سفید زندگی ماده بنر نباید نادیده گرفت – فوتبال باید همچنان به رد نژاد پرستی

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

هواپیما, حادثه در منچستر سیتی مقابل برنلی در دوشنبه شب نباید نادیده گرفته شود و یا به عنوان رد دادن اکسیژن به نادان. باید آن را قرار داده را در چارچوب صحیح و به طور کامل محکوم کرد.

این است که واقعا یک نقطه عطفی سیاسی در لحظه برای این بازی است.

عقب ایستاده و آن را در نظر بگیرید: یک راست بیانیه بود پرواز بیش از یک لیگ برتر فوتبال ورزشگاه. این رک و پوست کنده تکان دهنده است. این واقعیت برنلی شد تا تحسین سریع در محکوم کردن آن تنها بر آن است.

آن را واقعا نمی بیش از حد دور از لاتزیو ultras چاپ برچسب of Anne Frank. در این راستا آن را غیر ممکن به تعجب آنچه در این بحث خواهد بود اگر هواداران از ایتالیا و بلغارستان و مجارستان—یا هر کشور دیگری که به تازگی دیده می شود رویدادهای نژادپرستانه در فوتبال—تا به حال شده است به عهده دارد.

وجود خواهد داشت مقدار زیادی از سوالات در مورد فرهنگ. که باید در اینجا اعمال می شود. این فوتبال به زبان انگلیسی در سال 2020 است.

این بدیهی نیست همه از فوتبال به زبان انگلیسی در سال 2020 اما آن وجود دارد و ظاهرا در حال رشد است. شما می تواند احساس آن در بیشتر گزارش از سوء استفاده نژادپرستانه در غرفه بیش از دو سال گذشته و ناراحت کننده واقعیت است که بسیاری از طرفداران فوتبال در ارتباط بودند به شورش در لندن هفته گذشته که در آن “سیاه و سفید زندگی موضوع” message, البته, برجسته, برجسته.

بسیاری در آن زمان bristled در چه بازی بود به طوری که با میل و رغبت به ارمغان آورد که مقصر آن است. اما آن چیزی است که ورزش باید به مقابله با.

فوتبال معروف مردم بازی جهانی بیشتر و محبوب تر از هر ورزش دیگر. از آن خواهد شد در نتیجه پوشش بیشتر از نظرات مردم نسبت به هر گونه دیگر—به عنوان سیاسی فعلی آب و هوا را نشان می دهد—بسیاری از کسانی که نمایش ها مشکل ساز هستند. که باعث می شود این ورزش موثر آغوش پل جنبش همه مهم تر و حتی بیشتر مهم رفتن به جلو.

بازیکنان به زانو در Etihad برای نشان دادن همبستگی با سیاه زندگی مهم جنبش (AP)

برای اجتناب از هر گونه شک BLM پیام خاص در پاسخ به سیستماتیک و سازمانی تاریخی قربانی است که جامعه تا به حال به رنج می برند به طوری مقطر از مرگ جورج فلوید. هر گونه پاسخ به این که در امتداد خطوط سفید “زندگی” موضوع اساسی است رد پیام آن چیزی است که باعث می شود آن را راست و اساسا نژادپرستانه. این است که یک عنصر درون بازی است که نمی توان نادیده گرفت و باید مواجه شود.

این است که این دیدگاه از Piara قدرت کرایه—فوتبال ضد تبعیض شبکه—در یک بیانیه مطبوعاتی انجمن.

“”سفید زندگی از ماده” flypast بخشی از اروپا را گسترده تر ‘نژادپرستانه واکنش’,” قدرت گفت. “مجموعه ای در برابر BLM پیام از حقوق برابر” سفید زندگی از ماده ” تنها می تواند با انگیزه های نژاد پرستی و محرومیت از حقوق برابر.”

جزئیات چگونگی این پل اتفاق افتاده است و چه کسی مسئول بوده بدون شک بیرون آمده طی چند روز آینده.

اهمیت آن را نمی توان روشن تر است. آن است که یک لحظه تکان دهنده برای بازی که فقط ثابت می کند ضرورت فوتبال, استقبال از “سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

دیدگاهتان را بنویسید