ویلی در پاسخ به نظرات یهودستیزانه پس از توییتر بان کی مون: “من نمی نژادپرستانه’

ویلی است عذر خواهی کرد برای “generalising” اگر چه حاضر به دور از برخی از نظرات یهودستیزانه او نوشته شده بر روی رسانه های اجتماعی در هفته گذشته.

“من فقط می خواهم به عذر خواهی برای generalising و رفتن خارج از افرادی که من در صحبت کردن به درون فضای کاری و محل کار من در کار” او گفت:.

در مصاحبه با Sky News, the rapper – نام واقعی ریچارد Kylea Cowie – همچنین گفت که او را به بازگشت خود MBE در پی تماس های که او بود محروم از افتخار به او تعلق می گیرد در سال 2018 است.

او ادامه داد: “نظر من نباید به کارگردانی شده به تمام یهودیان و یا مردم یهودی. من می خواهم به عذر خواهی برای generalising و من می خواهم به عذر خواهی برای نظرات که نگاه به عنوان میان می برد.”

روز جمعه Wiley مشترک یک سری از نوشته های یهودستیزانه در توییتر. او در توصیف مردم یهودی به عنوان “بزدل و مار” و مقایسه به Ku Klux Klan.

او را رد کرده است که او نژادپرست است ” من نمی نژادپرستانه, شما می دانید. من یک تاجر. چیزی که من باید ماند بین من و مدیر من که.”

رپر سابق مدیر جان وولف که یهودی است “کاهش روابط” با ویلی و دیگر هیچ نمایندگی هنرمند.

پس از تعلیق موقت در توییتر ویلی را حساب شده و به طور دائم به حالت تعلیق در خط با پلت فرم قوانین نفرت در گفتار و رفتار. توییتر به عذر خواهی کرد برای این زمان و آن زمان را برای پلت فرم رسانه های اجتماعی به دائم اقدام است.

در این مصاحبه که هوا امشب (29 جولای), Wiley, به دنبال توجیه نظرات خود را با این پیشنهاد که “جامعه یهودی قدرتمند در کسب و کار موسیقی”.

او افزود: “من یک MC. توقف تلاش برای گرفتن چیزهای من و مرا به صدام حسین. من یک MC. ما صحبت می کنند که ‘برگزاری برخی از ذرت’. این به آن معنا نیست تیراندازی تفنگ. به این معنی نگه داشتن برخی از ذرت lyrically. توقف تلاش برای باهوش.”

مبارزه با یهودستیزی قبلا اشاره توییت در سوال استفاده می شود که عبارت “برگزاری ذرت” به پلیس استدلال که آن را تحریک به نفرت نژادی به این دلیل که عبارت است زبان عامیانه برای “را گلوله”.

صحبت در مورد MBE شرق لندن متولد رپ ادعا کرد که او مدیر سابق وولف است که در اختیار داشتن آن است. او گفت: “آن را به عقب. گوش دادن به این من فقط به شما گفت که من تا به حال هرگز یک MBE. جان وولف کردم MBE. من هرگز تا به حال MBE. این قاب در خانه خود.”

ویلی افزود: “من هرگز احساس راحت رفتن به آن را دریافت. فقط در بریتانیا استعمار تاریخ است.”

یک نماینده برای وولف تایید کرد که “MBE شده است قاب برای Wiley شده است و آماده برای مجموعه خود را که او در عین حال به انجام”.

ویلی را یهودستیزانه نظر شده اند به طور گسترده ای محکوم مشاهیر و نمایندگان مجلس به طور یکسان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید