خواهد UK مدارس به طور کامل بازگشایی قبل از سپتامبر و می تواند پدر و مادر حاضر به فرستادن فرزندان خود را?

روز یکشنبه 10 مه بوریس جانسون تحویل یک آدرس ترسیم چگونه قفل محدودیت ها است که باید در جای خود در سراسر انگلستا

توسط FARDAALEFBA در 2 تیر 1399

روز یکشنبه 10 مه بوریس جانسون تحویل یک آدرس ترسیم چگونه قفل محدودیت ها است که باید در جای خود در سراسر انگلستان از دوشنبه 23 مارس شروع می شود که برداشته در سراسر انگلستان است.

بخشی از این اقدامات شامل تدریجی بازگشایی مدارس برای افزایش تعداد دانش آموزان است.

در دوشنبه 1 خرداد مدارس ابتدایی در انگلستان بودند بازگشایی به بیشتر دانش آموزان در پذیرش سال 1 و 6 سال.

دولت تاکید کرد که مدارس را بازگشایی شد تا زمانی که گسترش Covid-19 باقی می ماند "در شیب رو به پایین".

اما برخی از افراد و سازمانها انتقاد از تصمیم دولت برای بازگشایی مدارس در این مرحله از بیماری همه گیر کوروناویروس با headteachers' اتحادیه توصیف این حرکت به عنوان "واقع بینانه نیست".

"این طرح به عنوان آنها در حال حاضر ایستاده به احتمال زیاد برای اثبات غیر عملی و بیاستفاده در بسیاری از مدارس" انجمن ملی معلمان سر گفت.

دو روز قبل از نخست وزیری, آدرس معاملات اتحادیه کنگره گفت که "باید وجود داشته هیچ افزایش در دانش آموز تا زمانی که کامل رول از دولت 'آزمون ردیابی و جداسازی سیاست' با تست اهداف به طور مداوم ملاقات بیش از یک شماره از هفته و مورد شماره در حال سقوط به طور مداوم".

در روز دوشنبه 8 ژوئن یک هفته بعد از بازگشایی مدارس برای بیشتر دانش آموزان در انگلستان, وزیر بهداشت مت Hancock اشاره کرد که مدارس ممکن است به طور کامل بازگشایی شد در ماه سپتامبر با وجود برنامه های فعلی.

علاوه بر این گزارش شده بود که برنامه ای برای همه, مدرسه ابتدایی کودکان برای بازگشت به مدرسه انگلستان قبل از تعطیلات تابستانی تنظیم شده بود رها شده توسط دولت با توجه به نگرانی های اجتماعی فاصله.

در اینجا همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد بازگشایی مدارس.

را مدارس به طور کامل بازگشایی قبل از سپتامبر ؟

زمانی که مدارس سراسر کشور بسته شد جمعه 20 مارس تنها کودکان آسیب پذیر و کودکان از مهم کارگران مجاز به ماندن در مدرسه.

در یک به روز رسانی آنلاین منتشر شده توسط دولت در چهار شنبه 11 مارس را اعلام کرد که توسط چهار شنبه 1 خرداد "در اولین", مدارس ابتدایی در انگلستان "ممکن است قادر به استقبال کودکان در کلید انتقال سال".

این شامل دانش آموزان که در حال حاضر در مهد کودک, پذیرش سال 1 و 6 سال.

وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد که مدارس متوسطه ششم, فرم ها و کالج ها "خواهد شد و همچنین نسبت به امکان ارائه برخی چهره به چهره و تماس با افراد جوان در سال 10 و 12 سال برای کمک به آنها آماده شدن برای امتحانات در سال آینده".

دولت تاکید کرد در آن راهنمایی که "پیشرفت خواهد بود هر روز نظارت" در مورد این که آیا آن را بی خطر است برای دانش آموزان به بازگشت به مدرسه.

"اگر ویروس باقی می ماند در شیب رو به پایین و R همچنان زیر 1 پس از آن و تنها پس از آن – آن را تبدیل به امن برای رفتن بیشتر حرکت به مرحله دوم و بازگشایی مدارس" را می گوید.

در طول روزانه کنفرانس مطبوعاتی در روز جمعه 8 ژوئن, Hancock, اعلام کرد که دولت "زمان برنامه کاری" است که در مدارس متوسطه "باز نمی شود و تا ماه سپتامبر در اولین".

"من بسیار امیدوارم که آنها می تواند به دلیل تاثیر بر آموزش و پرورش فرزندان بسیار قابل توجه است," او گفت:.

"اما آنچه ما باید انجام دهیم – نه تنها در مدارس بلکه در سراسر هیئت مدیره است که کار کردن چگونه ما می توانیم چیزهای دیگر که رفتن."

یک منبع در وزارت آموزش و پرورش مطلع دیلی تلگراف که هدف این است که به "کسب و کار به طور معمول در تمام مدارس آمده سپتامبر" اعتراف به این که این ممکن است تضمین شده با توجه به عدم قطعیت در اطراف Covid-19 شیوع.

در روز سه شنبه 8 ژوئن, وزارت آموزش و پرورش گفت: هنوز هم "جاه طلبی" برای مدارس ابتدایی به طور کامل بازگشایی قبل از ماه جولای اضافه کرد که وزیر امور خارجه در امور آموزش و پرورش گاوین ویلیامسون ارائه خواهد شد به روز رسانی بیشتر در برنامه های بعد در روز.

این سی گزارش داد که آقای ویلیامسون بگویید نمایندگان مجلس در ویکیانبار بیانیه ای اعلام کرد که مدارس ابتدایی را دیگر نمی خواهد باید برای آماده شدن برای بازگشت کامل از کودکان قبل از تعطیلات تابستان با توجه به اجتماعی فاصله گرفته است.

چه در مورد در سایر نقاط انگلستان ؟

در روز شنبه 21 مارس اسکاتلند و وزیر اول Nicola Sturgeon اعلام کرد که همه مدارس در کشور خواهد شد از 11 اوت.

ماهیان خاویاری گفت: MSPs که کودکان را به یک "حاوی مدل پاره وقت در مدرسه و پاره وقت در خانه یادگیری".

اولین وزیر اضافه شده است که معلمان و دیگر اعضای ستاد در مدارس باز خواهد گشت در ماه ژوئن برای آماده سازی کلاس های درس خود را برای دوره جدید و پس از تعطیلات تابستانی.

در طول ماه های ژوئن و در طول تابستان افزایش تعداد کودکان در اسکاتلند خواهد دسترسی به حساس, مراقبت از کودکان, ماهیان خاویاری گفت.

دولت اسکاتلند نیز ارائه خواهد شد "گذار برای حمایت از کودکان رفتن به اولیه 1 و یا در حال حرکت از اولیه 7 به مدرسه متوسطه".

"به منعکس کننده این واقعیت است که کودکان هنوز هم انجام می شود بخشی از آموزش خود را در خانه ما در حال رفتن به سرمایه گذاری بیشتر £30 میلیون به ارائه لپ تاپ برای کودکان محروم و افراد جوان به مطالعه آنلاین" اولین وزیر اعلام کرد

در چهار شنبه 10 خرداد ویلز دولت خود منتشر راهنمایی در مورد چگونگی مدارس سراسر کشور باید بازگشایی به دانش آموزان از روز شنبه 29 ژوئن.

در طول چهار هفته مدت قبل از تعطیلات تابستانی دانش آموزان باید انتظار می رود به صرف حدود سه روز در مدرسه است.

تنها یک سوم از دانش آموزان خواهد بود و مجاز به حضور در مدرسه در هر زمان.

"ما می دانیم که یک دوره طولانی به دور از مدرسه و کلاس درس را مخل تاثیر بر خوب بودن و یادگیری بسیاری از مردم جوان" گفت: وزیر آموزش و پرورش کرستی ویلیامز.

"همین دلیل است که ما تصمیم گرفته شده است که اکثر زبان آموزان قادر خواهد بود برای بررسی در گرفتن و آماده شدن برای فصل تابستان و سپتامبر است."

پیتر ویر, وزیر آموزش و پرورش برای ایرلند شمالی به تازگی گفت: هدف این بود که برای مدارس به بازگشایی در این کشور از 24 اوت.

در روز پنج شنبه 18 ژوئن اولین وزیر Arlene پرورش گفت: سی nis این دیدگاه که امید "است به همه بازگشت به مدرسه در ماه سپتامبر من فکر می کنم که چه پدر و مادر می خواهم".

که کشورهای دیگر در حال حاضر بازگشایی مدارس ؟

در اوایل این ماه یک سوم از دانش آموزان به مدرسه بازگشت پس از یک کاهش مستند محدودیت.

با توجه به گزارش منتشر شده یک هفته بعد بازگشایی از موسسات دانشگاهی منجر به حدود 70 نفر از coronavirus.

صحبت کردن به کانال های رادیویی RTL وزیر آموزش و پرورش ژان مایکل Blanquer هشدار داد که از بازگشت به قرار دادن برخی از کودکان در معرض خطر آلودگی است.

او اضافه کرد که تحت تاثیر مدارس بسته بودن با اثر فوری.

در جمعه 20 مارس دانش آموزان در کره جنوبی شروع به بازگشت به مدرسه.

صدها نفر از هزاران نفر از سالمندان دبیرستان وارد مدارس خود پس از درجه حرارت خود را چک و مالش دست خود را با sanitiser.

دانش آموزان و معلمان در کره جنوبی ملزم به پوشیدن ماسک در کلاس های درس در حالی که برخی از مدارس را نصب پلاستیک پارتیشن های فردی دانش آموزان' میز.

با وجود بازگشایی مدارس, دانش آموزان در برخی از موسسات دانشگاهی در نزدیکی سئول گفته شد به بازگشت به خانه به سرعت پس از دو دانش آموزان کشف شد که Covid-19-مثبت است.

کشورهای دیگر به بازگشایی مدارس عبارتند از چین و آلمان و دانمارک.

می تواند پدر و مادر در انگلستان حاضر به فرستادن فرزندان خود به مدارس زمانی که آنها بازگشایی?

پس از نخست وزیر و سخنرانی در یکشنبه 10 مه دولت گفت که آن را "بررسی دقیق تر اجرای اقدامات برای عدم رعایت" اجتماعی فاصله اقدامات "آن را به عنوان دیده می شود در بسیاری از کشورهای دیگر".

در ارشاد منتشر شده روز بعد آن را می گوید که دولت "تحمیل جریمه بالاتر به منعکس کننده افزایش خطر ابتلا به دیگران از شکستن قوانین همانطور که مردم در حال بازگشت به محل کار و مدرسه. دولت به دنبال ایجاد واضح تر به چه چیزی است و مجاز نیست".

با این حال دولت نیز روشن ساخته است که پدر و مادر و سرپرستان نخواهد بود تنبیه کنید باید آنها تصمیم به فرستادن فرزندان خود به مدرسه زمانی که موسسات دانشگاهی در حال بازگشایی در یک مقیاس بزرگتر.

"کودکان واجد شرایط از جمله اولویت گروه – به شدت تشویق به حضور در آموزش و پرورش خود را تنظیم مگر اینکه آنها خود منزوی و یا آنها از نظر بالینی آسیب پذیر" وزارت آموزش و پرورش متحده است.

"خانواده ها باید آگاه خود را در مهد کودک مدرسه یا کالج به صورت عادی اگر کودک خود قادر به حضور به طوری که کارکنان می توانند کشف دلیل با آنها و آدرس موانع با هم."

این گروه افزود: "پدر و مادر نمی خواهد جریمه برای عدم حضور در این زمان.

"پدر و مادر نمی خواهد تنبیه کنید اگر فرزند خود را نمی کند به مدرسه بروند. ما انتظار داریم که مدارس و دیگر شرکای مربوطه به کار و پشتیبانی مربوط به خانواده ها و دانش آموزان به بازگشت به مدرسه."

کودکان می تواند به تصویب coronavirus بر روی بزرگسالان ؟

آن است که در حال حاضر قابل درک است که در حالی که کودکان می توانند قرارداد coronavirus آنها کمتر از بزرگسالان به تبدیل شدن به طور جدی بیمار است.

"شواهد به تاریخ [از 24 آوریل سال 2020] نشان می دهد که اگر چه کودکان را توسعه Covid-19 تعداد بسیار کمی از کودکان توسعه علائم شدید حتی اگر آنها در یک زمینه ای بیماری" Great Ormond Street در بیمارستان متحده است.

در سوئیس, مقامات گفت: در 29 مارس که آن را امن برای کودکان زیر 10 به آغوش پدربزرگ و مادربزرگ خود را چون کودکان "آیا انتقال" ویروس.

اما آلمانی virologist مسیحی Drosten انجام یک مطالعه منتشر شده یک روز پس از سوئیس اعلام داشت کودکان "ممکن است فقط به عنوان عفونی به عنوان بزرگسالان".

در یک گزارش منتشر شده در اطفال وبلاگ فراموش نکنید که این حباب در ماه آوریل در همکاری با کالج سلطنتی پزشکان اطفال و بهداشت کودک (RCPCH) یک تجزیه و تحلیل انجام شد موجود پژوهش به اثر Covid-19 در کودکان است.

تحقیق و هماهنگ توسط Dr Alasdair Munro, تحقیقات بالینی همکار در اطفال بیماری های عفونی مشخص شده است که یک کمیسیون مشترک توسط چین و سازمان جهانی بهداشت (WHO) "نمی تواند به یاد بیاورید در قسمت تماس با ردیابی که در آن انتقال رخ داده است از یک کودک به یک فرد بالغ".

این گزارش اضافه شده و این به یقین در مورد کودکان دخالت در انتقال ویروس است.

"نقش کودکان در انتقال نامشخص است اما به نظر می رسد به احتمال زیاد آنها را بازی نمی کند" آن را اعلام کرد.

صحبت به مستقلDr مونرو گفت که مطالعات نشان داده اند که کودکان "را پایین تر حمله نرخ نسبت به بزرگسالان" که فرزندان "کمتر احتمال دارد برای به دست آوردن آن از یک خانواده تماس از بزرگسالان هستند" و فرزندان "کمتر اغلب مردم آوردن آن را به خانواده نسبت به بزرگسالان".

اما دکتر مونرو همچنین اشاره کرد که تحقیقات در مورد این موضوع – حدود پنج مطالعات – محدود است.

تحقیقات بالینی همکار اضافه شده است که شواهد پدید آمده است که کودکان "می تواند بدون علامت" که همچنین دیده شده است در میان بزرگسالان است.

دکتر سیمون کلارک دانشیار سلولی و میکروبیولوژی در دانشگاه مطالعه می گوید این مهم است که "خطا در کنار احتیاط" زمانی که بحث که آیا coronavirus را می توان منتقل شده به بزرگسالان توسط کودکان است.

"توجه به این که بسیاری از قطعات از کار انجام شده بر روی آن, آن را بسیار دشوار است به قاضی" دکتر کلارک گفت: مستقل. "وجود ندارد کوهی از شواهد و مدارک در هر دو طرف. واقعیت این است که ما می دانیم بسیار کمی در مورد این ارزش کمی."

این استاد دانشگاه تاکید کرد که "تحقیقات در حال انجام است" در مورد این موضوع.

پروفسور راسل Viner رئیس RCPCH گفت که در حالی که اعتقاد بر این است که "کودکان احتمالا انتقال Covid-19 کمتر از بزرگسالان" ضروری است به "کاملا مطمئن" و جمع "خیلی بیشتر داده است که" قبل از کاهش مستند و اجتماعی فاصله گرفته است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im