هری سبک آغاز بکار جدید 70s سبک سبیل در طول سفر به ایتالیا

هری سبک عرضه یک جدید ارضا روی صورت, مو نگاه در حالی که دور در ایتالیا نشان دادن کامل 1970s-سبک سبیل. تا کنون پ

توسط FARDAALEFBA در 31 تیر 1399

هری سبک عرضه یک جدید ارضا روی صورت, مو نگاه در حالی که دور در ایتالیا نشان دادن کامل 1970s-سبک سبیل.

تا کنون پس از ایجاد خود را به عنوان یک خواننده زیر یک جهت 2016 وقفه سبک تبدیل شده است به خوبی شناخته شده برای خود را پررنگ sartorial سبک, در علاوه بر این به خود قابل توجه خواننده است.

در 2019, نوازنده ساخته شده خود را در Met Gala با پوشیدن یک "اردوگاه"الهام گرفته از گروه توسط Gucci کامل با خالص آستین و تنها با گوشواره های مروارید, رفتن به ستاره در یک مد کمپین برای لوکس برچسب بعد از آن ماه است.

اجازه نمی lockdown تعدیل سبک 26 ساله نشان داد جدید خود را نگاه یکپارچهسازی با سیستمعامل در سفر اخیر خود به آشپز ماسیمو Bottura در ایتالیا.

در یک عکس به اشتراک گذاشته شده در Instagram account برای آشپز روغن زیتون محدوده سبک نشان داد سبیل خود در حالی که ورزشی یک جفت شلوار جین بلوند سبز و تی شرت سفید و یک جفت رنگی عینک آفتابی هوانورد.

خواننده نیز دستگیر نما با Bottura در حالی که نگه داشتن آشپز کتاب نان طلا است.

به عنوان به زودی به عنوان تصاویر از سبک نوشته شده بودند حاضر طرفداران این خواننده بلافاصله شروع به اشتراک گذاری نظرات خود را در صورت جدید ،

"هری سبک با یک سبیل است که هدیه ای به این لعنت جهانی من خواهد بود بیشتر استدلال" یک نفر گفت.

"شما می توانید باور Harry Styles فقط اختراع سبیل" یکی دیگر از اظهار نظر.

برخی از کاربران توییتر در مقایسه با سبک' نگاه کلی به فردی مرکوری های side-by-side عکس از این دو خواننده با شبیه موهای صورت و هر دو با پوشیدن راه راه پیراهن.

شماری از طرفداران پاسخ به یک صدای جیر جیر سبک های ارسال شده از نه سال پیش که در آن او ابراز تمایل خود را برای رشد "ماریو سبیل".

"من تصمیم گرفتم که من می خواهم یک سبیل...اما نه مثل یک مرد سرد سبیل... منظورم مثل ماریو سبیل" و سپس از 17 سال هنوز توییتی.

با وجود گسترده قدردانی به سبک جدید نگاه همه خواننده طرفداران علاقه خود را tash.

"من شما را دوست دارم اما تراشیدن سبیل برای عشق به خدا" یک نفر است در حالی که دیگری گفت: موهای صورت یادآوری آنها را از پدر خود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن