ویلسون Kipsang ممنوع از دو و میدانی به مدت چهار سال پس از ساخت داستان در مورد لغزش

سابق ماراتن جهان و دارنده رکورد Wilson Kipsang ممنوع شده است از دو و میدانی به مدت چهار سال گم شده و پس از سه مبارزه با دوپینگ آزمایش و دروغ گفتن در مورد دلایل خود را برای از دست رفته آنها.

سه محل شکست در یک دوره 12 ماهه به طور خودکار باعث تعلیق و Kipsang متعهد چهار – سه از دست رفته آزمایش و یک موقعیت که در آن او موفق به دقت ارائه محل سکونت خود را. او موقت به حالت تعلیق در 10 ژانویه و درخواست انضباطی دادگاه, اما درخواست تجدید نظر خود را شد یقین را رد کرد.

Kipsang توضیح داده شده به دو و میدانی یکپارچگی واحد (AIU) بررسی خود را در مورد چهارم و اخیر از دست رفته آزمون در 17 مارس 2019 بود نتیجه برگزار می شود تا توسط یک تصادف جاده به علت رانش زمین در بارش باران های سنگین در نزدیکی کنیا در شهر ناکورو. او را مشاهده کنید یک عکس از روبترقی کامیون از توضیح.

اما AIU یافت می شود که بارش در اطراف ناکورو در سرب تا 17 مارس عادی شده بود و بعید است که به علت رانش زمین. همچنین کشف شده است که عکس Kipsang را برعهده گرفته اند که بعد در واقع نشان داد جاده تصادف رخ داده است که سه ماه بعد.

در گزارش خود در مورد AIU گفت: “ورزشکار مشغول جعلی و فریبکارانه رفتار با ارائه عمدا گمراه کننده و نادرست اطلاعات به AIU در تلاش برای مانع و تاخیر هجوم به توضیح خود را و/یا جلوگیری از, روش های طبیعی از وقوع یعنی ضبط از دست رفته تست در برابر او.”

کنیا به ممنوعیت شده است backdated برای شروع از 10 ژانویه 2020, اما با توجه Kipsang است 38 آن به طور موثر به ارمغان می آورد خود را درخشان ماراتن حرفه ای به پایان رسید.

یک بیانیه منتشر شده توسط شرکت مدیریت Volare ورزش گفت: او را در نظر بگیرید یک درخواست تجدید نظر به دادگاه داوری برای ورزش است. “این تصمیم هنوز نهایی نشده است و قطعی نشده” آن را بخوانید. “ویلسون فرصت برای درخواست تجدید نظر تصمیم گیری و … ما را به مطالعه و تجزیه و تحلیل تصمیم انضباطی و دادگاه و نظر بیشتر مراحل قانونی.”

Kipsang المپیک برنز در المپیک 2012 لندن و همچنین به عنوان ماراتن در توکیو و نیویورک و برلین و برنده ماراتن لندن در سال 2012 و دوباره در سال 2014.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>