واتفورد در مقابل ساوتهمپتون نتیجه: مهدی سیدصالحی و جیمز وارد پراوز در حفظ و واتفورد در میره

پس از 13 بازی آرسنال و واتفورد ملاقات کرد در حالی که آنها propping تا لیگ برتر جدول. در حال حاضر با 18 بازی در سابق خود را تایید کرد لیگ برتر بقا با سه امتیاز این بار با یک 3-1 برنده شدن به عنوان مخالف به ماه نوامبر 2-1.

آنچه به دنبال آن است که اولین جلسه نقطه عطفی برای ساوتهمپتون 19 قبل از آن kick-off که در آنها تصمیم به انجام هیچ چیز نیست. بسیاری را درک کرده اند اگر پس از نه امتیاز از امکان 39 رالف Hasenhuttl درب نشان داده شد. واتفورد در هشت امتیاز به عنوان مثال خواهد خود را خلاص دوم مدیر فصل Quique سانچز فلورس چند هفته بعد.

ساوتهمپتون بوده است توجیه برای برگزاری شرکت است. آنها در 13 نقطه روشن و امن برای صرف باقی مانده شش بازی برنامه ریزی برای فصل آینده است. و اگر وجود دارد یک بازیکن که بهترین نمونه چسبیده در اطراف و آینده خوب آن است که مهدی سیدصالحی که به ثمر رساند دو بار در محل اقامت خلیفه جاده و یک تهدید ثابت.

او گل اول خود را نشان داد استادانه لمسی شتاب و توانایی شلیک از محدوده پیچش یا حلقه زنی تلاش به گوشه ای دور از 25 متری که سوخته چمن تمام راه را در. دوم خود را با یک بیت از شهود به برش یک پرتاب از بن فاستر و رانندگی به سمت هدف با همان هدف به عنوان اولین. اهداف و 17 و 18 از فصل که 11 آمده اند دور از خانه. به عنوان 26 ساوتهمپتون 40 امتیاز.

نایجل پیرسون مشابه در یک مسیر با این واتفورد طرف پس از او در زمان بیش از ماه دسامبر گذشته. اما با 13 امتیاز در شش بازی اول در حال حاضر با توجه به فقط شش در گذشته خود 10 که این ششمین شکست. شما می توانید استدلال می کنند که آنها را در میان بدترین سه طرف در بخش اما قوی ترین برهان – 16-محل و موقعیت — می تواند ناپدید می شوند زمانی بورنموث و وست هام بازی بازی های خود را در دست.

قطعا این آخرین چیزی پیرسون مورد نیاز در آینده به این مسابقه بودند حواس او را پرت. یک حزب خانه توسط Andre خاکستری و با حضور هم تیمی های Nathaniel Chalobah و دمینگس درخت گنه گنه خواهد بود مشکوک در شرایط معمول چه با واتفورد انفرادی یک نقطه بالاتر از منطقه سقوط تنها با شش بازی. آن طول می کشد در یک اضافی precariousness هنگامی که مقیاس لیگ برتر را coronavirus پروتکل های دیکته که همه درگیر در این فصل به پایان رسید و نیاز به مراتب بیشتر مراقب باشند کمتر و کمتر شده است به تازگی. به این ترتیب دلیلی برای حذف هر سه را می توان به “ایمنی و بهداشت” نه به سادگی پیرسون stoney خشم.

مهدی سیدصالحی نمرات خود را 17th هدف از این فصل لیگ برتر (گتی ایماژ)

چیزهایی که بهتر است برای Hasenhuttl و ساوتهمپتون طرف حتی اگر آنها فقط به عنوان بی دقتی در خانه. 2-0 شکست آرسنال در روز پنج شنبه به معنای اتریش به یکشنبه تمایلی به استراحت در laurels از 10 نقطه بافر بین پرستاران و منطقه سقوط.

نه-نقطه تفاوت بین این دو آشکار در مدیران خود را. Hasenhutll تشویق پيرسون هشدار. که همچنین به دو طرف: تکه تکه نیمه اول بود و حاشیه کمتر تکه تکه هنگامی که ساوتهمپتون شد و در اختیار داشتن.

آن بود که slickness آورده است که در مورد درب بازکن. به راحتی این snappiest حرکت از این بازی دیدم بازدید کننده ساخت تا از سمت چپ که اجازه خواهد Smallbone برای دریافت توپ بین هافبک و دفاع مرکزی به مراتب بیشتر از معمول خود را در جناح راست. یک پاس به درآمدهای اجازه رو به جلو را به استفاده از در حال حاضر در معرض دفاع و پیچش یا حلقه زنی به ضرب گلوله حتی تا به حال بن فاستر جشن 100 متوالی در لیگ برتر ظاهر scrabbling بدون مدرک.

جیمز وارد پراوز شانس را به این دو فقط قبل از نوشیدنی شکستن scuffing او چپ پا شات گسترده ای از نزدیکی پست. اما از آن گفت: بسیاری است که حتی اگر شواهد پس از راه اندازی مجدد را نشان می دهد که طرف تحت پمپ بهبود پس از این میدوی ترجمه, Southampton به سادگی برداشت تا جایی که آنها به سمت چپ خاموش.

که کاملا تغییر عمیقا پس از شکستن. Hasenhuttl هنوز هم تشویق کرد اما کمی وجود دارد برای پیرسون برای اضافه کردن به عنوان واتفورد اعمال خود برتری فیزیکی برای تولید موج پس از موج از حملات در جستجوی یک گل.

جیمز وارد پراوز فر free-kick خانه (گتی ایماژ)

در عین حال کسانی که برای اولین بار 20 دقیقه از نیمه دوم خواهد بود rued. برای تمام اختیار گوشه و شکسته شدن یا پهلو فرصت تنها توجه به یک تعداد انگشت شماری از عکس های مسدود شده. بیش از حد بسیاری از بار گیری های اشتباه ساخته شد – بیش از حد جاه طلبی های عبور در اینجا یک overhit متقابل وجود دارد. اعتبار باید به پرستاران backline که دو نفر دیگر مناطق در این دوره از زرد و سیاه و تسلط.

این امر می تواند یکی دیگر از overambitious تصویب این بار به عنوان پرورش نگاه برای شروع یک ضد حمله که به ارائه تأییدیه از این شکست. موصوف افزود: تا به حال جزئیات این وضعیت مانند یک کتاب قطع پرتاب رانندگی به جلو و عکسبرداری از طریق مدافع و پرورش.

اگر هر چیزی هدف به منظور جلب واتفورد به آن صرفا نمک در زخم. نه تنها آن را از طریق یک بازیکن ساوتهمپتون – Jan Bednarek فرمان گذشته خود دروازه بان در نزدیکی پست – اما دو گل برتری ترمیم شد و سه دقیقه بعد هنگامی که جیمز وارد پراوز شلاق یک ضربه آزاد روی دیوار از 20 متری به سرکوب هر گونه تهدید از باز گشت.

با ثابت در برابر وستهام به آمده واتفورد هنوز هم می تواند استدلال می کنند آنها در کنترل سرنوشت خود را. اما آن سخت است برای نگاهی که در ارزش اسمی پس از یک نقطه از سه بازی پس از راه اندازی مجدد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید