چه شکست خورده تصاحب وسیله ای برای فوتبال و برای نیوکاسل

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط FARDAALEFBA در 10 مرداد 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

هنگامی که آن حق را به آن کلمات از یک منبع متصل به در حال حاضر سقط نیوکاسل تصاحب, "عربستان سعودی رفتار دقیقا در راه لیگ برتر نمی خواستم".

بود که یک مرجع به دولت تصمیم به نوار قطر beIn Sport از عامل در انگلستان در اوایل این ماه به عنوان بخشی از جریان دزدی اختلاف است. آن را به عنوان نیازی تشدید مخالف یک راه حل برای مشکلات ناشی از اختلاف و – در نهایت – "نهایی میخ را در تابوت".

کنسرسیوم تصمیم به پیاده روی به دور است را نجات داد, لیگ برتر, یک تصمیم بزرگ و یکی از آنها احتمالا ترجیح می دهند.

نتیجه این است که قطعا نه آنچه که بسیاری از هواداران نیوکاسل می خواستم. که قطعا قابل فهم با توجه به عدم محبوبیت مایک اشلی, اما هنوز هم باید به بهره بیشتری ببرند. مالکیت توسط عربستان سعودی وزارت امور خارجه خواهد شده اند بسیار بدتر است.

این معامله نه رفتن را از طریق یک چیز خوب برای فوتبال است.

برای یک, متحده نباید اجازه خود و یا اجرای باشگاه کامل متوقف شود. باشگاه های فوتبال در حال نهادهای اجتماعی با جامعه ارزش و باید از آن محافظت شود.

ضروری است در لیگ برتر شرکت را بهبود می بخشد و خود را صاحبان و مدیران تست و مستقل گفته شده است که هر دو سازمان عفو بین المللی و گروه های حقوق بشر مانند نمایشگاه مربع ارائه شده برای کمک به این روند. لیگ برتر باید گوش و فشار باید روی آنها را به انجام این کار.

مشکل فرض یک سطح بیشتر وقتی که می آید به متحده است. آن را ایجاد عوارض بزرگ در مورد دلایل سیاسی باشگاه در حال خریداری و استفاده می شود, و آنچه را که هدف از مالکیت آن است. که می رود به سطح نهایی وقتی که می آید به دولت مانند عربستان سعودی است.

هیچ کس همیشه باید تحت هر گونه توهم در این مورد. عربستان سعودی – از طریق سرمایه گذاری عمومی صندوق برنامه ریزی شده 80 درصد کنترل در کنسرسیوم – استفاده کرده اند نیوکاسل برای "sportswashing" به تلاش و بهبود وضعیت بین المللی ایستاده و کاهش آسیب های انجام شده توسط یک پرونده نقض حقوق بشر جنگ در یمن و قتل جمال Khashoggi.

بدون توجه به عوارض کوتاه مدت در زمین فوتبال بهتر است برای روح و هویت باشگاه است که نیوکاسل متصل نیست با این در هر راه. چنین تصاحب خواهد ارائه شده اند باشگاه صرف پوسته فرسایش هویت واقعی آن به عنوان یک وسیله نقلیه برای یک دولت است.

که می تواند در دیده می شود که چگونه پرچم عربستان سعودی شروع به تکثیر در میان پروفایل های از طرفداران در رسانههای اجتماعی به عنوان تصاحب کشیده.

این بود که بسیار مستقیم هدف از مانورهای شبیه به این. همچنین این قدرت پول در این زمینه است. صرف چشم انداز آن را به خود جلب وفاداری شدید در برخی از محله های.

که باید مطرح بیشتر سوالات برای بازی به جای نیوکاسل طرفداران. این یک تراژدی است که یک باشگاه نیوکاسل را اندازه نیاز به یک دولت تصاحب به رقابت بپردازند. که چقدر بد مالی اختلاف در فوتبال کردم.

مایک اشلی باقی خواهد ماند در شارژ (گتی)

این باشگاه بسیار به طور مستقیم نشان دهنده مردم و اقبال خود را تا حد زیادی تاثیر زندگی می کند. که باعث می شود آن را بیشتر از همه شرم آور بازی است به طوری تسلیم به نوع ultra-سرمایه داری است که می تواند تنها تضعیف چشم انداز اکثر باشگاه ها و در یک راه اساسی دعوت از علاقه مناقصه مانند عربستان سعودی وزارت امور خارجه و یا قطر.

بسیار به طور مستقیم متصل به آن است و از آنجا که اصلی ترین نقطه چسبیده در این تصاحب یک مالکیت فکری موضوع و نه حقوق بشر. که واقعیت باید یک سیگنال برای فوتبال شروع به پرسیدن بیشتر سوالات خود را – در صورتی که به نظر نمی رسد چنین خیالی چشم انداز را در خود دارد.

اگر این تصاحب رفته بود از طریق ما می شده اند نسبتا درخواست چه نوع از صاحبان آن گرفته اند برای تصاحب مسدود شود. آن است که در واقع شرم آور ما هنوز نمی دانیم که پاسخ به آن است. لیگ برتر در حال حاضر باید این عمل می کنند.

نیوکاسل طرفداران در حال حاضر ممکن است به حق ترس است که این ایده از هر کس دیگری آنها را از مصرف بیش از یک چشم انداز خیالی.

آن است که یک اثر تورم بازار در میان coronavirus بحران و بسیاری به همان اندازه بر این باورند که کاهش قیمت نفت تحت تاثیر این تصمیم بیش از حد. منابع می گویند که به خوبی ممکن است به معنای این تصاحب نمی توانست چیزی شبیه به این نوع از سود پروژه نیوکاسل طرفداران آرمانی یا نه.

واقعی امید است که این باشگاه در نهایت منتشر شده از Ashley. او حداقل – در گذشته – نشان داده شده است تمایل به فروش برساند.

این مدینه فاضله خواهد بود که نوعی از طرفداران جنبش داشتن باشگاه. این شده است یک fanbase متصلب توسط بخش. ایده آل خواهد بود این تصمیم در خدمت به عنوان یک خط در شن و ماسه است که به ارمغان می آورد مردم با هم.

از طرف دیگر هنوز وجود دارد و چشم انداز عربستان سعودی به دنبال جای دیگر. آنها قبلا علاقه مند در منچستر یونایتد.

آنها می خواهند یک باشگاه برای اهداف سیاسی. که فقط یکی از دلایل این بازی باید نمی خواهید چنین صاحبان. هیچ دولت باید اجازه داده شود خود یک باشگاه و به ویژه دولت مانند عربستان سعودی است.

این است که چرا این چیز خوبی برای فوتبال و در دراز مدت یک چیز خوب برای نیوکاسل.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب