غرب هم در مقابل گرگ نتیجه: پدرو نتو پر شور شلیک غرق بدون زرق و برق چکش

روز پس از لیگ برتر فوتبال به حالت تعلیق در آمد در ماه مارس, Karren بردی به نام برای فصل ساخته شود باطل و از در

توسط FARDAALEFBA در 1 تیر 1399

روز پس از لیگ برتر فوتبال به حالت تعلیق در آمد در ماه مارس, Karren بردی به نام برای فصل ساخته شود باطل و از درجه اعتبار ساقط است. آن را آسان ببینید که چرا در طول ولورهمپتون واندررز' 2-0 پیروزی بر وستهام در لندن ورزشگاه. حتی اگر دیوید مویس تیم شروع دوباره راه اندازی کمپین یک مکان بالاتر از منطقه سقوط تهدید افت بسیار واقعی است. وست هام نایب رئیس می دانست که سه ماه پیش که باشگاه او به سختی مجهز به مقابله با نهایی هشت بازی این فصل است.

گرگ از سوی دیگر تنبل بود اما نشان داد هنوز هم چشمک می زند از کلاس. مکان پنجم می تواند تضمین فوتبال لیگ قهرمانان اگر منچستر سیتی دو سال ممنوعیت توسط یوفا تایید کرد اما حتی چهار صفحه است که ممکن است برای گرگ.

یک یکنواخت و خسته کننده بازی بود حل و فصل فوق العاده دو تعویض توسط نونو اسپیریتو سانتو. فقط بعد از ساعت گرگ مدیر معرفی آدما ترائوره و پدرو نتو به بازی. هر دو تاثیر بسیار زیادی گذاشت.

در دقیقه 73 Traore تولید یک پشت سر هم از شتاب رفت گذشته دو West Ham بازیکنان و تحویل یک صلیب است که Raul Jimenez مشتاقانه راننده سرشونو تکون دادن به net. نتو به حال حتی بیشتر دیدنی و جذاب تاثیر 11 دقیقه بعد کوبیدن خانه پر زرق و برق, رگبار به مهر و موم بازی.

مویس را نجات داده چکش از سقوط و قبل از شهرت خود به عنوان یک آتش نشان را تقویت خواهد کرد اگر او را نگه می دارد این تیم. آسیب بحران کمک کرده است و نه Scot اما وجود دارد جادوها در این بازی هنگامی که گرگ نگاه کرد یک بخش از هم جدا.

Raul Jimenez سر گرگ به سرب (2020 استخر)

بازدید کنندگان تحمیل شده خود را در بازی از کیکآف و وستهام تلاش برای دریافت نگه دارید از توپ در باز کردن مبادلات. Diogo Jota و Raul Jimenez به خانه دفاع برخی از لحظات ناراحت کننده. آنها مجبور به یک سری از گوشه و نیم در حالی که شانس West Ham تعقیب در مورد aimlessly.

حتی پس از اولین فرصت واقعی کاهش یافت و به وست هام. علامت شریف رنده عبور از داخل نیمه خود را فراتر از گرگ ها دفاع و پابلو Fornals زد رایگان در داخل این منطقه است. توپ نشسته تا به سادگی و اسپانیایی به حال زمان برای به دست آوردن تعادل خود را راست اما به جای ربوده در تلاش خود را و فرستاده شات بالونی بالا است. West Ham نمی توانیم چنین ولخرجی.

تلاش حداقل به آسیب-آمار خانه های جانبی کمی اعتماد به نفس است. آنها شروع به فشار خود را پشت خط کمی بالاتر و حداقل برخی از در اختیار مخالفان نیم. توماس Soucek شوت از راه دور پس از تبادل عبور در سمت راست و وست هام شروع به رشد را به بازی.

مویس را موقت حمله Jarrod بون فیلیپه اندرسون و Michail آنتونیو تلاش برای کشیدن گرگ ها دفاع از شکل اما جرمی Ngakia نشان داد نشانه های مثبت پایین سمت راست ارسال یک صلیب است که تبدیل به چهار اطراف و سمت چپ آنها را به تکاپوی روشن است.

با وجود این گرگ نگاه مردها به سمت نمره در یک نیمه اول بدون گل. Jota در Lukasz Fabianski و پرتغالی بود که به طور مداوم اجازه داد فضای بیش از حد.

پدرو نتو و Raul Jimenez جشن پیروزی (PA)

گرگ ابدا بهترین خود را, اما آنها به این تصور که آنها می تواند گام تا یک دنده در هر لحظه. West Ham شد تا حد زیادی در گیر خنثی است. نجیب باقی مانده اصلی حضور در خط میانی و اگر چه 33 ساله است و تحسین بسیاری از ویژگی های او نیاز به یک تیم و با خلاق تر با کیفیت به گام تا و مسئولیت. Ngakia نشان داد نشانه هایی از وعده و 19 ساله بود و اعتماد به نفس از محدوده شلیک در اوایل نیمه دوم اما درست در پشت هستند نه آنچه که مویس نیاز دارد و تلاش شد مستقیم در Rui Patricio.

Jota و Jimenez نگاه کمی از همگام سازی در دوره دوم. توسط علامت گذاری به عنوان ساعت بازدید از یک سمت شروع به نگاه کمی کهنه. برای مقابله با این سانتوس معرفی کرد و Neto.

مویس می کند باید به عنوان بسیاری از گزینه های اما West Ham مدیر یک جایگزینی با مشابه قصد حمله به توسط آن را به روی مانوئل Lanzini مدت کوتاهی پس از.

گرگ جایگزین ساخته شده تفاوت ، ترائوره pounced در سست توپ در سمت راست منفجر گذشته Fornals و هارون Creswell و تحویل نفیس صلیب به شش حیاط جعبه. Jimenez شد بینام و آن را ساده ترین وظایف به سر توپ را به تور.

آنتونیو تلاش برای از خواب بیدار شدن وستهام با یک ناهموار دریبل به پایان رسید که با یک شات قدرتمند که گذاشتم فقط بیش از بار اما نتو کشته لحظات بازی بعد.

ترائوره برداشت اختیار در داخل سمت راست نورد توپ را به مت Doherty و کامل به عقب فرستاده می شود و در دیگری بسیار عالی صلیب. نتو انتظار در این منطقه تولید می شود فوق العاده شلیک که در سمت چپ Fabianski با هیچ شانس.

گرگ ها به دنبال به سمت بالا با اعتماد به نفس. West Ham جرات نمی زیرچشمی نگاه کردن در پشت آنها. ترس رو به رشد در شرق لندن است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن