'عظیم' صف خارج Primark فروشگاه به عنوان غیر ضروری مغازه باز برای اولین بار پس از مستند

مصرف کنندگان باید هدر رفته هیچ زمان در رفتن به مغازه ها با "عظیم" صف بودن خال خال خارج Primark فروشگاه ها در س

توسط FARDAALEFBA در 26 خرداد 1399

مصرف کنندگان باید هدر رفته هیچ زمان در رفتن به مغازه ها با "عظیم" صف بودن خال خال خارج Primark فروشگاه ها در سراسر انگلستان است.

از 15 ژوئن غیر ضروری مغازه ها مجاز به بازگشایی به عنوان بخشی از دولت در مرحله دوم در نقشه راه برای کاهش مستند.

اندازه گیری شامل خرده فروشان مد, در علاوه بر این به کسب و کارهای دیگر از قبیل سخت افزار و homeware, فروشگاه خیریه مغازه لباس کش و موزه مغازه ها هدیه ها تا زمانی که آنها پایبند به اجتماعی فاصله دستورالعمل.

در صبح روز دوشنبه بسیاری از مردم مشتاق به افراط در یک نقطه از درمان های خرده فروشی به رهبری به Primark شعب در سراسر کشور از چند ماه پس از این غول خرده فروشی اعلام کرد افت فروش از £650 متر یک ماه به صفر است.

چند عکس به اشتراک گذاشته شده در توییتر نشان داد صف بزرگ در خارج از فروشگاه ها با خطوط از مصرف کنندگان بسته بندی در اطراف ساختمان ها در برخی از موارد.

این عکس ها نشان می دهد مردم در انتظار برای ورود به فروشگاه ها در حالی که حفظ یک فاصله امن از یک دیگر.

برخی از مصرف کنندگان با پوشیدن ماسک صورت در این تصاویر اگر چه این صدق نمی کند و....

یک کاربر توییتر به اشتراک گذاشته یک عکس از صف خارج Primark در لیورپول بیان کرد که خط "عظیم".

"کارکنان استقبال از خرید برگشت در حالی که آنها منتظر در صف و به همه یادآوری برای نگه داشتن 2 متر اجتماعی فاصله گرفتن از حکومت در ذهن آنها به عنوان فروشگاه" گفتند.

صدها نفر از خریداران در صف ایستادن پیش از افتتاح فروشگاه در Primark در بیرمنگام دوشنبه 15 ژوئن 2020 (یعقوب شاه/PA سیم)

شخص دیگری اظهار داشت که وجود دارد یک صف در حدود 60 نفر در خارج از فروشگاه Primark در چستر "بنابراین مدیر فروشگاه تصمیم به باز کردن زود هنگام در 8.15 صبح به جای 9".

خریداران بازدید Primark در مرکز لندن شد و بنا به گزارش ها در خارج از انتظار مغازه چند ساعت قبل از آن بود که با توجه به باز کردن.

"صف عظیمی برای Primark در مرکز لندن شده اند تا پس از 6.30 هستم در خارج از انتظار" یک کاربر توییتر گفت.

"این فروشگاه باز است درهای خود را در ساعت های اولیه برای جلوگیری از صف و به مشتریان داخل."

Primark است بازگشایی تمام 153 از انگلیسی آن فروشگاه از امروز.

در این شعبه در خیابان آکسفورد دست sanitiser اسپری شده اند مستقر در ورودی که در آن کارکنان در حال مشاهده مشتریان به عنوان آنها را وارد کنید فروشگاه.

در ارتباط با انگلیسی, مواد غذایی, plc, که Primark تابعه اظهار داشت: ایمنی خرده فروش "بالاترین اولویت" در هنگام استقبال مشتریان و کارکنان بازگشت به فروشگاه.

"اجتماعی فاصله پروتکل دست sanitiser ایستگاه perspex صفحه نمایش در tills اضافی و تمیز کردن فرکانس بالا نقاط لمسی در فروشگاه هستند از جمله اقدامات ما در حال اجرای," مربوط به انگلیسی, مواد غذایی گفت: در اوایل این ماه.

"این اقدامات طراحی شده برای حفاظت از سلامت و رفاه همه در فروشگاه و به انداختنش اعتماد به نفس در فروشگاه محیط زیست است."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن