World Snooker Championship 2020 قرعه کشی: Ronnie o'sullivan چهره سریع Thepchaiya سازمان ملل متحد Nooh در دور اول

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط FARDAALEFBA در 8 مرداد 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

Ronnie o'sullivan خواهد آمد چهره به چهره با اسنوکر سریع ترین بازیکن زمانی که او شروع می شود پیشنهاد خود را برای یک ششم جهان, اسنوکر قهرمانی در روز یکشنبه.

O'sullivan شده است زوج با تایلند Thepchaiya سازمان ملل متحد Nooh که از طریق مقدماتی و که سرعت به طور رسمی ثبت شده در کمتر از 17 ثانیه در هر شات.

طرفداران با بلیط برای دور اول می توانید انتظار برخورد سریع و خشمگین جلسه داده o'sullivan خود شهرت برای سرعت نیست حداقل پنج دقیقه حداکثر شکستن در سال 1997 مسابقات است.

Thepchaiya کنونی جهان شماره 20 تحت فشار قرار دادند نهایی قهرمان جاد ترامپ به نهایی قاب decider در دور اول در سال گذشته و همچنین نزدیک در برابر جان هیگینز در بوته اولین بار در سال 2018 است.

سخن خود را سه شنبه شب با پیروزی یک بر لیام Highfield در مقدماتی Thepchaiya گفت: "این سومین سال من واجد شرایط و من به خوبی انجام داده ایم در دو سال گذشته – اما من امیدوارم نه جاد ترامپ دوباره."

مغلوب ساختن پیشی جستن است که با هدف تبدیل شدن به اولین برنده برای اولین بار به دفاع از عنوان خود در بوته خواهد شد بازی خود را در دور اول مسابقه به پایان روز جمعه در برابر جهان هیچ 26 تام فورد.

36-year-old Ford رسیده است که در دور اول در سه نوبت قبلی است و هنوز برای برنده شدن در یک مسابقه در مراحل نهایی است.

Anthony Hamilton است که بیان قبر نگرانی های ایمنی در این مسابقات پس از تصمیم به اعتراف تعداد محدود از طرفداران نیز شروع و در روز جمعه در برابر هشتم بذر کیرن ویلسون.

آلن McManus, قدیمی ترین بازیکن برای رسیدن به بوته پس از استیو دیویس نهایی ظاهر در سن 52 در سال 2010 در مارک ویلیامز در حالی که چهار بار برنده John Higgins شروع می شود در برابر فینالیست سابق متیو استیونس.

PAtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن