'بدیهی است که آن را عجیب و غریب': ورزشگاه را برانگیخت فاش کردن آنچه در آن بود بازگشت پست-مستند

ورزشگاه و داخل سالن تناسب اندام مراکز در حال حاضر بازگشایی در انگلستان پس از اینکه مجبور به بستن درهای خود را

توسط FARDAALEFBA در 4 مرداد 1399

ورزشگاه و داخل سالن تناسب اندام مراکز در حال حاضر بازگشایی در انگلستان پس از اینکه مجبور به بستن درهای خود را به مدت چهار ماه با توجه به شیوع کروناویروس.

با توجه به گزارش های رسانه های اجتماعی مردم مشتاق به بازگشت به روال تناسب اندام خود را به عنوان بسیاری از ورزشگاه تا به حال صف خارج از اوایل 8am.

اما ورزشگاه نمی خواهد همان نگاه قبل از همه گیر وجود دارد خواهد شد قوانین جدید و راه های عامل برای حفظ همه امن است.

برای مثال در بسیاری از ورزشگاه رختکن و دوش در دسترس نخواهد بود.

به طور مشابه, مشتریان مورد نیاز خواهد بود به درجه حرارت خود را گرفته و پس از ورود و تجهیزات-استفاده محدود خواهد شد.

چگونه این تاثیر کلی بدنسازی را تجربه کنید ؟ و آیا چنین محدودیت مهار مردم در تمرینات?

به عنوان ورزشگاه بازگشایی در انگلستان مستقل صحبت کرد و به چهار نفر در مورد آنچه که تجارب خود را خواهم شد.

اموزش Harrison-Davies

"آن را واقعا به خوبی مدیریت شد وجود دارد جهت علامت در همه جا بسیاری از دست sanitiser ایستگاه و مسیرهای اطراف ورزشگاه به اطمینان حاصل شود مردم نمی عبور از مسیرهای.

"تجهیزات منتقل شده است در اطراف به مردم به اندازه کافی فضا برای تمرین بدون اینکه در بالای دیگران است.

"دوست من و من برخی از یوگا در استودیو و در هر حال خود ما فضا.

"بدیهی است که این فرد و هر کس احتمالا احساس می کند کمی ناراحت – اما این که چگونه شما احساس می کنید در هر وضعیت در حال حاضر.

"تنها این است که قادر به دوش. من هرگز فکر نمی کردم من می خواهم عشق را به قطار دوباره اما با دیدن دوستان و حمایت از من کسب و کار محلی است که واقعا برای من مهم است. من فوق العاده خوشحال به بازگشت آن را احساس می کند فوق العاده است."

هارون Schiavone

(هارون Schiavone)

"این احساس بزرگ به پشت در ورزشگاه من در این آخر هفته و من لذت بردم از دیدن چهره پیر دوباره.

"آرام شده بود اما من انتظار می رود چیزی کمتر. آن را به برخی از مورد استفاده قرار گرفتن به و PTing ممکن است سختتر اما من مطمئن هستم که من وفق دهند. اگر من صادق هستم, من یک جای بدنسازی, صفحه اصلی, بنابراین من قصد دارم به آموزش وجود دارد در حال حاضر است."

تیم کالدول

(تیم Caldwell)

"من کمی مضطرب اما هیجان زده در مورد رفتن به ورزشگاه است.

"من تا به حال هیچ نیاز به نگران باشید. آنها برنامه ریزی شده می خواهم همه چیز کاملا دستمال مرطوب ضد باکتری در هر ایستگاه sanitiser در راه و در تمام اطراف و ضد باکتری اسپری در دسترس بیش از حد.

"آن آرام بود اما شما می توانید ببینید که چگونه مردم خوشحال بودند به بازگشت به آن همه چیز بر روی تجهیزات! وجود دارد یک کلاس در رفتن بیش از حد. طبیعی جدید در ورزشگاه و قابل اجرا به نظر می رسد به من. من عاشق بودن به عقب وجود دارد ورزش – اما من ممکن است درد کمی فردا!"

لیندا مریم گلی

(لیندا مریم گلی)

"در 7.50 هستم امروز صبح من در صف برای رفتن به ورزشگاه که فکر!?"

"من مستند شده است بسیار کم تحرک به من شده است با راه اندازی یک کسب و کار جدید, بنابراین من هیجان زده می شود در حال حرکت است. من به خودم قول داده برای تمرین در خانه, اما زمان مناسب به نظر می رسید هرگز به می رسند.

"ورزشگاه در شرق لیدز بسیار بزرگ و جادار تنها حدود 10 نفر در رفت و با من اما بسیاری از وجود دارد در آن زمان من سمت چپ. من ماندم تنها بیش از یک ساعت آن را آسان برای دریافت بر روی ماشین آلات و استفاده از وزنه. همه به احترام پاک کردن هر قطعه از تجهیزات پس از استفاده از آن و حرف روی دوچرخه و تردمیل در یک فاصله.

"تغییر اتاق شد و بی عیب بود و من تنها در آن وجود دارد. من خودم را تحت فشار قرار دادند اما نه بیش از حد, به عنوان من می خواهم به قادر به راه رفتن فردا!

"من به تنهایی زندگی می کنند و اگر چه من دیده می شود صدها نفر از مردم عملا در طول این چند ماه گذشته من تنها صحبت در مورد هشت نفر در زندگی واقعی است. این خیلی خوب بود در واقع برخی از نرمال و ببینید مردم دوباره در ورزشگاه است."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن