Jamie Foxx هیجان زده نشان می دهد 'تکامل' از مایک تایسون در فیلمی درباره بوکسور

Jamie Foxx صحبت کرده در مورد آماده سازی برای بازی مایک تایسون جدید در فیلمی درباره بوکسور. شش سال پس از آن اول

توسط FARDAALEFBA در 31 خرداد 1399

Jamie Foxx صحبت کرده در مورد آماده سازی برای بازی مایک تایسون جدید در فیلمی درباره بوکسور.

شش سال پس از آن اولین بار تایید کرد که فوکس خواهد بود با بازی به عنوان قهرمان سنگین وزن این جنگو بند و زنجیر رها بازیگر به نظر می رسد در Instagram Live با علامت Birnbaum روز چهارشنبه (18 خرداد) که در آن او نشان داد که این پروژه در نهایت حرکت رو به جلو.

"انجام شرح حال یک چیز دشوار است. گاهی اوقات آن را طول می کشد 20 سال به اونا انجام می شود اما ما رسما کردم واقعی توپ نورد" او گفت:.

داشتن دوستان با تایسون برای تقریبا 30 سال فوکس گفت که او هیجان زده بود برای نشان دادن "تکامل" از بحث شکل که در خدمت زمان در زندان برای تجاوز و حمله و اضافه کرد: "من تو را دیدم او را در اوج زندگی حرفه ای خود و همچنین زمانی که همه چیز بد کردم که همه چیز پر از دست انداز من هم که دیدم او را به عنوان به خوبی.

"ما می خواهیم به نشان می دهد که چگونه همه تکامل می یابد همه می آید از خوب یا بد محل. من فکر می کنم زمانی که ما وضع لایه های مایک تایسون و سفر خود را همه پیر و جوان را قادر به درک این مرد سفر است."

اصرار دارد که تغییر و تحول خود را به بوکسور خواهد بود بنابراین خوب است که "مردم اجرا خواهد شد تا به من در خیابان و درخواست برای امضا تفکر من مایک", فوکس نشان داد که او تحت سخت تمرین فیزیکی رژیم به مانند تایسون.

"هنگامی اتفاق می افتد که پس از آن ما شروع به اضافه کردن که او است راه او سفارش مواد غذایی خود را آنچه که او در مورد مراقبت از," او گفت:. "من فکر می کنم که چه خواهد شد فیلم را بروید."

و همچنین کار کردن فوکس صرف وقت خود را در مستند حضور در تظاهرات مسالمت آمیز به صورت سیاه و سفید زندگی می کند توجه به علل و پیشنهاد در یکی از رویداد های اخیر است که یک "عامل بازدارنده" باید معرفی برای جلوگیری از خشونت پلیس.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب