خرید رپورتاژ

What the Golf Nintendo Switch
توسعه دهنده Triband به تازگی راه اندازی چه گلف ؟ در نینتندو سوئیچ امروز و بر خلاف نسخه های دیگر این یکی می آید با نام تجاری جدید دو بازیکن محلی, پارتی, حالت دوک آن را با دیگران است. این حالت اجازه می دهد تا دوستان خود را به رقابت های مختلف در دوره های گلف در تلاش برای آن را به پرچم, اما هر دو در همان زمان بازی. ادامه مطلب برای نقد و بررسی فیلم و اطلاعات بیشتر.نینتندو سوئیچ نسخه ارائه می کند برخی دیگر از ویژگی های سرد مانند صفحه نمایش لمسی یکپارچه سازی ژیروسکوپ کنترل برای انتخاب سطوح و چند شگفتی برای بازیکنان است. دیگر از آن, آن را هنوز هم یک بازی سرگرم کننده فیزیک مبتنی بر گلف طنز که در آن هر دوره قرار می دهد پیچ و تاب و غیر متعارف در ورزش با برخی از درخشان یا, خنده دار, در حالی که دیگران دیوانه هستند آنها شما را: چه گلف ؟

فروش

Orzly Switch Lite Accessories Bundle - Case & Screen Protector for Nintendo Switch Lite Console, USB Cable, Games Holder, Grip Case, Headphones, Thumb-Grip Pack & More (Gift Pack - Z&Z Edition)
Orzly سوئیچ Lite لوازم جانبی بسته نرم افزاری – Case & محافظ صفحه نمایش برای نینتندو سوئیچ Lite کنسول, کابل USB, بازی, دارنده گرفتن مورد هدفون انگشت شست گرفتن بسته و بیشتر (بسته هدیه – Z&Z Edition)

  • سوئیچ LITE لوازم جانبی بسته نرم افزاری: یک ارزش بزرگ بسته استارت با لوازم جانبی مفید برای کمک به شما را بیشتر از جدید خود را 2019 نینتندو سوئیچ Lite کنسول
  • ضروری سوئیچ LITE لوازم جانبی: شامل محافظ سوئیچ مطلب مورد و محافظ صفحه نمایش (شیشه ای) برای نگه داشتن خود را قابل حمل سوئیچ Lite کنسول محافظت می شود در حالی که در حال حرکت
  • افزودنی های مفید: لوازم یدکی سوئیچ Lite USB کابل شارژ و گوشی همیشه دستی را به عنوان DuoPen Stylus که ترکیبی از یک صفحه نمایش لمسی و قلم و توپ نقطه قلم
  • جایزه اضافه شده: راحتی مورد گرفتن باعث می شود راحت تر و آسان تر گرفتن خود را تعویض Lite کنسول برای دوره های طولانی تر از دستی زمان بازی. در حالی که بازی مورد ذخیره سازی اجازه می دهد تا شما با خیال راحت ذخیره و سازماندهی برخی از بازی های خود را (Orzly توصیه ذخیره سازی بازی در مکان های جداگانه به طوری که به گسترش خطر از دست دادن)
  • اطلاعات بیشتر: برای اطلاعات بیشتر از این بسته شامل دیدن توضیحات محصول بخش در این صفحه زیر است. لطفا توجه داشته باشید, کنسول و هر بازی نشان داده شده در تصاویر تنها برای اهداف تصویر و شامل نمی شود.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de