شما در حال حاضر می تواند پرداخت به Infinite ویدئوها به عنوان برنامه راه اندازی £54m صندوق برای پرداخت اروپایی سازندگان

Infinite اعلام کرده است £54 میلیون صندوق برای سازندگان بر روی پلت فرم آن در اروپا به منظور نگه داشتن آنها را د

توسط FARDAALEFBA در 9 مرداد 1399

Infinite اعلام کرده است £54 میلیون صندوق برای سازندگان بر روی پلت فرم آن در اروپا به منظور نگه داشتن آنها را در برنامه خود را در میان رقابت سختی از برنامه های دیگر.

در یک پست وبلاگ این شرکت گفت که می خواهد به "به افراد با استعداد فرصت به نوبه خود خلاقیت خود را به یک حرفه ای است". آن انتظار دارد که در مجموع به افزایش به حدود £231m بیش از سه سال آینده.

مشابه صندوق از $200 متر بود که به تازگی راه اندازی در ایالات متحده با هدف به رشد است که صندوق به 1 میلیارد دلار در سه سال است.

پیش از این کاربران تنها قادر به ایجاد پول از طریق livestreams یا نام تجاری مشارکت. آن را به فاش کردن اطلاعات بیشتر در مورد چگونه سازندگان می تواند درخواست برای این صندوق در آینده است.

برای اینکه واجد شرایط برای ما صندوق کاربران نیاز به بیش از 18 رسیدن به یک معیار خاصی از پیروان و ارسال محتوای اصلی آن را نقض نمی کند Infinite قوانین. آن است که به احتمال زیاد اروپا و صندوق خواهد شد که دستورالعمل های مشابه.

این حرکت در می آید به عنوان Instagram متعلق به Facebook, است نورد از محصولات خود را به چالش Infinite نسبی تسلط در فرم کوتاه تصویری فضا.

Instagram به تازگی راه اندازی قرقره در برزیل یک ابزار است که اجازه می دهد تا به کاربران برای ایجاد موسیقی فیلم تا 15 ثانیه – طول همان زمان مجاز در Infinite.

شبیه به 'دوئت' ویژگی در Infinite قرقره همچنین اجازه می دهد تا کاربران را به صوتی از دیگر کاربران و استفاده از آن خود را در فیلم خود را.

باید قرقره به خوبی انجام آن است به احتمال زیاد نورد در سطح جهان است.

Infinite به تازگی مورد انتقاد قرار Facebook برای آنچه آن را "تقلیدی محصولات" استدلال که Facebook در حال حمله به این شرکت اما پنهان است که حمله "به عنوان میهن پرستی ... برای پایان دادن به ما از حضور در ایالات متحده است."

Facebook نیز گزارش ارائه پول به Infinite سازندگان به آنها را تشویق به ترک پلت فرم.

Infinite حضور در ایالات متحده است که بر روی یک پرتگاه. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت دولت او "نگاه" ممنوعیت برنامه در ایالات متحده است.

وزیر امور خارجه مایک Pompeo نیز به تازگی با صدور یک هشدار برای آمریکایی ها که با استفاده از Infinite گفت که آن را "اطلاعات خصوصی خود را در دست حزب کمونیست چین".

نگرانی آمده از Infinite شرکت مادر Bytedance که در عمل در چین است. Infinite به خودی خود وجود ندارد در چین اما Douyin آن نسخه اصلی می کند.

ملی چین هوش قانون از سال 2017 نیاز به سازمانها و شهروندان به "حمایت از کمک و همکاری با دولت هوش کار".

معلوم نیست چرا چنین نگرانی هایی که مطرح شده در حال حاضر سه سال بعد اما کارشناسان معتقدند یک عامل کلیدی است ضد چین روحیۀ با توجه به تحولات اقتصادی و همچنین سیاسی اخیر اقدامات علیه معترضان و اجتماعی آن سیستم اعتباری.

Infinite را رد کرده است و چنین اتهاماتی و گفت: آن را ترک هنگ کنگ اگر چنین شد درخواست ساخته شده است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن