چه QAnon? ریشه های عجیب و غریب, تئوری توطئه, پخش, آنلاین

اگر QAnon ادعا درست شد آنها خواهد لرزش بسیار مبانی جهانی دولت و توضیح سردرگمی سیاست در سال های اخیر است. به عن

توسط FARDAALEFBA در 1 مرداد 1399

اگر QAnon ادعا درست شد آنها خواهد لرزش بسیار مبانی جهانی دولت و توضیح سردرگمی سیاست در سال های اخیر است. به عنوان آن است که آنها درست نیست – اما اهمیت آنها می تواند با اینحال بسیار قابل توجه است.

این ممکن است به مقصد به ماندن به عنوان یک زیرزمینی تئوری توطئه. اما آن را به سرعت گرفته و ریشه هر دو آنلاین و خاموش – تبدیل شدن به یک ویژگی از مغلوب ساختن پیشی جستن تظاهرات و مشترک بودن برخی از مهم ترین افراد در رسانه ها.

آن است که غیر قابل انکار تیره: این متهم برخی از قدرتمند ترین افراد در جهان از برخی از فجیع ترین جنایات. و آن باقی مانده است بیشتر مرموز.

که Q?

س است, خوب, بزودی. هیچ کس نمی داند که آنها چه کسانی هستند و یا چرا آنها در حال ارسال چه آنها انجام می دهند.

آنها در میان چیزهای دیگر, یک کاربر در 4chan. آنها استفاده کنید که فروم به پست یک بار کامل از پیام های مرموز که اشاره به گسترده تئوری توطئه است که شناخته شده به عنوان QAnon.

گاهی پست ها مانند پازل ارائه نکات و تشویق مردم به خواندن آنها را درگیر کنید. دیگران صریح تر و روشن تر ساخت اتهامات در مورد افراد خاص و با جزئیات در.

و به نظر می رسد آنها به "آنها". Q اشاره به خود را به عنوان "ما" ظاهرا حداقل تلاش به نشان می دهد که این گروه نه فقط یک نفر.

این نام به نظر می رسد به عنوان یک مرجع به این واقعیت است که این فرد ادعا می کند که "س" ترخیص کالا از گمرک, تعیین در وزارت انرژی ایالات متحده است که اجازه می دهد دارنده دسترسی به مواد طبقه بندی شده.

در حال حاضر هویت یا هویت در پشت تئوری توطئه مخفی باقی می ماند و ممکن است آن را همیشه باقی می ماند که راه. در حالی که وجود دارد این است که گاهی اوقات یک تمرکز خاص بر برخی از مسائل – از جمله بوروکراسی دولت آمریکا و چگونه از آن است که تلاش برای فویل دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن – این غیر ممکن است بدانید که آیا واقعی مردم پشت Q در واقع هر گونه تجربه آن است.

چه آنها ادعا می کنند ؟

پست تمایل به تمرکز بر روی رئیس جمهور و چیزهایی که در اطراف او. س به نظر می رسد یک مغلوب ساختن پیشی جستن حامی و بسیاری از پست ها در مورد شکایت واقع "دولت عمیق" است blighting کار خود را.

اما آنها گسترش وسیعی تئوری توطئه که در لینک بالا به مردم از جمله هیلاری کلینتون و رابرت مولر که در حال اجرا است این تحقیقات به دخالت در انتخابات. آن را وام گرفته از دیگر تئوری های توطئه – مانند Pizzagate که متهم به انواع شناخته شده مردم در حال اجرا یک کودک آزار حلقه و در حال اجرا ادعاهای دروغین در مورد مرگ ست غنی – و می افزاید: در عین حال بیشتر در بالا.

Q نوشته شده است که مشاور ویژه رابرت مولر نیست بررسی مغلوب ساختن پیشی جستن در همه — او واقعا بررسی هیلاری کلینتون, جان پودستا و باراک اوباما. نظریه های دیگر شامل آشنا بازیکنان در تئوری های توطئه مانند فراماسون ها و روشن فکران در حالی که دیگران ذکر است تایتانیک کودک آزار حلقه در هالیوود و احتمال این که سابق هیلاری کلینتون مشاور هومان عابدین می پوشد مچ پا نظارت بر. فیلمساز فرانسیس فورد کوپولا خانواده روچیلد و شیطان نیز حضور یافت.

گاهی اوقات پست cryptic پرتاب نانوا به دیوانگی از معما حل مانند:

—27-1—بله—USA94-2

—27-1—بله—USA58-یک

—27-1—بله—USA04

—Conf—BECZ—y056-(3)—y

The—Castle—اجرا—قرمز—yes

که در آن همه از این آمده است ؟

تئوری آغاز شد و در اکتبر سال 2017 با شوم پست در 4chan با عنوان "آرامش قبل از طوفان" و نوشته شده توسط کسی که با استفاده از نام "س ترخیص پاتریوت".

و در جایی که آن را در حال حاضر ؟

نظریه رشد کرده و شکوفا شکستن به جریان اصلی. آن پشتیبانی شده توسط افراد مشهور و پیروان آن را ساخته اند و حضور در زندگی واقعی در مغلوب ساختن پیشی جستن" ،

همچنین به نظر می رسد به گرفتن نگه دارید و بر روی بیشتر سیستم عامل های سنتی. این هفته مثلا آن پدید آمده است که برای یک زمان کوتاه جستجو در یوتیوب برای تام هنکس خواهد آورد تا غلط ادعا می کند که او یک کودک آزار بود که مربوط به QAnon تئوری.

دهها هزار نفر از مردم به طور فعال به دنبال همراه در اختصاص داده شده subreddits و توییتر حساب. بسیاری از باید بدون شک به تماس با تئوری.

آیا مردم این باور را دارم ؟

در کوتاه مدت بله. احتمالا بسیاری از آنها را -- اما آن دسته از افرادی که انجام آن را باور به نظر می رسد به این باور در آن بسیار به شدت.

و برخی از پیروان آن بسیار مشهور هستند در واقع. بازیگر Roseanne Barr حتی ممکن است به دلیل اخراج از ایده ها آغاز شد که با QAnon.

پشتیبانی رایگان-فکر کردن روزنامه نگاری و اشتراک مستقل از ذهن

او توییتی در مورد پرسش و پاسخ بازتوییت پست از "QAnon" حساب. در Nov. 2017 او توییتی "است که Q?" و گزارش خواسته Q به پیام مستقیم ، در ماه مه بار ارسال شده نژادپرستانه صدای جیر جیر در مورد سابق کاخ سفید مشاور والری جارت که آمار و ارقام در برخی از QAnon تئوری های توطئه است. در پاسخ ABC لغو ضربه نشان می دهد تلویزیون.

چرا این مهم است ؟

اتهامات مضر و خطرناک است, بدون شک وجود دارد. اما وجود دارد مقدار زیادی از آسیب رساندن و خطرناک اتهامات شناور در اطراف در اینترنت که بسیاری از رفتن unremarked بر.

QAnon خطرناک تر است برای یک زن و شوهر از دلایل مهم: بسیار مخرب اتهامات که آن را می سازد در حال پخش به بسیاری از افراد که بسیاری از آنها ممکن است متوجه آنها جعلی هستند و از آنجا که این خرس شباهت های بسیاری به Pizzagate که به پایان رسید در خشونت های واقعی زمانی که یک فرد وارد یک رستوران پیتزا حمل یک تفنگ.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن