'تکواندو': کاپیتان آرسنال اتلتیک بیلبائو دود در ترنت الکساندر-آرنولد مقابله و عدم استفاده از VAR

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط FARDAALEFBA در 26 تیر 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

کاپیتان آرسنال اتلتیک بیلبائو نمی توانست درک کند که چرا این ویدئو دستیار داور را بررسی نمی ترنت الکساندر-آرنولد مقابله با Bukayo Saka در طول 2-1 پیروزی بر لیورپول در روز چهارشنبه.

الکساندر-آرنولد دریافت یک کارت زرد در مدت کوتاهی پس از شروع نیمه دوم برای بد چالش در Saka, داشتن, گیر افتاد, آرسنال جوانی در گوساله با او خاتم است که او را از چپ نوشتن در عذاب در ورزشگاه امارات چمن.

در عین حال با وجود این تند و زننده به دنبال چالش خال دار توسط داور پل Tierney مدافع انگلستان دریافت یک کارت زرد برای اطمینان از لیورپول باقی مانده در قدرت با VAR انتخاب به نقد و بررسی این تصمیم است.

تماس خشم طرفداران آرسنال که دیدم مهاجم ادی Nketiah دریافت کارت قرمز از یک ور بررسی مشابه چالش اخیر در این قرعه کشی با لستر سیتی و کاپیتان بیلبائو بود و بسیار شبیه به یک واکنش است.

در پاسخ به یک صدای جیر جیر از چالش از آمازون نخست بیلبائو گفت: "WTF حتی نمی توانید ور در این یکی."

کالبدشکافی حادثه در مسابقه از روز در شب چهارشنبه گری است و من اعتراف کرد که این دو چالش "بسیار شبیه" به یکدیگر تنها منجر به نتایج مختلف هر چند سابق آرسنال مهاجم ایان رایت در سمت چپ آن را در کمی شک او چگونه احساس ناپاک شده اند باید به کار گرفته شود.

"وجود دارد احتمالا برخی از بلند نفس همین دلیل این ارسال کردن اما ادی Nketiah است" Wright گفت. "چیزی شبیه به آن. اما آنها (شبیه)."

هفته گذشته 1-1 قرعه کشی در بین آرسنال و لستر دیدم داور کریس Kavanagh استفاده از pitchside مانیتور به بررسی Nketiah را بثورات چالش بر مدافع جیمز جاستین که ثانیه پس از, مهاجم آمده بود بر روی زمین به عنوان یک جایگزین که باکاری سانیا در زمان استثنا به دیدن آن داده نشده است مورد استفاده قرار گیرد.

"در سال گذشته من هرگز دیده می شود یک داور بررسی هر گونه تصاویر" Arteta گفت: بعد از بازی با لستر. "من درک نمی کنم که قوانین است. اما من می توانید انجام دهید هیچ چیز در حال حاضر است."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب