آنچه می تواند ما را از نوریچ سیتی سقوط nosedive?

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط FARDAALEFBA در 16 تیر 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

نزد تاد Cantwell crestfallen در ملک فهد زمین گفت: از آن همه است.

در اینجا بود یک بازیکن که عفونی اجراهای شده اند یکی از چند دلیل برای نوریچ سیتی به طرفداران بود شاد در این فصل است. در عین حال وجود او یک عکس از تنهایی سر متمایل در حزن انگیز بازتاب پس از یک 0-1 شکست به برایتون. بدون طرفداران, هیچ شادی - و در حال حاضر هفت امتیاز از ایمنی با پنج بازی به رفتن بدون امید.

سقوط تایید خواهد شد در هفته های آینده, اما از آن شده است بر روی کارت به صورت ماه و سال. پس از از دست دادن 4-1 در خانه به همکار گذشت استون ویلا در 5 اکتبر آنها باقی مانده اند در پایین و آنها بوده ام پایین از روز بوکس.

این امر می تواند به اشتباه می گویند دانیل Farke و کنار او بوده است سیستم ایمنی بدن به انتقاد وجود دارد اما به نظر می رسد پذیرش داخلی و خارجی وجود دارد که خیلی از آنها می تواند انجام داده اند. سال گذشته ارتقاء از قهرمانی بهتر از انتظار به خصوص به عنوان قهرمانان و در نتیجه قضاوت این بازیکنان و این مدیر از طریق سخت منشور لیگ برتر شد و هشدار داد در برابر قبل از 2019/20 رو در جریان است.

اما Cantwell قابل ترس در اشاره به عوارض این, خشن, drawn-out فصل مصرف در بازیکنان و هواداران است. اگر آنها شده اند سیرچشم با باز بودن هر دو Farke و مدیر فوتبال استوارت وبر حتی خود طراوت و صداقت می تواند از عوارض آن. هنگامی که شما تحمل تروما فقط پنج برنده سراسر 33 مسابقات با تفاضل گل منفی از -36 گاهی اوقات شما فقط می خواهم به دروغ.

تاد Cantwell واکنش نشان می دهد پس از نورویچ را شکست (گتی)

نورویچ هستند مورد مطالعه جالب برای بقیه از ما. یک طرف که نمی سرمایه گذاری فراتر از معنی خود را از توزیع بیش از تنها £8m در نقل و انتقالات (از جمله وام شهریه) و گیر خود را به اخلاق ترویج خود. به طور منظم برای اولین بار-teamers Cantwell, جمال لوئیس حداکثر Aarons و بن گادفری در آمد از طریق آکادمی همراه با آدم ایده که در برابر برایتون.

آنها نهم در لیگ برای عبور هر دو اقدام و تکمیل شده (از 80 درصد از دومی) و در حال 11th برای شانس ایجاد شده از بازی باز. فوتبال بوده و مطابق با آخرین اصطلاح ارزش های جریان. جایی که آنها را فاقد بوده است hustle.

برای یک گروه که "مبارزه" در برابر سقوط آنها سوم-بهترین انضباطی رکورد در لیگ و تنها چهار تیم باید اذعان کمتر خطا را از 317 تا کنون. آنها رو به رو شده اند عکس های بیشتر بر روی هدف بیش از هر کسی در لیگ و تنها استون ویلا باید اذعان بیشتر از خود 61 اهداف است.

به این ترتیب گاه به گاه خنثی ممکن است مشاهده کرده اند آنچه به نظر می رسد جذاب سبک از بازی. خود را منطبق شده اند مایع مهار نشده با هر گونه آشکار خشن مسکن انتظار از تیم نزدیکی پایین. قطعا در شکستن در برابر آنها نشان داده اند چشمک می زند از خود نمایی می کنند. در عین حال آنها نیز به لیگ پایین ترین گلزنان (25). به عنوان شیک و بی اثر به عنوان یک توری pashmina.

دانیل Farke شده است مطمئن باشید که کار خود را امن است (PA)

سوال این است که چه چیزی می تواند ما را از نورویچ? آن است که یک داستان از صبر و حساسیت و یا یکی از محکم عدم جاه طلبی و دعا برای قدم زدن از طریق یک فصل اعتقاد به اخلاق است که در حال سوراخ هر هفته ؟

Cantwell, پوستر پسر بی خیال به رنگ زرد-سبز و نگاه به حال به اندازه کافی از آن است. Farke شروع به پوشیدن قریب الوقوع سقوط سنگین تر از او تا به حال شده است قبل از. حتی وبر که خود قادر مطلق حضور در مطبوعات به تکرار است که جمعی چشم انداز را نمی خواهد متزلزل با نتایج کشیده شده بود را بیان کرد که او را نمی توان شلیک Farke "هفته آینده" در حالی که در این Ornstein و چپمن پادکست.

اگر هر چیزی, سمت - و - پروژه دهکدهای از سود پروژه راه اندازی مجدد پروتکل های. هیچ طرفداران در این زمینه چیست هیچ کس به اشتباه هنگامی که شما از دست داده ام چهار بازی سه در خانه, اذعان نه و نه به ثمر رساند یک بار. حتی Farke را در کنفرانس های مطبوعاتی بیش از زوم ارائه یک مانع از مناسب کباب است که معمولا در انتظار مدیران گردان تخلیه.

عجیب و غریب حقیقت این است که حتی زمانی که نوریچ به پایین داشتن ارائه حداقل مقاومت آن را احتمالا می تواند خیلی زود به قضاوت آنها.

آنها را بهتر از سلامت مالی با چتر نجات, پرداخت, پس کشیده و خود را در سگک کمربند را در طول این دوره در بالای جدول. بزرگتر باشگاه ممکن است خرناس پس از اجناس خود را, اما آنها تا حد زیادی می تواند بسیار مشابه در 2020/21 با بالا پرواز های نجومی ارزش تجربه در رگهای خود را جوان مدعیان.

آن را به یک سطح جدیدی از درک از طرفداران که صبر و اعتقاد است بی عیب و نقص به تاریخ. آنها درک امور مالی درایو پایین جدول فقط به عنوان آن را به عنوان بالا. نورویچ لازم نیست در هر نقطه در نزدیکی £100 West Ham صرف کرده اند که تنها فقط نگه داشته و سر خود را بالای آب. تعهد خواهد بود در این تیم برای شروع فصل آینده به شدت به بازپرداخت آن ایمان است.

در واقع اگر آنها بازگشت قوی تر شکل فصل آینده و یا حتی برای فصل بعد با یا بدون Farke در راس و Cantwell خود را به عنوان توتم شما می توانید استدلال می کنند همه چیز رفته است با توجه به طرح. بلع سقوط برای خوب بیشتر است محکم بازتابی از آنچه در فوتبال مدرن تبدیل شده است. نوریچ را نمی توانید تغییر دهید که - اما آنها حداقل می توانید سعی کنید و بازی آن.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب