جنگجو, راهبه, نقد و بررسی: Netflix سری است که فقط در مورد گریز از مرکز به اندازه کافی به کار

وجود دارد یک زمان و یک محل برای ظرافت در تلویزیون و آن است که یک طنز-کتاب اقتباس به نام جنگجو, راهبه. Netflix

توسط FARDAALEFBA در 13 تیر 1399

وجود دارد یک زمان و یک محل برای ظرافت در تلویزیون و آن است که یک طنز-کتاب اقتباس به نام جنگجو, راهبه.

Netflix بکشد آخرین بازی برای بچه ها-اما-در واقع-همه-از-ما غریبه چیزهایی جمعیتی است که یک نوع از به روز رسانی Buffy the Vampire Slayer مجموعه در معاصر اسپانیا, کامل, با, شبح وار, سرداب فرشتگان جهنم هیولا avuncular کشیش و حتی یک ستاره فیلم سکسی, مرد قوی هیکل به نام "JC" (امیلیو Sakraya), نه به ذکر است راهبه جنگجو از عنوان که فقط در مورد گریز از مرکز به اندازه کافی به کار است.

در ابتدا یک دسته از زنان جوان در لباس نینجا در حال مبارزه با یک نبرد از دست دادن در برابر یک نیروی مرموز شنیدها. خواهر, در میان آنها, خواهر, لیلث به دنیا (لورنا Andrea) و خواهر بئاتریس (Kristina Tonteri-جوان) مجبور به عقب نشینی سردخانه-crypt با مرگ دوستان داشتن رابطه جنسی با یک فلز درخشان هاله در پشت او. فکر می کنم از فیلم Iron Manبا مزخرف tech-bro نمایشگاه جای مزخرف مذهبی نمایشگاه.

در آخرین مذبوحانه برای جلوگیری از این مصنوع افتادن به دست دشمن یک پرستار فرو را از دیگر جسد آوا (آلبا Baptista) یک جوان 19 ساله یتیم که به تازگی درگذشت در شرایطی غیر قابل توضیح. با حلقه طلایی تسلیم بین تیغه های شانه آوا خروش می آید به زندگی است. در مورد بیننده بود اشتباه در مورد آنچه انتظار یک Billie Eilish لحن نقش آوا شروع به کار کردن آنچه اتفاق افتاده است.

او را تنظیم می کند به سرعت به او قدرت مافوق انسانی و احیا کننده توانایی های خود. "کاتولیک هستند کمی انقباض مورد که می شود به احیا شود," او می گوید: موافقت با یک دوست قدیمی در یتیم خانه مورد نیاز به پنهان کاری. "مگر اینکه آنها را وادار به کنترل این روایت است."

آوا چه هر self-healing فرد جوان را انجام دهد و مجموعه در جستجوی یک زمان خوب است. او اجرا می شود پایین ساحل, رقص تنهایی در یک نوار و جهش به یک غریبه استخر, فراموش کردن او نمی تواند شنا کند. خوشبختانه او نجات توسط فوق, JC که معرفی آوا به دوستان خود یک گروه از یورو-بورس است که سبک خود را به عنوان شورشیان در برابر بانکداران الیگارشی و دیگر چهره مرد. متاسفانه حتی در اسپانیا مدرن شما نمی توانید در اطراف با یک هاله جادویی در پشت خود را برای مدت طولانی قبل از شما در قرعه کشی ناخواسته توجه است. که این زن جوان و چرا او مرده در آن دخمه مرموز در وهله اول ؟ به زودی از آن خواهد شد زمان برای او را به پیوستن به نینجاها و تحقق سرنوشت خود را.

مانند Buffy, جنگجو, راهبه, آیا پوشیدن نیست آن تشابه به آرامی: شیاطین از جوان بزرگسالی تحت اللفظی در مقابل شیاطین آرامش از همفکر روح قدرت از موسسات برای محافظت و ستم. بسیاری آویزان در Baptista که باید در پیدا کردن به اندازه کافی ساده لوحی است که ما باور می تواند در انتقال به قهرمان جنگجو اما نه آنقدر که ما نمی توانیم باور در او به عنوان یک لذت بردن 19 ساله مشتاق به انجام قرص و گذاشته است. در شواهد از قسمت اول او اعتصاب تعادل معقول و با وجود برخی از تخت گفت و گو و یک داستان وجود دارد دلنوازی انرژی به راهبه جنگجو. کاتولیک مواد آشنایی حتی آن silliest توالی خاصی gravitas که تناقض آزاد برنامه از نیاز به خود را بیش از حد جدی است. راهبه در اجرا همواره شناخته شده است که چگونه به حزب.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن