جهان برای اولین بار به طور کامل ماشین خود رانندگی آماده خواهد شد در این سال Elon Musk ادعا

مدیر عامل شرکت تسلا Elon Musk گفت: خودروسازی خواهد شد که به طور کامل خود رانندگی وسایل نقلیه در جاده ها تا پای

توسط FARDAALEFBA در 6 مرداد 1399

مدیر عامل شرکت تسلا Elon Musk گفت: خودروسازی خواهد شد که به طور کامل خود رانندگی وسایل نقلیه در جاده ها تا پایان سال است.

در طول یک درآمد تماس با سرمایه گذاران در چهارشنبه کارآفرین سریال نشان داد که او در حال حاضر در حال تست نسخه به روز شده این شرکت روی خلبان اتوماتیک نرم افزار در رفت و آمد به کار در لس آنجلس.

"آن را تقریبا به یک نقطه که در آن من می توانم از خانه من به کار با هیچ مداخلات با وجود رفتن را از طریق ساخت و ساز و به طور گسترده ای در موقعیت های مختلف," او گفت:.

"بنابراین این است که چرا من بسیار با اعتماد به نفس کامل در مورد self-driving قابلیت بودن کامل پایان این سال است. به این خاطر من به معنای واقعی کلمه آن را رانندگی."

اگر با موفقیت نورد در سال 2020 تسلا را تبدیل به اولین تولید کننده عمده خودرو به صورت تجاری در دسترس خودرو در جاده ها هستند که به طور کامل مستقل است.

تسلا در حال حاضر در میان پیشرو شرکت های خودرو وقتی که می آید به خود رانندگی از تکنولوژی خلبان اتوماتیک نرم افزار با تکیه بر هشت خارجی, دوربین رادار و 12 سنسور التراسونیک. تمام مدل های جدید بیا با این سخت افزار که نسخه جدید از این نرم افزار می تواند به روز رسانی از راه دور.

ماشین را به نظر می رسد درست مثل یک غول بهبود," او گفت:. "احتمالا نورد بعد از این سال. ما قادر خواهیم بود چراغ stop, تبدیل همه چیز خیلی... این قطعا راه بهتر از انسان [درایور]."

مدیر عامل شرکت تسلا Elon Musk حرکات در طول تسلا در چین ساخته شده تحویل 3 مراسم در شانگهای (خبرگزاری گتی ایماژ)

صحبت در مورد ماشین هوش مصنوعی در طول درآمد تماس با آقای مشک همچنین هشدار داد که تهدید وجودی مطرح شده توسط هوش مصنوعی پیشرفته.

"ما باید در مورد که در آن هوش مصنوعی در جریان است," او گفت:. "مردم من را ببینید که بیشترین [اشتباه] در مورد هوش مصنوعی هستند که بسیار باهوش هستند چرا که آنها نمی توانید تصور کنید که یک کامپیوتر می تواند راه دقیق تر از آنها است.

"این نقص در منطق خود را. آنها فقط راه احمقتر از آنها فکر می کنم آنها هستند."

پیش بینی های او برای تسلا خود قابلیت های رانندگی مجبور به تجدید نظر در گذشته داشتن قبلا گفت: در سال 2016 که تسلا خودمختار نرم افزار خواهد بود خوب به اندازه کافی به درایو از لا به نیویورک بدون هیچ گونه دست بر روی چرخ 2017.

شده اند وجود دارد چند مجموعه پشت پس از آن برای رسیدن به استانداردهای ایمنی لازم با تکنولوژی سرزنش برای حداقل یک سقوط مرگبار.

تسلا طیف وسیعی از وسایل نقلیه شامل این عنوان هنوز منتشر نشده Cybertruck ارائه می دهد که 'بهتر و سودمند تر از یک کامیون با عملکرد بیشتر از یک ماشین ورزشی'. (تسلا)

وجود دارد پنج سطح مختلف از اتوماسیون برای خودروهای با سطح 5 اجازه می دهد برای خود رانندگی در تمام جاده ها و در همه شرایط.

هر عمده خودرو غول در حال حاضر در حداقل نوعی خودمختار تکنولوژی خودرو هر چند هیچ کدام هنوز به تحویل بالا-تولید خودرو است که به طور کامل مستقل است.

جنرال موتورز در ابتدا برنامه ریزی شده برای راه اندازی ناوگان خود رانندگی وسایل نقلیه در سال 2019 برای استفاده در یک سوار به اشتراک گذاری خدمات هر چند این طرح باید پس از به تاخیر افتاده است.

فورد نیز مجبور شد برای رد گم کردن در بیش از حد بلند پروازانه وعده پس از مدیر عامل جیم هاکت گفت: سال گذشته که این شرکت تا به حال "overestimated ورود خودروهای".

شرکت های دیگر مانند هوندا و تویوتا و ولوو هستند با هدف ارائه-بزرگراه اتومبیل های بدون راننده تا سال 2021.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب