ما را ساخته اند یک "جهش بزرگ" به راه اندازی spaceflights از انگلیس و دولت بریتانیا ادعا می کند

بریتانیا ساخته شده است که یک "جهش بزرگ" نسبت به راه اندازی spaceflights از بریتانیا دولت ادعا کرده است. این حر

توسط FARDAALEFBA در 8 مرداد 1399

بریتانیا ساخته شده است که یک "جهش بزرگ" نسبت به راه اندازی spaceflights از بریتانیا دولت ادعا کرده است.

این حرکت جدید آماده انگلستان برای اولین بار به فضا پرتاب – به جای برنامه ریزی شده "توسط اوایل 2020s" به گفته وزیر حمل و نقل Grant Shapps, که, اعلام تغییرات جدید.

یک "جهش بزرگ" در حال توسعه UK spaceflights شده است با راه اندازی مشاوره در تغییرات نظارتی, حمل و نقل, منشی, Grant Shapps ادعا کرده است.

نقش نظارت بر پروازها از هفت پیشنهاد spaceports در جنوب غرب انگلستان, ولز و اسکاتلند را از انگلستان آژانس فضایی (UKSA) به سازمان هواپیمایی کشوری (کا) در زیر گروه حمل و نقل (DfT) در نظر دارد.

انتصاب کا به انگلستان تنظیم کننده برای تمام spaceflights خواهد شد جلوگیری از تقابل منافع برای UKSA اگر آن را به هر دو موضوع کمک های مالی دولت و نظارت بر گیرنده DfT گفت.

آقای Shapps اعلام کرد که بریتانیا در فضا بخش می توانید "تقویت ملی ما قابلیت ایجاد بالا, ماهر مشاغل و رانندگی در آینده رشد اقتصادی در سراسر انگلستان".

او در ادامه: "گرفتن قوانین در جای خود برای راه اندازی فضای از بریتانیا قلمرو ممکن است به نظر می رسد مانند یک گام کوچک اما آن را هموار راه را برای یک جهش بزرگ در توسعه فضای ما بخش.

"این فن آوری بالا frontier و ما به زودی قادر خواهد بود برای رسیدن به آن با متخصص کوچک حمل بار راه اندازی از خاک بریتانیا."

بریتانیا در حال برنامه ریزی برای انجام موشک راه اندازی هر دو صورت عمودی از روی زمین و در هوا از هواپیما.

وزیر علوم آماندا Solloway گفت: "ما می خواهیم انگلستان به مقام اول در اروپا برای پرتاب ماهواره های کوچک و به منظور انجام این کار ما نیاز به کسب و کار پسند و مقررات در محل.

"ماهواره ای راه اندازی مشاغل جدید را ایجاد حق در سراسر انگلستان و جذب سرمایه گذاری قابل توجهی به سرعت در حال رشد بخش فضای. این مشاوره به ارمغان می آورد این فرصت های هیجان انگیز یک گام نزدیک تر است."

کا اجرایی ریچارد Moriarty گفت: "بریتانیا به این شانس در خط مقدم spaceflight توسعه در سطح جهان است.

"ما و تاریخ افتخار از تکنولوژی ماهواره ای و فضای تحقیق و کا می خواهد برای حمایت از این صنعت برای ساخت این پایه است.

"چشم انداز ما برای انگلستان spaceflight به رشد به عنوان یک رقابتی و بالاتر از همه امن میباشد."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب