WhatsApp حریم خصوصی در معرض خطر از لایحه جدید تحت فشار قرار دادند توسط جمهوری خواهان

گروهی از مغان معرفی لایحه ای برای پایان دادن به استفاده از "حکم ضد رمزگذاری فن آوری" استفاده از محبوب برنامه ه

توسط FARDAALEFBA در 4 تیر 1399

گروهی از مغان معرفی لایحه ای برای پایان دادن به استفاده از "حکم ضد رمزگذاری فن آوری" استفاده از محبوب برنامه های پیام رسانی مانند واتساپ و تلگرام.

قانونی دسترسی به داده های رمزگذاری شده عمل است که با هدف "تقویت امنیت ملی و منافع" اما سازش اقدامات امنیت و حریم خصوصی قرار داده و در محل توسط شرکت های فن آوری.

در صورت تصویب آن می تواند نیاز به شرکت ها برای ساخت به اصطلاح "پشت درب" به خود اجازه می دهد تا مکالمات خصوصی به تواند توسط اشخاص ثالث.

این لایحه معرفی شده توسط رئیس کمیته قضایی مجلس سنا لیندزی گراهام روز سه شنبه همراه با همکار سناتور جمهوریخواه تام پنبه و مارشا بلکبرن.

"پس از اجرای قانون بدست می آوریم لازم است دادگاه مجوز آنها باید قادر به بازیابی اطلاعات به کمک در تحقیقات" گراهام در بیانیه ای گفت.

"ما به قانون احترام می گذارد و محافظت از حریم خصوصی و حقوق مطیع قانون آمریکایی است. آن را نیز قرار می دهد تروریست ها و جنایتکاران متوجه است که آنها دیگر قادر به مخفی کردن در پشت فن آوری برای پوشش دادن آهنگ خود را."

سناتور بلکبرن ادعا کرد که برنامه های محبوب تبدیل شده اند با "قاچاقچیان مواد مخدر و شکارچیان کودک" در حالی که سناتور پنبه آنها را به عنوان یک "یاغی زمین بازی از فعالیت های جنایی."

طرفداران حفظ حریم خصوصی باید به طور مداوم با اشاره به اهمیت end-to-end encryption برای کاربران اینترنت آن را به عنوان محافظت مردم از هکرها سرکوبگر دولت و شرکت ها و سایر ناخواسته نظارت است.

شرکت های فن آوری را نیز به عقب رانده در برابر تلاش های قبلی برای سازش حریم خصوصی و امنیت کاربران آن است.

در سال 2016 اپل رد درخواست اف بی آی برای کمک به بازیابی داده ها از آی فون استفاده می شود توسط یکی از تروریست ها که در انجام این سن برناردینو تیراندازی حملات.

در پاسخ به آخرین پیشنهاد Facebook گفت: به خطر انداختن end-to-end encryption را کاربران آن در خطر است.

"پایان به پایان رمزگذاری یک ضرورت در زندگی مدرن آن محافظت می کند میلیاردها پیام های ارسال شده در هر روز در بسیاری از برنامه ها و خدمات به خصوص در زمان هایی از این دست که ما نمی توانیم با هم باشیم" این شرکت در بیانیه ای گفت.

"عقب حیاتی این حفاظت را همه ما امنیت کمتر و نه بیشتر. ما متعهد به ادامه کار با اجرای قانون و مبارزه با سوء استفاده از در حالی که حفظ توانایی برای همه آمریکایی ها برای برقراری ارتباط خصوصی و ایمن هستند."

آخرین مطالب