Walking Dead, بازیگر Khary Payton سهام پست در مورد 11 ساله تغییر جنسیت پسر Karter: ‘این است که سفر خود را’

Walking Dead , بازیگر Khary Payton معرفی کرده است او 11 ساله تغییر جنسیت پسر Karter به طرفداران خود و پیروان در رسانه های اجتماعی.

در روز دوشنبه همان روز که دیوان عالی کشور به تصویب یک نقطه عطفی حاکم ارائه می دهد که محل کار حمایت به همجنسگرایان آمریکایی, بازیگر مشترک یک عکس از پسرش لبخند و دادن شست.

“این بچه من است. یکی از خوشحال ترین به خوبی تنظیم شده افراد من تا کنون شناخته شده است. پسر من Karter. Karter با K به دلیل این یادآوری او را از نام من. او تصمیم گرفت آن را” Payton نوشت: در کنار این عکس در توییتر. “شما دیدن او متولد شد زن است اما همیشه به عنوان یک پسر.”

در پیگیری پست, Payton که نقش پادشاه Ezekial در AMC نمایش توضیح داد که Karter فکر آن خواهد بود “سرد” به اعلام هویت خود را در رسانه های اجتماعی.

“او فکر کردم این امر می تواند سرد اگر من اعلام آن در رسانه های اجتماعی. من به او گفتم که وجود خواهد داشت بسیاری از حامیان اما همچنین بسیاری از تالارهای خواهد بود که سخت. او گفت:, “آره, من می دانم که در مورد ترول پدر. من می تواند اداره کند عضو شورای نظارت مدت” Payton گفت.پدر-از-دو ادامه عاطفی پست ابراز حمایت و “سیری ناپذیر عشق” برای Karter.

“مرد وجود دارد هیچ چیز زیبا تر از تماشای فرزند شما احساس شادی کاوش در آنچه در آن به معنی واقعی به خود” 48 ساله نوشت. “این است که سفر خود را, و من اینجا هستم تا برای آن. من امیدوارم که همه شما باید این فرصت را به احساس سیری ناپذیر عشق است که من احساس می کنم در حال حاضر.”

پست آن شده است از آنجایی که دوست داشت بیشتر از 318,000 بار شده است در دیدار با ابراز پشتیبانی از Karter.

“سلام Karter, خوش آمدید به خانواده بزرگ” یک فرد است.

دیگری نوشت: “افتخار می کنم Karter!”

جنگ ستارگان بازیگر Mark Hamill بود در میان صدها نفر از مردم را به تحسین Karter برای استقبال از هویت خود نوشتن شست emoji و “حق بازگشت در Karter!”

Payton, همسر, Stacy نی Payton همچنین به اشتراک گذاشتن یک عکس از زن و شوهر فرزند ارشد در Instagram که در آن او گفت که او “بسیار خوشحال” به معرفی Karter.


“من بسیار خوشحال به معرفی شما به پسر من Karter. هنگامی که او متولد شد و ما فکر کردیم که او یک دختر است. ما اشتباه است. او یک پسر است. هوشمند, خنده دار, شجاع, عشق, شکوه, پسر,” او نوشت. “Karter تا اعتماد به نفس در او چه کسی است و هیجان زده شد برای من به اجازه دهید همه بدانند که او در نهایت زندگی خود را به عنوان واقعی خود را. به عنوان یک پسر. به عنوان پسر من. به عنوان Karter.

“من خیلی فوق العاده به او افتخار میکنم و احساس پر برکت هر روز به مامان.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید