YouTuber Finger on the App
YouTuber MrBeast (با نام مستعار جیمی دونالدسون) یک عظیم الجثه زیر در ویدئو های پلت فرم و یا در جایی در امتداد خطوط از 38 میلیون پس از آن جای تعجب نیست که او تصمیم گرفت برای ایجاد یک برنامه مبتنی بر چالش بر خلاف هر گونه دیگر است. به نام "در برنامه" این قطعه از نرم افزار توسعه یافته در همکاری با راه اندازی اینترنت MSCHF و برنده شده اند و این بازیکن است که می تواند نگه داشتن انگشت خود را در تماس دائم با نرم افزار طولانی ترین. ادامه مطلب برای دو فیلم و اطلاعات بیشتر.اولیه مسابقه آغاز شد و در 3 p. m. شرقی 30 ژوئن با بیش از 1 میلیون بازیکن از پیوستن به در. 7 p. m. شب که بازیکنان کاهش یافته به 450,000 و در سکته مغزی از نیمه شب آن را به حال محدود به صرف 1,500. دونالدسون و MSCHF می دانستم که این برنامه می تواند رسیدگی به میلیون ها نفر همزمان بازیکنان اما انتظار نداشتم که این نوع پذیرش. نیز وجود دارد چند ضد تقلب حمایت های ساخته شده برای نگه داشتن خودکار و رباتها از برنده شدن در آن است.

Apple iPhone 11 Pro, 64GB, Midnight Green - Fully Unlocked (Renewed)
اپل آی فون 11 Pro 64GB, نیمه شب سبز - Fully Unlocked (تجدید)
  • به طور کامل باز شده و سازگار با هر حامل انتخاب (به عنوان مثال AT&T, T-Mobile, Sprint, Verizon آمریکا-سلولی, کریکت, مترو, و غیره.).
  • دستگاه نمی آیند با هدفون یا سیم کارت. آن را شامل یک شارژر و کابل شارژ که ممکن است عمومی که در این صورت از آن خواهد شد UL یا Mfi (ساخته شده برای آی فون) تایید شده است.
  • بازرسی و تضمین شده است برای به حداقل لوازم آرایشی و بهداشتی خسارت آن قابل توجه است هنگامی که دستگاه برگزار می شود در طول سلاح.
  • با موفقیت به تصویب تمام آزمون تشخیصی است که تضمین می کند مانند-قابلیت های جدید و حذف قبل از هر کاربر اطلاعات شخصی.
  • تست سلامت باتری و تضمین شده است برای به حداقل ظرفیت باتری از 80 درصد است.

عزیز این چهار نفر باقی مانده مسابقه را با انگشت خود را هنوز هم در برنامه من پایان دادن به آن را در اینجا. سه روز دیوانه است! همه شما برنده خواهد شد و تمام دریافت $20,000. تبریک! به خواب رفتن" گفت: MrBeast در توییتر.