ویلی به طور دائم معلق از توییتر بیش از یهودستیزانه پست

Wiley شده است به طور دائم معلق از توییتر پنج روز پس از او با استفاده از این سایت به انتشار یهودستیزی و تئوری ه

توسط FARDAALEFBA در 8 مرداد 1399

Wiley شده است به طور دائم معلق از توییتر پنج روز پس از او با استفاده از این سایت به انتشار یهودستیزی و تئوری های توطئه است.

اکانت, @WileyCEO در حال حاضر خرس یک پیام مطلب "Account Suspended" داشتن "نقض توییتر قوانین".

بیش از چند روز شروع 24 جولای یک حساب متعلق به ستاره منتشر شده یک رشته از یهودستیزانه توییتهاییکه در آن او در مقایسه با مردم یهودی به Ku Klux Klan و تداوم نژادپرستانه تئوری های توطئه است.

ادعا می کند که توییتر بودند آهسته به عمل نژادپرستانه توییتهایی باعث شد دو روز تحریم از پلت فرم توسط بسیاری از یهودی کاربران که آنه اعتراض خود را با استفاده از هشتگهای #NoSafeSpaceForJewHate و #48HoursSilence.

Wiley, نام واقعی ریچارد Cowie شد و پس از آن کاهش یافته است توسط مدیریت شرکت و در حال حاضر چهره تحقیقات پلیس در طول توییتهایی.

در یک بیانیه Wiley سابق مدیر جان وولف که یهودی تایید کرد که شرکت او تا به حال "قطع تمام روابط" با ستاره و اضافه کرد: "هیچ جایی در جامعه برای یهودستیزی."

خواسته نظر خود را در مورد این موضوع بوریس جانسون اعلام کرد توییتهایی "شنیع" و محکوم توییتر پاسخ خواستار آن را "به اندازه کافی خوب نیست".

دوده ستاره بود دیروز (28 جولای) ممنوع از Instagram و Facebookو پس از یک بحران به حساب ذکر شده در زیر نام ریچارد Kylea Cowie کشف شد همراه با نوشته های در مورد تعدادی از یهودیان مشهور است.

خداوند آلن شکر کمدین دیوید Baddiel و مجری بی بی سی اما بارنت تمام شد اشاره شده در پست.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب