3D-Printed Mars Habitat Autonomous Robot
عکس های اعتباری: هاسل استودیو
همیشه تعجب آنچه در بالا-زمین مریخ زیستگاه می تواند مانند نگاه کنید اگر آن ساخته شده بودند توسط یک گروه خودمختار روبات ؟ اگر هاسل استودیو نشان می دهد که ما پیشنهاد خود را که همچنین وارد ناسا بین المللی 3D چاپ زیستگاه چالش است. این تیم با همکاری مهندسین سازه در این o'callaghan (EOC) و آن را متشکل از یک پوسته خارجی ساخته شده از محلی مریخ سنگپوش. ادامه مطلب برای یک ویدیو تصاویر بیشتر و اطلاعات است.


این پوسته ساخته خواهد شد در پیشبرد خودمختار روبات ها قبل از اکتشاف تیم وارد به سازه داخلی یا یک سری از بادی 'غلاف' است که باید همه چیز مورد نیاز برای زندگی در مریخ. هدف آنها این بود که آوردن یک بیشتر عنصر انسانی به فضا طراحی و ساخت آن را به یک خانه دور از خانه که در آن فضانوردان می توانید انجام مهم ترین کار در تاریخ اکتشافات فضایی.

فروش
ANYCUBIC Photon UV LCD 3D Printer Assembled Innovation with 2.8'' Smart Touch Color Screen Off-line Print 4.53'(L) x 2.56'(W) x 6.1'(H) Printing Size (Photon)
ANYCUBIC فوتون اشعه ماوراء ال سی دی 3D پرینتر مونتاژ نوآوری با 2.8" هوشمند لمسی صفحه نمایش رنگی کردن خط چاپ 4.53"(L) x 2.56"(W) x 6.1"(H) سایز چاپ (فوتون)
  • ◆آسان برای استفاده◆:آسان به راه اندازی درست نسیم بود. نرم افزار نسبتا ساده است به استفاده از. تنها 4 تنظیمات کمتری تنظیمات برای تنظیم در مقابل FDM چاپگر.
  • ◆باور نکردنی قطعنامه◆:کوچک قطعات با دقت بسیار نرم و صاف جزئیات و با کیفیت از FDM چاپگر.
  • ◆حمل و نقل سریع◆: مدل های مختلف در ساخت بشقاب نمی اضافه کردن به زمان ساخت. بزرگتر مینیاتوری در حدود 2-3 ساعت 6 بار طول می کشد همان 2-3 ساعت است.
  • ◆صنعتی با کیفیت◆: همه از چهره کامل پایان ساتن. هر منحنی chamfers یا bevels هستند بی عیب و نقص. همه آبی بیت و همه از دستگیره آنودایز.
  • ◆خدمات پس از فروش◆:همه ANYCUBIC 3D printers حمایت هستند با طول عمر پشتیبانی فنی;هر گونه سوال در مورد محصول عمل و یا نرم افزار لطفا احساس رایگان با ما تماس بگیرید.

3D-Printed Mars Habitat Autonomous Robot
3D-Printed Mars Habitat Autonomous Robot