ویلی کاهش یافته است توسط مدیریت بیش از یهودستیزانه رسانه های اجتماعی پست های

ویلی کاهش یافته و با مدیریت شرکت پس از یک سری از نوشته های یهودستیزانه ساخته شد از حساب های رسانه های اجتماعی.

توسط FARDAALEFBA در 4 مرداد 1399

ویلی کاهش یافته و با مدیریت شرکت پس از یک سری از نوشته های یهودستیزانه ساخته شد از حساب های رسانه های اجتماعی.

دوده هنرمند دیرین در-و-خاموش مدیر جان وولف اعلام کرد که یک لیست مدیریت بود "قطع تمام روابط" با او بیش از یک شماره از حمله توییتهایی که هدفمند جامعه یهودی.

وولف که یهودی در توئیتر نوشت: روز شنبه 25 جولای: "پس ویلی را یهودستیزانه توییتهایی امروز ما در یک لیست MGMT را قطع تمام روابط خود را با او. وجود دارد هیچ جایی در جامعه برای یهودستیزی."

او پیشتر گفته او پشتیبانی نمی کند و یا چشم پوشی از آنچه Wiley که نام واقعی ریچارد Cowie, ارسال شده است, اما که او را به او صحبت خصوصی و "کمک به آموزش او". او همچنین ادعا کرد که داشتن کار با ویلی برای 12 سال او می تواند می گویند نوازنده "است و نه از میان می برد".

تعداد پست های ساخته شده از ویلی را تایید نشده حساب توییتر در 24 جولای, از جمله یکی که روی آن نوشته شده: "من چالش تمام جهان از جامعه یهودی در خود من من می ترسم من می تواند آنها را اداره کند."

استفان Pollard, سردبیر یهودی کرونیکلمتهم Cowie بودن "نژادپرستانه" و گفت که او "spouting یهودی نفرت مثل نئو نازی ها و بقیه آنها".

در بیانیه صادر شده در جمعه سخنگوی مبارزه با یهودستیزی گفت: "ما جرم واحد است و گزارش این موضوع به پلیس شهری که ما در نظر بگیرید که Wiley مرتکب جرم تحریک به نفرت نژادی است که می تواند قابل توجهی حکم زندان.

"ما علاوه بر خواسته Twitter و Facebook که صاحب Instagram برای نزدیک کردن خود حساب کرده اند که صدها نفر از هزاران نفر از پیروان و جلوگیری از غلیان احساسات ضد یهودی زهر."

آنها اضافه شده است که آنها خواهد بود تماس با دفتر کابینه بپرسید که ویلی را MBE لغو شده است. ویلی است که شناخته شده به عنوان "پدرخوانده دوده", دریافت MBE برای ارائه خدمات به موسیقی در سال 2018 است.

"ویلی بسیاری از صدها نفر از هزاران نفر از پیروان در رسانه های اجتماعی و ما امروز دیده می شود که بسیاری از آنها واقعا بر این باورند که unhinged نفرت که او در حال گسترش است" سخنگوی گفت.

"ما در حال درمان این را به عنوان یک موضوع بسیار جدی است که باید ملاقات با firmest از پاسخ."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن