پاتریک استوارت می گوید او تلاش برای محافظت از خود را از خشونت پدر: 'من قرار بدن من بین آنها'

سر پاتریک استوارت صحبت کرده است چگونه از او استفاده می شود را امتحان کنید و جلوگیری از پدرش حملات خشونت آمیز د

توسط FARDAALEFBA در 5 مرداد 1399

سر پاتریک استوارت صحبت کرده است چگونه از او استفاده می شود را امتحان کنید و جلوگیری از پدرش حملات خشونت آمیز در مادر خود را زمانی که او یک کودک بود.

این بازیگر کهنه که قبلا گفته چگونه خود را به مشکل دوران کودکی او را تحت تاثیر قرار به عنوان یک بزرگسال بود مصاحبه در مورد زندگی و حرفه خود را برای ساندی تایمز.

او گفت که زندگی او را تغییر زمانی که پدرش آلفرد آمد از جنگ زمانی که آقا پاتریک شد شش سال.

"ما به سختی می دانستم که او را" او به یاد می آورد. "او یک غریبه بود به ما. او می خواهم نوشیدن در تعطیلات آخر هفته عصبانی و آمار ، من قرار بدن من بین آنها برای محافظت از او.

"گاهی اوقات ما می خواهم به یک آمبولانس یا پلیس. ما از او خواست تا او را ترک کند اما او نمی خواهد – او ستایش او."

Sir Patrick که حمایت تعدادی از ضد خشونت مبارزات در طول سال گفت: با گذشت زمان او را درک پدرش بهتر است.

در سال 2012 در حالی که فیلمبرداری یک قسمت از بی بی سی نشان می دهد که آیا شما فکر می کنم شما هستند ؟ , Sir Patrick کشف کرد که در حالی که پدر او عالی بوده و سرباز و یک قهرمان جنگ او رنج می برد از آنچه در حال حاضر شناخته شده به عنوان اختلال استرس پس از سانحه.

در طول مصاحبه او گفت که او متوجه شد که پدر خود که فوت در سال 1980 تحت تاثیر قرار داده بود خود را انتخاب نقش از طریق کار خود را.

"من تا به حال شده است در انکار در مورد تاثیر پدر من در بازیگری تا زمانی که من بازی مکبث" او گفت:. "[مدیر] Rupert Goold آن را در روسیه استالینیستی. من سبیل. و در اولین تمرین من در نبرد خستگی و فوق العاده کمد دست من AK47 من قرار داده و آن را بر روی شانه من تبدیل شده و در آینه نگاه کرد. پدر من به دنبال مستقیم به من. و زمانی که پنی کاهش یافته است.

"این مرد شده بود مؤثر در زندگی من برای سال ها و سال ها و سال ها. وجود دارد مقدار زیادی از آلفرد استوارت در [ستاره بازحمت حرکت کردن شخصیت] Jean-Luc Picard."

در سال 2009 مقاله برای نگهبان, Sir Patrick نوشت: "به عنوان یک کودک من شاهد خود را تکرار خشونت و ترور و بدبختی او باعث شد به طوری که اگر من احساس من می تواند موفق, من می خواهم که او را کشتند. اگر مادر من تلاش کرده بود آن را من به او برگزار شد پایین. برای کسانی که در تلاش برای درک این احساسات در یک کودک تصور زندگی در یک محیط عاطفی غیر قابل پیش بینی خطر و تحقیر هفته به هفته, سال پس از سال از سن هفت سالگی.

"من کودکانه غریزه بود برای محافظت از مادر من اما مرد صدمه زدن به او بود پدر من چه کسی به من احترام قابل تحسین بوده و می ترسید."

Sir Patrick خود را به تازگی جشن تولد 80. او گفت که او تا به حال در نظر گرفته شده برای پرتاب اسراف در Chateau Marmont در LA اما با توجه به مستند او به جای دعوت از دوستان نزدیک به یک جمع کوچک در باغ خود را.

پس از مستند شروع کرده و سرگرم کننده طرفداران با به اشتراک گذاشتن ویدئوها از خود خواندن متفاوت شکسپیر غزل هر روز.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب