تیلور سویفت نقد و بررسی – فرهنگ عامه: آلبوم جدید نفیس پیانو-بر اساس شعر

تا این هفته تیلور سویفت حال اجرا از آلبوم مبارزات با برنامه ریزی دقیق از یک ژنرال نظامی. سرنخ بودند کاهش یافته

توسط FARDAALEFBA در 3 مرداد 1399

تا این هفته تیلور سویفت حال اجرا از آلبوم مبارزات با برنامه ریزی دقیق از یک ژنرال نظامی. سرنخ بودند کاهش یافته است در ماه پیش; وجود دارد تخم مرغ عید پاک پازل تصویر و مبهم رسانه های اجتماعی مراجع است. برای هشتمین آلبوم اعلام کرد در کمتر از 24 ساعت در پیشبرد همه که رفت بیرون پنجره. این است که یک غیر متعارف رکورد حداقل برای جهان بزرگترین ستاره پاپ. آن را نیز درخشان است.

سویفت 2019 آلبوم عاشق شد بازگشت از انواع به او شکوه های عاشقانه آهنگ های قدیمی. این آهنگ شد سند چشم انداز از بهار در نقاشی با مداد رنگی صورتی و بنفش, پس از طوفان زمستان مواج در شهرت. فرهنگ عامه آن است که داغ و درد از اواخر تابستان که در آن شیفتگی و نوستالژی رشد; بوی woodsmoke و شراب قرمز آویزان در هوا. نوشته شده و ثبت شده در جداسازی آن شامل همکاری با سویفت "موسیقی قهرمانان" – ملی را هارون Dessner Bon Iver و مکرر آهنگسازی شریک و شرکت تولید کننده Jack Antonoff. وجود دارد هیچ پاپ bangers اینجا فقط نفیس پیانو مبتنی بر شعر است.

وجود شخصیت های سریع است هرگز قبل از معرفی. برخی از آنها داستانی به نظر می رسد; برخی از آنها با الهام از اعضای خانواده; برخی از مردم سویفت خواسته های او تا به حال ملاقات کرد. فرهنگ عامه's songs مراقبت کمتر برای کسانی که showstopping یک آستر و بیشتر در مورد جزئیات کوچک است. "من باید این رویا/ شما انجام cool s***," سویفت آواز می خواند در "1". "پس از ماجراهای خود را/ شما با برخی از زن در اینترنت/ و او را در خانه."

'فرهنگ عامه است که داغ و درد از اواخر تابستان که در آن شیفتگی و نوستالژی رشد; بوی woodsmoke و شراب قرمز آویزان در هوا' (بث Garrabrant)

"ژاکت" در ادامه چه بود لمس بر روی شهرت برجسته "تماس با آن چه شما می خواهید". زخم عمومی ثابت موشکافی از زندگی شخصی او Swift بسیار خوشحال است که کسی که نمی مراقبت در مورد گذشته او. استارک, آکورد شوخی مرجع ملی را "سال نوری" در حالی که سویفت حسرت آهنگ در کر شبیه سازی Lana Del Rey را "جوان و زیبا". جاستین ورنون را pummelling پایین تر ثبت نام کاملا در تضاد با اثیری intonations در "تبعید". سویفت کینه توز خط به نظر می رسد در "زن دیوانه" نه حداقل با اولین استفاده از کلمه "f***" در یک آهنگ. بر خلاف "نگاه آنچه که شما ساخته شده من" اگر چه خشم خود را در حال حاضر نیست صدای بسیار شکننده – او یک جادوگر از مکبث بافی سرنوشت در حالی که مردان قدرتمند ثابت به بدترین دشمنان خود.

"Mirrorball" نوشته شده با Antonoff یکی از بهترین همکاری – آن را مهار نشده, رویا, سوسو زننده. این ابزار می سازد مانند تورم از امواج قبل از آنها سقوط در برابر ساحل. سویفت همواره استعداد خاصی برای توصیف راز رفتار در جزئیات نفیس – در فرهنگ عامه او را outdone خودش. "در این نگاه ساده لوحانه احمق است که شما ساخته شده من" او despairs در "غیرقانونی امور". "شما به من آموخت یک راز زبان من نمی توانم صحبت با هر کس دیگری/ و شما می دانید لعنتی خوب/ برای شما من را خراب خودم." مسلما ترین حرکت آهنگ در آلبوم "هفت" – با آن filigrees از ویولن و گیتار آکوستیک – پرداخت ادای احترام به ابدی دوران کودکی دوستی.

"قبل از این سال" سویفت نوشت: در Instagram: "من احتمالا میرم overthought که به انتشار این موسیقی به عنوان 'کامل' اما این بار ما در زندگی در حال نگه داشتن یاد من که هیچ چیز تضمین شده است. دل و روده من است و به من گفتن که اگر شما چیزی است که شما عشق شما فقط باید آن را به جهان است." شاید نبود یک زمان مناسب برای انتشار فرهنگ عامه. اما آن را نزدیک به کامل آلبوم.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن