'چرا من کسی را از طریق که؟: تیفانی Haddish می گوید نژادپرستی باعث می شود او از ترس به کودکان

تیفانی Haddish باز کرده است تا در مورد نگرانی در مورد در نهایت تبدیل شدن به یک مادر توضیح او تردید ناشی از ترس

توسط FARDAALEFBA در 9 مرداد 1399

تیفانی Haddish باز کرده است تا در مورد نگرانی در مورد در نهایت تبدیل شدن به یک مادر توضیح او تردید ناشی از ترس خود را در مورد نژاد پرستی.

روز دوشنبه Haddish مورد بحث و بررسی این موضوع در ظاهر در کارملو آنتونی هفتگی یوتیوب سری چه در شیشه ای خودکه در آن او توضیح داد که بخشی از او می خواهد به کودکان, اما او می ترسم.

"من مسن تر در حال حاضر و مردم همیشه مانند:" زمانی که میخوای برخی از نوزادان?'" این دختران سفر بازیگر گفت. "وجود دارد و یک بخشی از من است که می خواهم به انجام این کار است و من همیشه به این بهانه مانند:" آه من نیاز به یک میلیون دلار در بانک قبل از من که من نیاز به این کار نیاز دارم که.

"اما واقعا آن را مانند من نفرت را به هنگام تولد به کسی که به نظر می رسد مثل من که دانستن آنها در حال رفتن به شکار یا کشته شدند. مانند چرا که من کسی را از طریق؟"

Haddish را گریان ورود که پس از او در مورد قتل جورج فلوید و تجارب خود را با خشونت پلیس باعث آنتونی که یک دختر 13 ساله و پسر کیان به توافق برسند.

"این ترسناک حتی در مورد فکر می کنم" او گفت:.

"و مردم سفید همین حالا باید به فکر می کنم که این چیزی است که آنها لازم نیست به فکر می کنم در مورد" Haddish ادامه داد. "از آن زمان به بحث در مورد آن, و چگونه ما را به گرد هم می آیند به عنوان یک جامعه و کار به عنوان یک واحد. و شاید ما نیست همه موافق در همان چیز اما ما فقط نیاز به پیدا کردن برخی از زمینه های مشترک و حرکت رو به جلو به عنوان انسان است."

در پاسخ آنتونی گفت که او فکر می کند همه جامعه سیاه و سفید همان پیام و اهداف.

"همه ما در حال تلاش برای کشف کردن چگونه شما حل این مشکل ؟ چگونه شما جلوگیری از این ؟ و من فکر می کنم ما باید به شکل از چگونه به تغییر قلب مردم است و این چیزی است که من در تلاش برای انجام تمام حرفه ای" Haddish اضافه شده است.

بعد از آن در مصاحبه آنتونی پرسید: لس آنجلس بومی برای به اشتراک گذاشتن پیام او می خواهد برای انتقال به نسل جوان سیاه که او گفت: "پیام من به آنها می توان دریافت عنوان مطلع به عنوان امکان پذیر است. نترس به درگیر شدن در جامعه خود را و زندگی خود بهترین است.

"شما بهترین خود را. شما می شود. وجود دارد هیچ چیز اشتباه است با شما."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب