چاقی چیست و چگونه آن را اندازه گیری کرد ؟

در روز دوشنبه, 27 جولای, وزارت بهداشت, درمان و مراقبت های اجتماعی منتشر شده جزئیات جدید دولت چاقی استراتژی برا

توسط FARDAALEFBA در 6 مرداد 1399

در روز دوشنبه, 27 جولای, وزارت بهداشت, درمان و مراقبت های اجتماعی منتشر شده جزئیات جدید دولت چاقی استراتژی برای کمک به بهبود سلامت ملت در میان coronavirus بیماری همه گیر.

دولت در گفت و گو با معرفی اقدامات جدید برای مبارزه با چاقی در انگلستان از جمله ممنوعیت غذایی ناسالم آگهی پایان دادن به "فروش یک دریافت یک رایگان" تبلیغات در برخی مواد غذایی خاص و معرفی کالری برچسب زدن در رستوران.

بررسی های اخیر انجام شده توسط کارشناسان بهداشت عمومی انگلستان هشدار داده است که افرادی که اضافه وزن دارند یا چاق ممکن است به طور قابل توجهی در معرض خطر بستری شدن در بیمارستان و یا مرگ به علت Covid-19.

محققان گفتند که در حالی که وزن هیچ تاثیر قابل تشخیص در خطر ابتلا به این ویروس بیش از حد چربی می تواند بر سیستم تنفسی است و به احتمال زیاد به تاثیر التهابی و عملکرد سیستم ایمنی بدن نشان می دهد که ممکن است آن را سخت تر به بهبود می یابند.

با توجه به بیمه خدمات درمانی چاقی تاثیر می گذارد حدود یک چهارم بزرگسالان و یک پنجم کودکان در سن بین 10 و 11 در انگلستان است.

چاقی می تواند ناشی از تنوع ژنتیکی و عوامل محیطی است و می تواند با قرار دادن یک فرد در معرض خطر بیشتری از درد و رنج از تهدید کننده زندگی شرایط بهداشتی.

چگونه چاقی تعریف شده ؟

هنگامی که یک فرد تعریف شده است به عنوان چاق, این بدان معنی است که آنها در حال اضافه وزن "با مقدار زیادی از چربی بدن" بیمه خدمات درمانی متحده است.

سازمان جهانی بهداشت (WHO) توضیح می دهد که قوانین و مقررات "اضافه وزن" و "چاقی" استفاده می شود برای اشاره به "غیر طبیعی و یا تجمع بیش از حد چربی است که ارائه یک خطر به سلامت".

اگر یک فرد چاق است می تواند آنها را در معرض خطر بیشتر ابتلا شرایط از جمله دیابت نوع 2 و بیماری عروق کرونر قلب برخی از انواع سرطان و یا سکته مغزی بیمه خدمات درمانی به تشریح.

چاقی اقدام ائتلاف غیر انتفاعی سازمان می افزاید که چاقی یک "بیماری قابل درمان" است که می تواند ناشی از عوامل مختلف بیان کرد که می توان آن را "دشوار است برای کنترل از طریق رژیم غذایی به تنهایی".

"چاقی یک بیماری در سراسر جهان نگرانی های بهداشتی ناشی از بسیاری از عوامل قابل درمان و قابل کنترل" سازمان متحده است.

"چاقی شما نیست تقصیر شماست به مدیریت به تنهایی فقط در مورد مواد غذایی [و] درمان های معجزه درمان است."

چگونه آن را اندازه گیری کرد ؟

یکی از راه های که در آن تعیین می شود که آیا یک فرد است که وزن سالم با استفاده از شاخص توده بدن (BMI).

شاخص این کار با اندازه گیری یک فرد با وزن برابر قد خود را برای تعیین اینکه آیا آنها تحت یک وزن سالم در سالم وزن و یا اضافه وزن دارند.

سودمندی BMI آمده است تحت اختلاف در گذشته توسط محققان یعنی با توجه به این واقعیت است که وزن عضله بیشتر از چربی است.

بنابراین اگر کسی دارای تعداد زیادی عضله و چربی کمی آنها می توانند خود را قرار داده شده در اضافه وزن دسته از BMI حتی اگر آنها سالم هستند.

بیمه خدمات درمانی متحده که BMI "است استفاده می شود برای تشخیص چاقی از آنجا که افرادی که بسیار عضلانی می توانید BMI بالا و بدون مقدار چربی".

اما "برای بسیاری از مردم" شاخص "مفید نشانه ای از اینکه آیا آنها یک وزن سالم" آن می افزاید.

مراکز کنترل و پیشگیری بیماری در آمریکا است که در حالی که BMI استفاده می شود "به عنوان یک ابزار غربالگری" آن است که "نمی تشخیصی از چربی بدن یا سلامت یک فرد".

"آموزش دیده ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی باید انجام مناسب سلامت ارزیابی به منظور ارزیابی یک فرد سلامت و خطرات" سازمان متحده است.

چاقی اقدام ائتلاف اضافه می کند که BMI "تنها بخشی از تشخیص چاقی".

یکی دیگر از راه برای تعیین اگر یک فرد بدن بیش از حد چربی است که برای اندازه گیری دور کمر اندازه بیمه خدمات درمانی می گوید.

"به طور کلی مردان با دور کمر اندازه 94cm یا بیشتر و در زنان با دور کمر اندازه 80 سانتی متر و یا بیشتر هستند احتمال بیشتری برای توسعه سلامتی مرتبط با چاقی و مشکلات" سرویس های بهداشتی را توضیح می دهد.

چگونه چاقی را درمان می شود ؟

وجود دارد راه های مختلفی بیمه خدمات درمانی توصیه درمان چاقی یکی از آنها خوردن یک "رژیم غذایی سالم و متعادل".

سرویس های بهداشتی توضیح می دهد که خود را GP "می تواند به شما توصیه در مورد از دست دادن وزن با خیال راحت" که همچنین ممکن است شامل انجام ورزش منظم.

GP خود را ممکن است به شما توصیه حضور در محلی گروه از دست دادن وزن و یا در نظارت جلسات تمرین با یک مربی واجد شرایط بیمه خدمات درمانی می گوید.

این سازمان می گوید که در حالی که وجود دارد این است که "نه تنها قانون است که شامل هر کس" اگر یک فرد چاق است و در تلاش برای از دست دادن وزن آن بهتر خواهد بود برای آنها را به "مبادله ناسالم و پر انرژی انتخاب های غذایی مانند فست فود ها و غذاهای فرآوری شده و نوشیدنی های شیرین (از جمله الکل) – برای انتخاب های سالم".

اگر یک فرد تصمیم می گیرد به یک ورزش جدید رژیم چاقی اقدام ائتلاف توصیه به نگه داشتن آن را "ساده" و "کنترل" در حالی که همچنین درخواست برای مشاوره از یک حرفه ای بهداشت و درمان قبل از شروع.

"تمرکز در مدیریت تغییرات برای بهبود سلامت خود را هدف. نه دلسرد. سالم و شیوه زندگی است نه یک اندازه" سازمان متحده است.

اگر یک فرد دارای یک زمینه موضوع سلامت است که متصل به چاقی مانند سندرم تخمدان پلی کیستیک یا دیابت خود را GP "ممکن است توصیه آزمایشات بیشتر و یا درمان خاص" و یا مراجعه به یک متخصص بیمه خدمات درمانی می گوید.

چه اقدامات جدید دولت معرفی برای مقابله با چاقی ؟

به عنوان بخشی از اقدامات جدید معرفی شده برای مقابله با چاقی در حال انجام Covid-19 شیوع دولت گفته است که تبلیغات ترویج مواد غذایی که سرشار از چربی و قند و شکر و یا نمک ممنوع خواهد شد در تلویزیون و آنلاین قبل از 9 شب هنگامی که کودکان به احتمال زیاد به آنها مراجعه کنید.

مشاوره نیز با توجه به محل به تعیین اینکه آیا این ممنوعیت باید در هر زمان از روز است.

ممنوعیت "فروش یک دریافت یک رایگان" تبلیغات برای مواد غذایی که سرشار از چربی و قند است و امیدوار به جلوگیری مردم از خرید ناسالم موارد در حالی که بزرگ و رستوران ها و کافه ها و مواد غذایی غذای آماده موسسات که بیش از 250 کارمند به زودی نیاز به اضافه کردن کالری برچسب به مواد غذایی آنها را به فروش برساند.

دولت گفت: مشاوره راه اندازی خواهد شد قبل از پایان سال به نگاه به معرفی کالری برچسب الکل در حالی که آن را نیز گسترش خواهد داد و وزن خود را مدیریت خدمات از جمله ساخت خودمراقبتی برنامه ها و ابزارهای آنلاین در دسترس تر برای افراد با چاقی-شرایط مربوط است.

برخی از کارشناسان به انتقاد از دولت برای معرفی این اقدامات در مدت کوتاهی قبل از راه اندازی از غذا خوردن به کمک طرح در ماه اوت این ادعا که این طرح به تقویت اقتصاد می تواند به تضعیف ضد چاقی مبارزه است.

علاوه بر اختلال در غذا خوردن موسسات خیریه صحبت کردن در گذشته در برابر اضافه کردن کالری برچسب برای منوها.

تام Quinn, مدیر امور خارجی در اختلال خوردن خیریه ضرب و شتم توضیح داد که در برچسب مواد غذایی با کالری می تواند اطلاعات "فوق العاده تحریک برای کسانی که مبتلا یا در معرض خطر اختلالات خوردن".

"ما می دانیم که بسیاری از افراد مبتلا به اختلالات خوردن مبارزه با بیش از حد ورزش پس گفته بودن دقیقا چه مقدار ورزش آن را به سوزاندن مواد غذایی خاص خطرات تشدید علائم خود را."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب