چرا شما باید با استفاده از Instagram برای یوگا: 'آن شده است به کاهش نشان می دهد'

یوگا نه قرار بود در مورد چگونه به شما نگاه. در واقع هدف از این از 5000 ساله در هند عمل مخالف بسیار: برای مبارز

توسط FARDAALEFBA در 1 تیر 1399

یوگا نه قرار بود در مورد چگونه به شما نگاه. در واقع هدف از این از 5000 ساله در هند عمل مخالف بسیار: برای مبارزه با این سطحی با روحانی و تشویق تحول ذهنی از طریق حرکت.

اما در سال های اخیر به نظر می رسد این نیت کاهش یافته است به فرعی.

با تشکر ظهور Instagram میلیون ها نفر مشتاق یوگی در سراسر جهان گرفته اند به های شجاعانه و انتزاعی به شمار آنلاین, حاصل هزاران نفر از پیروان و راه اندازی مشاغل به عنوان "یوگا اثرگذارندهها" به عنوان یک نتیجه. جستجوی #یوگا بر روی پلت فرم و شما 75.5 میلیون عکس از مردم خم اندام خود را به عقب به جلو و وری در تمام انواع والنسیا-فیلتر شده مکان. و مشهور در میان آنها هستند با هر کس از بریتنی اسپیرز و میراندا کر به مایلی سایرس و Beyoncé نشان دادن خود را بهترین یوگا حرکت می کند.

برخی از شمار بی ضرر هستند – یک سگ رو به پایین در اینجا یک لوتوس وجود دارد – اما جهان از یوگا اثرگذارندهها رقابتی است. بیشتر قابل توجه این عکس بهتر آن انجام خواهد شد. به طوری که بیشتر مردم شروع به انجام آکروباتیک یوگا فقط برای 'گرم جای خود را به یک روند که در آن پیروان سعی کنید برای از نو خلق کردن آنها را با کمی و یا بدون آموزش.

نه تنها این کاملا در تضاد با آنچه در یوگا است که تصور می شود اما کارشناسان هشدار می دهند این است که همچنین باعث آسیب. اخیر ما مطالعه نشان داد که در بیمارستان تحت درمان با یوگا آسیب را از افزایش 9.5 برای هر 100,000 یوگا شرکت کنندگان به 17 در هر 100,000 فقط در 13 سال است.

"ظهور Instagram منجر به تاکید بر یوگا به عنوان یک عمل فیزیکی و کمتر از یک روحانی می گوید:" Genny Wilkinson کشیش یوگا مدیر در triyoga. "یوگا اشتباه گرفته می شود و به کاهش است نشان می دهد که در آن Instagram 'یوگا-lebrities' هستند کمی بیشتر از سرگرمی برای مشاهده عمومی."

در حالی که رسانه های اجتماعی کمک کرده است و تعامل نسل جوان با یوگا و آن را قابل دسترس بیشتر را به کسانی که نمی توانیم کلاس های آن را تشویق کرده است بسیاری از مردم به قطار دلایل اشتباه می افزاید: کشیش.

"افرادی که حرفه ای آموزش دیده تا پایان درگیر شدن در یوگا در Instagram تا حد زیادی از خود شخصی vanities و در انجام این کار ممکن است صدمه دیده خود را به عنوان آنها در تلاش برای کپی کردن حالت است که بدن خود را آماده برای," او می گوید.

"وضعیت بدتر زمانی که پزشکان موفق به را به حساب این واقعیت بدن خود منحصر به فرد است به آنها."

برای مثال کشیش است که قادر به مطرح پاهای او را پشت سر او اما تنها به این دلیل که او اسکلتی ساختار آن اجازه می دهد. "اگر فرد دیگری تلاش می کند به همان وضعیت یک فرد که لگن ساخته شده کاملا متفاوت از معدن خوب است که یک دستور غذا برای آسیب و فاجعه" او می افزاید. "هیچ کس در Instagram همیشه به شما می گوید نه به سعی کنید این را در خانه اما شاید آنها باید."

جما, روح, سر, یوگا در Psycle لندن اشاره می کند که تحرک محدوده از فردی به فرد اجازه دهید به تنهایی بهداشت و سلامت دیگر عوامل است.

"بنابراین یک Instagram پست در مورد چگونگی انجام یوگا مطرح هرگز نمی تواند 'پتو به همه مردم به عنوان یک نیاز به یک زمان صورت به منظور دریافت صحیح تراز و کمک های خود را برای فرد بدن," او می گوید.

اما در Instagram, این اطلاعات (در صورت موجود در همه) است که اغلب به خاک سپرده شد در پست های قابل توجه به شمار و حالت که در آن عکس بیشتر قابل توجه نسبت به این عنوان.

در ماه نوامبر منجر فیزیوتراپیست بنی Mathew گفته تلگراف که رسانه های اجتماعی "قطعا کمک" به مردم تلاش خود را به تمرین یوگا به سطح بعدی "صرفا به دلایل زیبایی".

"فقط به خاطر شما می توانید سر خود را به لمس کف شما ممکن است مدیریت به نفس را افزایش دهد اما این لزوما به معنی شما در حال رفتن به یک افزایش سلامت," او اضافه شده قبل از نخوری کسانی که ادعا می شود مدرسان اما باید کمی به هیچ فیزیولوژیکی دانش است.

"بزرگ وجود دارد تنوع در تجربه مدرسان یوگا. برخی از افرادی که آموزش این ورزش آمده از تناسب اندام پس زمینه با بسیاری از دانش از بدن در حالی که برخی دیگر از صرفا زیبایی پس زمینه.

"از آن شده است بیش کاملی و من فکر می کنم این چیزی است که باعث بسیاری از مشکلات است," او گفت:.

برخی از آسیب های پایدار از یوگا شدید شده اند. در سال 2018 یک زن 23 ساله در مکزیک را شکست 110 استخوان پس از تلاش یک ژست یوگا در بالکن و کاهش 80 ، سال گذشته یک زن در آمریکا دچار سکته مغزی پس از پاره شدن او عروق در حالی که فیلمبرداری پیشرفته headstand tutorial for Instagram.

کشیش توضیح می دهد که کسانی که پزشکان با تجربه همیشه باید هدایت یک مربی یا در یک کلاس و یا در خانه. نه تنها این جلوگیری از آسیب, اما آن را نیز تضمین می کند که جنبه های معنوی یوگا از دست داده است او می افزاید.

"رسانه های اجتماعی طول می کشد یوگا از مدرسه یوگا و به اتاق نشیمن که در آن منحصر به فرد رابطهای جنبه از آموزش وجود ندارد.

"وجود دارد هیچ جایگزینی برای روابط شخصی است که ساخته شده است با یک تجربه معلم واجد شرایط که می توانید ببینید شما گوش شما و با شما صحبت کنم. آنلاین یوگا و آنلاین پست ها در مورد آن ها بهترین استفاده به عنوان مکمل برای تمرین به طور منظم با یک معلم است."

حتی یوگا اثرگذارندهها خود توصیه های زیر در نظر گرفتن هر گونه راهنمایی های آنلاین با خرج کردن از نمک. هانا Barrett, نام دختر یوگا لندن می گوید: کاربران باید همواره به دنبال آموزش های ویدئویی به جای هنوز هم تصاویر.

"به دنبال اطلاعات از یک معلم واجد شرایط و یا کسی که با این نسخهها کار در کنار یک تیم مجرب از کارشناسان" بارت می گوید: قبل از اضافه کردن که او با این نسخهها کار با فیزیوتراپیست Finola بارل برای همه, یوگا محتوا.

مستقل مربی یوگا فرح شفیق موافق است و اضافه کرد که زمانی که شما انتخاب می کنید به تمرین یوگا آنلاین, مطمئن شوید برای بررسی که در آن هدایت از آینده است.

"پیدا کردن که آیا معلم ارائه دستورالعمل واجد شرایط است و prioritises فرم خوب," او می گوید.

"بزرگ آنلاین پس لزوما منعکس کننده کیفیت است."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب