وینونا رایدر به شهادت است که جانی دپ بود "هرگز خشونت" به او در طول افترا محاکمه

وینونا رایدر شهادت خواهد داد به نمایندگی از جانی دپ در طول افترا محاکمه این هفته است. رایدر بود که مشغول به دپ

توسط FARDAALEFBA در 23 تیر 1399

وینونا رایدر شهادت خواهد داد به نمایندگی از جانی دپ در طول افترا محاکمه این هفته است.

رایدر بود که مشغول به دپ از سال 1990 تا 1993 است که با توجه به نظر می رسد در دادگاه عالی از طریق لینک ویدئو در روز چهارشنبه (15 جولای) به عنوان بخشی از خود را در جریان محاکمه در برابر آفتاب روزنامه.

این دزدان دریایی کارائیب بازیگر است suing, انگلیسی, انتشار, برای اشاره به او را به عنوان یک "همسر شخص برتر از اقران" در اشاره به این اتهام که او از لحاظ فیزیکی مورد حمله همسر سابق Amber Heard در طول رابطه خود را.

این جفت ارز در سال 1989 زمانی که دپ بود 26 و رایدر بود 17 با جفت با هم ماندن برای مدت چهار سال قبل از پایان نامزدی خود را.

به گزارش تایمزرایدر بگویید دادگاه در مورد رابطه او با دپ با بیانیه توصیف چگونه او هرگز "توهین آمیز" و یا "خشونت" نسبت به او.

"من شمارش او را به عنوان بهترین دوست من و به عنوان نزدیک به من به عنوان خانواده" بیانیه خود را می خواند. "من به وضوح نمی شد وجود دارد در طول ازدواج خود را به کهربا اما از تجربه من بود که تا شدید متفاوت من کاملا شوکه شده بود گیج و ناراحت شدم وقتی شنیدم اتهامات علیه او.

"ایده این است که او فوق العاده خشونت آمیز در فرد است و دورترین چیز از جانی من می دانستم و دوست داشتم. من نمی توانم قرار دادن سر من در اطراف این اتهامات ... من احساس بسیار امن با او."

وکلای خورشید برخاستیم و تلاش برای جلوگیری دپ شرکای سابق رایدر و Vanessa Paradis از دادن مدارک و شواهد این ادعا که آنها را نمی بینید "ارتباط خود را".

محاکمه آغاز شد و هفته گذشته با دپ این ادعا که شنیده داخلی سوء استفاده اتهامات هستند "جعل" ساخته شده است تا در طول سال به عنوان یک "بیمه".tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de