گلدبرگ Whoopi نشان می دهد نژادپرستی توقف شبح محبوبیت

گلدبرگ Whoopi پیشنهاد کرده است که تبعیض نژادی و ممکن است نهفته میراث 1990 کلاسیک شبح. این فیلم که جشن آن 30امی

توسط FARDAALEFBA در 2 مرداد 1399

گلدبرگ Whoopi پیشنهاد کرده است که تبعیض نژادی و ممکن است نهفته میراث 1990 کلاسیک شبح.

این فیلم که جشن آن 30امین سالگرد این تابستان ستاره دار Patrick Swayze به عنوان یک بانکدار است که به بررسی خود را به قتل از فراتر از قبر. گلدبرگ در ضمن بازی روانی در یک عملکرد است که او برنده یک جایزه اسکار برای بهترین بازیگر نقش مکمل زن.

او دومین همیشه سیاه بازیگر برنده اسکار پس از هتی مک دنیل در زمان خانه یک جایزه اسکار برای سال 1939 را بر باد رفته.

شبح تا به حال بودجه $22m (£17.3 m) اما حیرت زده آن تولید زمانی که آن را در زمان $505m (£396.7 m) در سطح جهان است. بر خلاف دیگر بزرگ بودجه کلاسیک مانند جنگ ستارگان و همکاران, شبح نمی تخم ریزی اسپین-آف یا لوازم جانبی – برنامه ریزی TV series هرگز فراتر از خلبان مرحله.

صحبت به مهلتگلدبرگ گفت: این فیلم ممکن است یک قربانی نژادپرستی.

"ما بسیار مخلوط ریخته و این باعث می شود شما تعجب می کنم که 30 سال بعد از آن بود چرا که ما یک مخلوط بازیگران که هیچ کس نمی خواست به آن جشن می گیرند? آن را به حال شده است از دیگر بازیگران که اتفاق افتاده بود شاید تمام سفید, مردم ممکن است ام را جشن گرفتند آن را؟"

گلدبرگ همچنین پیشنهاد کرد که شبح ممکن است انتخاب شده برای نمایش در درایو سینما در این سال در کنار کلاسیک مانند زن زیبا, اگر او سفید شد. "من نفرت را به عنوان یک چیزی که کمی خودخواه اما من احساس می کنم مثل من در چند فیلم است که باید در drive-ins," او گفت:. "این امر می شده اند متفاوت است اگر من تا به حال شده است کوتاه و زیبا و؟"tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب