را صفحه اصلی مزیت هنوز هم استفاده می شود? چگونه کمبود جمعیت می تواند رنگ لیگ برتر

جمعیت تاثیر می گذارد مسابقات فوتبال. که همواره آشکار است اما حقیقت این بیانیه شده است تاکید حوادث در پشت-بسته-

توسط FARDAALEFBA در 27 خرداد 1399

جمعیت تاثیر می گذارد مسابقات فوتبال. که همواره آشکار است اما حقیقت این بیانیه شده است تاکید حوادث در پشت-بسته-درب های بوندسلیگا بازی. صفحه اصلی استفاده شده است کمتر از یک لبه در آلمان از سر گرفته و وسایل.

یک وضعیت مشابه احتمالا آشکار در لیگ برتر که آن را ری استارت در روز شنبه. به نظر می رسد سخت تر را به نفع خود در خانه در مقابل خالی می ایستد.

قبل از همه گیر آلمانی طرف پیروز شدند در 43.3 درصد از مسابقات خود را در ورزشگاه. پس از شکستن این رقم کاهش یافته به 21.7 درصد است. این یک نمونه کوچک اما آمار و ارقام ثبت شده در دیگر لیگ های اروپایی.

آمار تایید آنچه غریزه نشان می دهد. خصمانه جو تاثیر در هر دو طرف. بازیکنان اغلب به تاثیر از هواداران است. به عنوان حرفه ای آنها را به اعتراف در طول حرفه خود را که در هر عرصه unnerves آنها. در خصوصی و زمانی که آنها بازنشسته هستند بیشتر در آینده.

جان تری نوشت: در مورد رفتن به آنفیلد برای سال 2005 لیگ قهرمانان اروپا نیمه نهایی لیگ قهرمانان مقابل لیورپول در زندگینامه خود گفت: "زمانی که تیم راه می رفت تا به زمین من هرگز شنیده ام هر چیزی مانند آن را قبل از و من فکر نمی کنم من هرگز دوباره خواهد شد." تری را چقرمگی روانی غیر قابل انکار است. برخی از هم تیمی خود که شب شد و حتی بیشتر لرزاند.

کوره در رفته شدت Kop در یک حالت افراطی است ، حتی در نسبتا متین اجرا از آسیاب بازی های لیگ تاثیر چند هزار نفر همفکر حامیان فریاد برای تصمیم گیری رنگ ديدگاه حتی بیشتر هدف داور. Deniz Aytekin که در زمان شارژ از بوروسیا دورتموند در مقابل شالکه دربی در ماه گذشته گفت: در یک مصاحبه تلویزیونی در مورد تفاوت officiating در پشت درهای بسته. "من باید اعتراف که من تا به حال نرخ پالس بودند که بسیار کم نسبت به بازی با تماشاگر" او گفت:. "ناگهان این احساسات از دست رفته است که فقط به عنوان ابتدایی برای ما چرا که در نهایت ما زندگی می کنند این شور و شوق است."

خیلی آشکار است. در عین حال تجربه نشان می دهد که طرفداران عمل به عنوان یک زمین برای کمتر از یک طرف و یا ارائه یک مزیت زمانی که شرکت کنندگان از یک استاندارد مشابه. Anfield ترین افسانه ای شب رخ داده است که لیورپول شد شکست: چلسی 15 سال پیش منچستر سیتی در سال 2018 و بارسلونا در فصل گذشته. حتی در افسانه های اروپایی چهارم نهایی جام از سال 1977 در برابر سنت اتین فرانسه طرف شد حاشیه علاقه داشتن نهایی رسیده سال قبل است.

خالی اساس نفع تیم های خوب. نگاهی به احساسات از فوتبال و می شود آن را آسان تر به پیش بینی. بهترین استعداد گسترش است کمتر به طور گسترده تر از همیشه در سن superclub و بهترین بازیکنان خوشه اطراف کمتر تیم نسبت به قبل.

این باعث می شود آن را سخت برای دیدن واتفورد در نظر گرفتن نقاط خارج شهر که در این دیدار تیم در ماه جولای در محل اقامت خلیفه جاده در همان راه اورلئانز سرنگون لیورپول در ماه فوریه است. یک بار Jurgen Klopp تیم شروع به نشان دادن نشانه هایی از ضعف جمعیت شد متحرک و قدرت منتقل شد به واتفورد طرف. هیجان هواداران الهام بخش بازیکنان آنها را اجرا سخت تر از مقابله با قوی تر و احضار تا انرژی آنها نمی دانستند که آنها تا به حال. در زمانی که تیم در خطر سقوط نیاز به تزریق که نامحسوس روح آن را نمی خواهد در دسترس به آنها.

باشگاه در منطقه رها تمایل به دریافت بهتر در فینال چند هفته از این فصل است. یک مطالعه انجام شده توسط دانشگاه هاروارد و کالج ورزشی تجزیه و تحلیل جمعی نگاه به تیم های لیگ برتر بیش از 20 فصل پایان دوره در سال 2017, و متوجه شد که طرف تهدید سقوط میانگین 0.22 بیشتر امتیاز در هر بازی در آخرین پنج هفته از مبارزات انتخاباتی بیش از پیش. وجود دارد تعداد کمی از عوامل درگیر: بازیکنان با تمرکز سخت تر به عنوان ترس از تنزل قوی تر می شود و اواسط جدول طرف خاموش کردن. جو دوباره است به احتمال زیاد به بازی بخش عظیمی.

در گریم اعماق زمستان, حامیان از تلاش باشگاه دریافت پوشیده ثابت موانع و شکست. در بهار تمرد و وحشت. شدت در غرفه واضح تر می شود. لستر سیتی را معجزه آسا باز گشت از پایین جدول در اواسط ماه مارس به ایمنی در 2014-15 رانده شد جنون قدرت پادشاه ورزشگاه. نایجل پیرسون تیم پیروز شدند در پنج تا از شش خانه بازی در یک دیگ از سر و صدا. خواهد لستر بسیار موفق بوده اند در خالی زمین ؟ جای تردید است.

لیورپول در خانه استفاده کرده است پرداخت سود سهام چند بار (گتی ایماژ)

صفحه اصلی مزیت است در مورد بیش از جمعیت است. هیچ سفر درگیر و احساس آشنایی است که اطمینان بخش است. با این وجود طرفداران تفاوت زیادی – حتی اگر صرفا به دلیل حمله به مخالفان و داور حواس به جای سازنده پشتوانه برای تیم آنها پشتیبانی می کند.

زیدان صحبت کرده در مورد چالش های بازی در انزوا. "بله, متفاوت است," او گفت:. "شما باید برای رسیدن به آن استفاده می شود, اما من آن را دوست دارم. پس از سه بار آن را به طور کامل خوب است."

آلمانی است که بدون شک درست است اما او می تواند به استطاعت آن را دوست دارم. در استریل جو خوب طرف خواهد شد اتاق بیشتر به بازی دور از خانه. کمتر طرف که نیاز هر اونس به کمک آنها می توانید پیدا کردن همه چیز سخت تر در برابر finale بازدید کنندگان است. تنها تیم در سقوط مشکل که ممکن است بیان برخی از امداد رسانی هستند West Ham United. لندن ورزشگاه است که به ندرت مثبت و خلق و خوی است که اغلب سمی است. برای دیوید مویس و تیم ملی خود را جو می تواند خیلی بهتر و بدون هر گونه هواداران حاضر.

امثال وستهام و استون ویلا که می خواستم فصل باطل هستند و حق در یک راه: شرایط مادی متفاوت در چند هفته آینده به بخشی از مبارزات انتخاباتی صورت گرفت که قبل از تعلیق. آن سخت است به احساس بیش از حد همدردی هر چند: هر کس تا به حال 28 یا 29 بازی برای استفاده از مزیت خانه و سوار تورم حمایت از ایمنی. در حال حاضر بازیکنان و مدیران خود را. آن خواهد بود جالب برای دیدن که خارج از غرفه را از جمعیت در پایین جدول.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de