قدیمی, فروشگاه ثبت نام در مورد پوشیدن ماسک می رود ویروسی: 'این وحشی'

نشانه ای خارج از یک فروشگاه در حال رفتن ویروسی برای آن موضع قوی در ماسک مورد نیاز در میان coronavirus بیماری ه

توسط FARDAALEFBA در 13 تیر 1399

نشانه ای خارج از یک فروشگاه در حال رفتن ویروسی برای آن موضع قوی در ماسک مورد نیاز در میان coronavirus بیماری همه گیر.

روز دوشنبه سارا Bingham از آریزونا به اشتراک گذاشتن یک عکس از نشانه های او قرار داده شده را در خارج از فروشگاه پوشاک قدیمی عتیقه شکر پس از مواجهه با مشتریانی که استدلال مورد نیاز به پوشیدن ماسک در داخل.

"اگر شما را انتخاب کنید برای پوشیدن ماسک ما با احترام از آنها بخواهید که شما به تعویق انداختن سفر خود را" نشانه خوانده شده. "ما خوشحال خواهید بود برای بحث در اثر ماسک با شما در زمانی که این است که بیش از همه و شما در آمده است تا فروش خود را مرده مادر بزرگ لباس.

"ماسک های مورد نیاز" توجه به پایان می رسد.

بینگهام به اشتراک گذاشته شده عکس از ثبت نام در Facebook, که در آن او نوشت: "بیش از حد تاریک است؟"

مدت کوتاهی پس از به اشتراک گذاری این نشانه آن بود که اعلان مجدد در دیگر سیستم عامل رسانه های اجتماعی که در آن از دریافت هزاران نفر از پاسخ.

"عالی نشانه خوب برای صاحبان که در حال ایستاده و انجام آنچه آنها فکر می کنم بهتر است برای آنها و کارکنان خود را!" یک فرد است.

یکی دیگر گفت: "این باعث می شود من می خواهم به خرید چیزی است که من نیاز ندارد. آن را دوست دارم."

در حالی که نشانه های مرضی Bingham گفت: پاسخ شده است به شدت مثبت با مردم و رسیدن به او از سراسر جهان برای به اشتراک گذاشتن خود را پشتیبانی می کند.

"مردم از سراسر کشور تماس برای تشکر از ما," او گفت: ABC15 و اضافه کرد که او نیز پیام های دریافتی از مردم در اروپا و آسیا. "کسی از ابوظبی حتی رسیده به ما دیروز و ساخته شده خرید از ما."

هر کس موافق با بینگهام را تاکتیک, اما, به عنوان برخی از آنها متهم به صاحب فروشگاه از بودن حساس است.

"فرض کنیم که آنها می خواهند به بیرون رفتن از کسب و کار. فقط باید یک نشانه با فروشگاه های محلی و ایالتی الزامات" یک نفر نوشت. "آیا آنها در نظر بگیرید این واقعیت است که یک مشتری کامل با ماسک ممکن است فقط از دست مادر بزرگ خود را?"

با توجه به Bingham او شده است در برخورد با نفرت ایمیل با اضافه کردن فرستنده به لیست های پستی برای کمپین حقوق بشر, سیاه, زندگی, مهم, Planned Parenthood و جو بایدن.

"پوشیدن یک ماسک است به معنای واقعی کلمه ساده ترین و بهترین ابزار پیشگیری ما در حال حاضر گفت:" امروز. "این نشانه ای از هوش و شفقت است. این است که در مورد شما این است که در مورد افرادی که نمی خواهید به قادر به بازیابی اگر آنها آلوده."



tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن