ویولا دیویس می گوید کمک شد ‘ایجاد شده در چاه مستراح سیستمیک نژادپرستی’

ویولا دیویس گفت: او احساس او “خیانت” خودش با بازیگران در کمک, که او گفته بود: “ایجاد شده در چاه مستراح از نژادپرستی نظاممند”.

دیویس شد و نامزد دریافت جایزه اسکار سال 2011, فیلم, که در آن او با بازی در دهه 1960 می سی سی پی. فیلم بحث برانگیز شده است پس از انتشار آن با بسیاری از نخوری آن تصویر از جنبش حقوق مدنی از دیدگاه Emma Stone سفید شخصیت.

دیویس که قبلا ابراز تاسف در مورد این فیلم گفت , Vanity Fair که او adores مدیر فیلم تیت تیلور و همکار بازیگران, اعضای, اما آن را نشان نمی, “حقیقت”.

“هیچ کسی را نمی سرگرم کمک” او گفت:. “اما وجود دارد یک بخشی از من است که احساس می کند مانند من خیانت به خودم و مردم بود چون من در یک فیلم که آماده نیست را [به تمام حقیقت]. [آن را] ایجاد شده در فیلتر و چاه مستراح سیستمیک نژادپرستی است.”

او ادامه داد: “هنوز بسیاری از روایات نیز سرمایه گذاری در انسانیت ما. آنها در حال سرمایه گذاری در ایده از آنچه در آن به معنی به سیاه و سفید, اما… این غذا به مخاطبان است. سفید مخاطبان در اکثر می توانید بنشینید و یک دانشگاهی درس به ما چگونه هستند. سپس آنها را ترک فیلم و تئاتر آنها بحث در مورد آنچه در آن به معنای. آنها نقل مکان کرد که ما بودند.”

کمککه اقتباس شده از سال 2009 رمان توسط نویسنده Kathryn Stockett آمده است تحت تجدید انتقاد در پی بین المللی Black Lives Matter تظاهرات.

به عنوان جنبش به دست آورده بیشتر و بیشتر جریان اصلی توجه در ماه ژوئن کمک به ضرب گلوله به بالای Netflix را در فیلم تماشا ترین رتبه بندی. این بود که با وجود بسیاری از منتقدان این استدلال که آن را در خدمت به عنوان یک ابزار ارزشمند آموزشی برای کسانی که مایل به یادگیری بیشتر در مورد حقوق مدنی.

برایس دالاس هاوارد که یک نژادپرست سفید در این فیلم که سهوا می خورد پای پر شده با مدفوع توصیه طرفداران او به تماشای فیلم های دیگر در مورد سیاه و تجربه به جای.

کمک یک داستان خیالی گفت: از طریق دیدگاه یک شخصیت و ایجاد شد که عمدتا سفید و گوهای” هوارد نوشت: در Facebook. “ما همه می رفتن بیشتر است.⁣”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>