Demi Lovato درگیر: هایلی بیبر و آدم Lamber منجر تبریک برای خواننده

مشاهیر را با عجله برای تبریک خواننده دمی Lovato در تعهد خود را به حداکثر Ehrich. هایلی بیبر Jessie J and Adam

توسط FARDAALEFBA در 2 مرداد 1399

مشاهیر را با عجله برای تبریک خواننده دمی Lovato در تعهد خود را به حداکثر Ehrich.

هایلی بیبر Jessie J and Adam Lambert در میان بسیاری از افراد مشهور که باید تبریک گفت این خواننده پس از Lovato اعلام این خبر صبح روز پنجشنبه (23 جولای) از طریق Instagram.

بیبر (که قبلا بالدوین) ابراز شور و هیجان خود را برای این زن و شوهر با یک سری از عشق و گریه emojis در حالی که Maroon 5 خواننده گروه نوشت: "مرسی از تبریک!!!!!!!!!!"

خواننده Jessie J افزود: "خیلی خوشحال برای YOUUUU" و Avril Lavigne نوشته است: "بساز!!!! تبریک!!! به طوری شگفت انگیز است. خیلی خوشحال برای شما".

Meghan Trainor, کیم Petras, Becky G و نوح کوروش نیز به اشتراک گذاشته شده خود را بهترین آرزوها در پست های رسانه های اجتماعی.

خارج از دنیای موسیقی, فرمول 1 راننده لوئیس همیلتون و Victoria Secret مدل Sara Sampaio نیز به اشتراک گذاشته شده خود را تبریک می گویم.

Lovato در پاسخ به سیل نظرات "به تمام دوستان و طرفداران اظهار نظر – I F***ING شما را دوست دارم – با تشکر از شما برای حمایت از من شادی"

27-year-old ستاره پاپ مشترک خبری با 88.4 میلیون Instagram followers on پنج شنبه صبح با یک سری از عکس ها از این پیشنهاد که صورت گرفت در ساحل مالیبو کالیفرنیا.

در همراه زیرنویس "خنک برای تابستان" خواننده نوشت: "من می دانستم که من شما را دوست داشت این لحظه که من با شما آشنا شدم.

"این چیزی بود که من نمی توانم توصیف به هر کسی که آن را تجربه دست اول اما خوشبختانه شما بیش از حد بود. شما هرگز فشار من به هر چیزی به غیر از خودم. و شما من را می خواهید به بهترین نسخه از خودم."

پس از آن به اشتراک گذاشته شد که اعلام نامزدی پست دریافت کرده است بیش از 2.25 میلیون را دوست دارد.

Lovato و Ehrich شد اولین شاعرانه مرتبط در ماه مارس این سال شد و بعد از تایید آنها به لحاظ اجتماعی فاصله با هم.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب