما را از روش یک برنامه تهیه و تنظیم کنید. مدیر ابزارهای یک‌سری رسانه‌ای و اتصال آنها به یک‌دیگر، رئیس وسائل آشپزخانه از جمله اتومبیل لباسشویی، ظرفشویی و فریزر و... برای زمان‌بندی کار و ارائه هشدارهای مختلف، نظیر ناچیز شدن میوه در یخچال! تا هزینه های سوخت این جور رو به ارتقاء نرود و تدارکات اجرایی مناسب برای گرم نمودن خانه های ما وجود داشته باشد و این تبدیل به یک بخش حتمی از اقتصاد هر خانه ای شود. ترموستات هوشمند و سیستم های گرمایشی به زودی و به اسانی در تمام خانه های هوشمند یافت خواهد شد شما با یک دیگ بخار و حرارت مرکزی به احتمال بسیار قوی به ایجاد یکی از از سیستم های موجود در بازار خواهید بود. اما مدام به دنبال پیدا کردن بهترین ترموستات های هوشمند در دسترس باشید. استفاده از فناوری برای ارزیابی و افزایش safety ایمنی در هم اکنون حاضر یکی از از نگرانی های با هست زیرا صاحبان منزل شیوه های تندرست نگه داشتن عزیزان را کشف می کنند. اتوماسیون چک بر کیفیت هوا کلیدی نصب سیستم های تصفیه نقشی اساسی به جهت اطمینان از شناسایی و حذف آلاینده های مضر خواهد داشت.

خانه های مدرن به چه صورت از فناوری هوشمند استقبال می کنند؟

سیم کشی هوشمند خانه ، انتخاب قابل قبولی به جهت داشتن یک منزل هوشمند مناسب نیست. چرا که در وحله اولیه تجهیزات مورد استفاده در این پکیج هوشمند سازی خانه اکثرا وارداتی میباشند و ارزش بالایی دارند. در وحله دوم حقوق نصاب و پیاده سازی آن میباشد که حدود ۵ تا ۱۰ % بها تجهیزات بوده منجر بالا رفتن هزینه منزل ی هوشمند می شود. حساس این هم اکنون در سال های آخر خانه های هوشمند ایرانی پیشرفت چشمگیری داشته اند و از مزایای متعددی برخوردارند. آنتن بیرونی دستگاه ، برای مناطقی که پوشش تلفن ملازم ضعیف می باشد عملکرد مطمئن دستگاه را ارائه می کند. اندازه ریز و استاندارد دستگاه در دست گرفتن از روش دور خانه هوشمند قابلیت و امکان به کارگیری از آن را در همه ی گوشه و کنار های صنعتی و خانگی را برای اعضا آماده آورده است. یک خانه هوشمند همانطور که از اسمش به لحاظ می رسد، “هوشمندانه” به حیث می برسد چون سیستم های رایانه ای آن می توانند بسیاری از جنبه های زندگی روزمره را کنترل کنند. به تیتر مثال خانه هوشمند یخچال و سردخانه ممکن هست بتواند محتویات خود را فهرست بندی کند، منو ها و لیست های خرید کردن توصیه بدهد، گزینه های تندرست غذایی را سفارش کند و حتی روزانه مواد غذایی آیتم نیاز را پیشنهاد دهد. سیستم های منزل هوشمند حتی ممکن است یک جعبه بستر گربه ای که به طور مداوم تمیز می شود یا این که یک گیاه خانگی که به جهت همیشه آب دارد، را تضمین کند. اساسی آغاز کامپیوتری شدن خیلی چیزها (به شکل بی سیم)، دستگاه های کنترل از خط مش دور به موقع هوشمند می شوند.

آینده خانه هوشمند

ماشین شما وارد شده و در جایگاه شارژ شمسی قرار میگیرد همچنین کلیدی استعمال از سنسورهای بیولوژیکی کارگزاشتن شده در خانه حالت جسمانی شما هم تحلیل می شود. دستگاه قهوه ساز خویش را برنامه ریزی کنید، زمانی که از رختخواب بیرون بلند می شود، قهوه تان مهیا باشد. به این خاطر خصوصا به جهت سالمندانی که فقط زندگی می‌نمایند مدام همین خطر وجود دارااست که به خاطر ارتقا فشار خون یا مورد ها دیگر دچار هجوم ها قلبی و مشکلات دیگر شوند. اتصال مدول شمسی به مدار کنترل شارژ، باتری و اینورتر در معرض نور خورشید. در همین صورت باز هم می توانید نور طبیعی را در خانه خود داشته باشید و در عین درحال حاضر اذن ندهید گرمای متعددی داخل منزل شود.

راحتی

امکان بازدید دوربین مداربسته از طرز گوشی تلفن ملازم حتی هنگامی که در خانه نیستند. ۶- قفل درب‌ها می‌تواند به رخ مداد و حیاتی نزدیک شدن موبایل هوشمند شما گشوده شوند. ۲- می‌توانید سیستم گرمایش و سرمایشی را از تخت‌خواب، فرودگاه و در هر جای دیگری که به تلفن هوشمند و internet دسترسی دارید، کنترل کنید. به کار گیری از پروتکل‌های بین‌المللی مانند KNX در هوشمند سازی، در گزینش تجهیزات بیش از هر دلیل دیگری مزایای خویش را واضح می‌سازد. وقتی که از استانداردهای محدود در برندهای مختص استعمال می‌کنید، قابلیت ترکیب تجهیزات برندهای متفاوت حساس یکدیگر را نخواهید داشت. خانه هوشمند بی‌سیم از به‌روزترین تکنولوژی هوشمندسازی ساختمان در عالم پشتیبانی می‌نماید که در مدت‌زمان کم و فارغ از نیاز به سیم‌کشی و یا این که تغییر و تحول آن، خط مش اندازی می‌شوند. سیستم روشنایی هوشمند درطول مسیرتان در پارکینگ، راه‌پله و جلوی درب، نور کافی را به‌صورت خودکار تامین میکند و دمای منزلتان بر روی مقدار ایده‌آلتان تنظیم شده است. داشتن منزل هوشمند صحیح مانند زندگی در قلعه‌ای باشکوهیست که خدمتکار آن هوش تصنعی و مصنوعی است. عملکرد خانه هوشمند مبتنی بر نتورک مش هست که معروف‌ترین پروتکل‌های خانه هوشمند مبتنی بر نتورک مش، Zigbee و Z-Wave یا این که سیگنال‌های X10 هستند.

طراحی استخر،سونا،جکوزی در شیراز

به طور کلی ، خسته کننده بیش از حد برای فرد بی فایده می باشد و وارد دعوا و جدل در آیتم همین سؤال که "خانه هوشمند" که توسط علم آموز کولیا ساخته شده می باشد چقدر هوشمند است - به نظر من همین بی احترامی به فعالیت به عبارتی است. آیا او این فعالیت را کرد؟ آیا کار می نماید و چیزی را مدیریت می کند؟ عالی، آفرین! از آن جایی که حضار در سالن مدام به سمت روبه رو صفحه نمایش نگاه می کنند. پس از آشنایی حساس قابلیت و امکان های گوناگون منزل هوشمند هم اکنون به سوال منزل هوشمند چگونه فعالیت می نماید پاسخ می دهیم. منزل هوشمند را می اقتدار به تیتر یک کانال سه لایه مورد تحلیل قرار داد. یک پریز هوشمند جایگزین پریز برق موجود در خانه شما می شود، البته یک دوشاخه هوشمند که شما به آسانی وصل می کنید بدون نیاز به سیم کشی. به جهت این که سیستم های اتوماسیون خانگی واقعاً مؤثر واقع شوند، دستگاه ها می بایست سوای دقت به تولید کننده کلیدی یکدیگر همکاری نمایند و از همان پروتکل یا حداقل از پروتکل های مکمل استفاده کنند. از آنجا که بازار تقریبا جدیدی است، هنوز هیچ استاندارد طلایی به جهت اتوماسیون خانگی وجود ندارد. اساسی همین حال، اتحاد های استاندارد به جهت اطمینان از قابلیت همکاری و تجربه یکپارچه کاربر اهمیت ایجاد کنندگان و پروتکل ها همکاری می کنند. افرادی که نسبت به هوشمند سازی گارد دارا هستند و هنوز به این نتیجه نرسیده اند که هوشمند سازی می تواند به جهت آن ها اثرگذار باشند. ذکر این نکته قابل اعتنا است که درک همگی مفاهیم و مقدمه ها به جهت ادراک کامل مطلب مضاعف اساسی می باشد و ما همت می کنیم اصلی مثال هایی ملموس فهم و شعور مفاهیم به نقل از سایت را معمولی کنیم تا شما به سطح آگاهی ضروری برای هوشمند سازی خانه خویش برسید. دارای خروج پرسنل از اتاق، چراغ ها پس از مدت معینی خاموش شده و اهمیت ورود آن ها مجدداً پر‌نور می شوند. مسافر کارت خویش را جلوی درب آسانسور گرفته و پس از وارد شدن، نیازی به زدن هیچ سوییچ ای نیست.

خانه هوشمند بیسیم

همه اینها مثال های کوچکی از ترقی هوشمند سازی منازل در 2022 می باشد. پیجر‌ها و دوربین‌های هوشمندی که نسبت به صدا و یا این که حرکت نوزاد واکنش نشان دیتا و سریعا والدین را که در اتاق های دورتر و یا این که ایوان مجاورهستند با خبر می کنند. درود وقتتون بخیر، واجب دونستم بابت راهنمایی مفیدتون ازتون تشکر کنم. شما حیاتی پیشزفت تکنولوژی در دست گرفتن دما، تهویه و تبادل حرارتی ساختمان می توانید مصرف انرژی این سیستم ها را کاهش دیتا و سطح های بهینه مصرف را محافظت نمایید. همین سنسورها، اطلاعات خود را به یک کنترلر مرکزی ارسال می کنند و کنترلر مرکزی می تواند تعداد زیادی عملگر مثل روزنه ورود و خروج باد، درب و پنجره های برقی، آژیر اعلان حریق، تابلوی الکتریسیته و … را در دست گرفتن کند. سازندگان ترموستات‌های دیجیتال، لامپ‌های هوشمند و حتی زنگ در، حجم متعددی از اطلاعات عضو را ذخیره مینمایند و دسترسی هکرها به این داده ها می‌تواند دردسرساز باشد. هزینه هوشمند‏سازی بالطبع به قطعاتی که استفاده می‏شود بستگی دارااست بصورت دلخواه می توان کل خانه را صد درصد هوشمند نمود یا صرفا دارای هوشمند سازی تالار پذیرایی هزینه ها را کاهش کرد. بصورت کلی محدوده قیمتی هوشمند ‏سازی به جهت یک واحد ۱۲۰‏متری به جهت هوشمند‏سازی نور، تهویه، امنیت، صوت و پرده ساختمان با قطعات آلمانی حدود ۲۰ میلیون تومان و حساس قطعات چینی تحت استاندارد پروتکل KNX حدود ۱۲ میلیون تومان است. همچنین در چک خانه هوشمند قیمت‏ها هزینه سیم‌کشی و ارزش موتور پرده و ریل حیث نشده است. خانه‌ای اصلی قابلیت‌های هوشمند می‌تواند اهمیت بها بالاتری نسبت به خانه‌های بی آلایش فروش برود. مطابق گزارش‌ انجمن معاملات ملکی آمریکا، خریداران حاضرند هزینه‌ی بیشتری به جهت خانه‌ای مهم قابلیت‌هایی نظیر سیستم امنیت هوشمند، در دست گرفتن دما، اثاثیه خانگی و سرگرمی بپردازند. سیستم‌های گرمایشی و سرمایشی هوشمند می‌توانند تا ۵۰ % در مصرف انرژی صرفه‌جویی کنند. براین اساس در پایان روز چشم های شما غرق در نور آبی نخواهد شد و حتی می توانند بر شالوده کارداران متعدد به طور اتومات واضح و خاموش شوند. ساخت منزل هوشمند قبلا کار پیچیده ای بود و نیاز به مهارت های شبکه سازی، برنامه نویسی و برنده دستی در DIY داشت. البته خانه های هوشمند به قدری ساده شده اند که تقریبا هرکس می تواند منزل هوشمند ساخته و مهم به کار گیری از یک سری محصول، بخش اعظم وسایل منزل خود را به وسیله تلفن هوشمند و دستور صوتی کنترل کند.
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن