زوکربرگ دارای فاجعه ملاقات با رهبران حقوق مدني در تلاش برای سرکوب طوفان

Facebook, مدیر عامل شرکت مارک زوکربرگ چپ حقوق مدنی گروه های ناراضی پس از جلسه صورت گرفت که در روز سه شنبه. رهب

توسط FARDAALEFBA در 18 تیر 1399

Facebook, مدیر عامل شرکت مارک زوکربرگ چپ حقوق مدنی گروه های ناراضی پس از جلسه صورت گرفت که در روز سه شنبه.

رهبران انجمن ملی برای پیشرفت رنگین پوست (NAACP), رنگ, تغییر, رایگان, مطبوعات و ضد افترا لیگ (ADL) صحبت با Facebook مدیران از جمله زوکربرگ مدیر عامل افسر شریل سندبرگ و رئیس محصول افسر Chris Cox.

اما در یک تماس تلفنی با خبرنگاران این گروه گفت: تماس بود "ناامیدی".

مدیر عامل ضد افترا لیگ جاناتان " greenblatt گفت که این گروه "را دیدم و شنیده ام فقط در مورد هیچ چیز".

"ما نمی گرفتن تعهدات و یا قاب زمان روشن و یا نتایج. ما انتظار می رود جزئیات و این چیزی است که ما شنیده," او اضافه شده است.

رشاد رابینسون رئیس جمهور, رنگ, تغییر, گفت که Facebook "نشان داد تا در این نشست انتظار 'A' برای حضور است."

"به جای ارتکاب به یک جدول زمانی برای ریشه کن کردن نفرت و دروغ در Facebook شرکت رهبران تحویل همان نقاط صحبت کردن سعی کنید برای جلب رضایت ما بدون ملاقات خواسته های ما" گفت: Free Press Co-مدیر عامل جسیکا گونزالس.

"Facebook نزدیک ما نشست امروز مانند آن را چیزی بیش از یک روابط عمومی ورزش است."

بحث می آید به عنوان یک تعداد زیادی از مارک های از جمله Patagonia, Ben & jerry's (و پدر و مادر خود شرکت Unilever), The North Face, استارباکس, پرتو Suntory, Coca-Cola, Diageo هوندا امریکا لوی, Starbucks, ورایزون, سونی و مایکروسافت پیوست تحریم از سایت های رسانه های اجتماعی.

کمپین ادعا می کند که Facebook تواند بیشتر انجام دهید برای محافظت و پشتیبانی سیاه کاربران "تماس انکار هولوکاست به عنوان نفرت" اما می گوید این شرکت "به طور فعال انتخاب ندارد".

"اجازه دهید ارسال Facebook قدرتمند پیام: سود خود را هرگز خواهد بود به ارزش ترویج نفرت و تعصب و نژاد پرستی و یهود ستیزی و خشونت" را نوشت.

تبلیغ را حذف آگهی خود را در هر دو Facebook و شرکت تابعه آن Instagram.

Facebook برچسب محتوایی که ناقض سیاست های امریکا به عنوان بزرگترین شرکت های تعلیق و تبلیغات بیش از سیستم عامل نفرت و تقسیم

زوکربرگ نیز گفت که او انتظار دارد که "این همه تبلیغ خواهد بود بر روی پلت فرم به زودی به اندازه کافی" اما همچنین که این شرکت پلت فرم خواهد بود و تغییر را به عمل بیشتر در برابر التهابی پست

این شرکت در حال حاضر یکی از سهامداران آن ناتالی Ocegueda شروع یک طرح دعوی در دادگاه در برابر آن برای عدم اقدام در مورد مسائل نژادی.

"Facebook رویکرد به تنوع شده است مشخصه tokenism: ایجاد یک حرکت کوچک به برآورده ظاهر, اما نمی توان هر زمینه ای قابل توجهی تغییر" شکایت می گوید.

کارکنان در Facebook نیز راه می رفت بیش از این شرکت در رابطه با راست نفر است.

در بیانیه ای با توجه به CNN, Facebook گفت که این نشست "یک فرصت برای ما به شنیدن از برگزارکنندگان کمپین و تعهد به مبارزه با نفرت در ما پلت فرم. آنها می خواهند Facebook به رایگان از گفتار نفرت و پس از انجام میدهیم."

"ما می دانیم که ما در نظر گرفته خواهد شد با اقدامات ما نه با کلمات ما و سپاسگزار هستند به این گروه ها و بسیاری دیگر برای نامزدی ادامه داد."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن