همانا راه اندازی COVID-19 غربالگری سایت برای سان فرانسیسکو ساکنان

الفبای Inc.'s سازمان پژوهش همانا راه اندازی یک وب سایت به ارائه اطلاعات در مورد کوروناویروس غربالگری در منطقه

توسط FARDAALEFBA در 24 فروردین 1399

الفبای Inc.'s سازمان پژوهش همانا راه اندازی یک وب سایت به ارائه اطلاعات در مورد کوروناویروس غربالگری در منطقه خلیج سان فرانسیسکو.

از امروز شروع کالیفرنیا می توانید آنلاین COVID-19 غربال بررسی میزبانی همانا پروژه پایه.

کسانی که به ملاقات واجد شرایط و مورد نیاز هستند و سپس کارگردانی به سایت های تلفن همراه برای یک سواب بینی تست.

خلبان در حال حاضر در حال تست تنها بالاترین خطر افراد در انتخاب سایت در سان فرانسیسکو; به عنوان تست کیت و سایت در دسترس است كه در نظر دارد به مقیاس تا برنامه های خود را.

"در نهایت هدف ما این است برای کمک به مقامات محلی گسترش تست دسترسی در کالیفرنیا به عنوان نیاز در ادامه به افزایش" الفبای تابعه گفت: در یک پست وبلاگ.

همانا همکاری با کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom دفتر فدرال و مقامات محلی و مقامات بهداشت عمومی برای کمک به مردم بیشتر در هفته های آینده.

"ما امیدواریم که این همکاری می تواند مقیاس و ما آن را باور خواهد بود یک مدل ملی," Newsom گفت: در روز شنبه در کنفرانس مطبوعاتی.

ساکنان ایالات متحده در سن 18 و بالاتر در منطقه خلیج می توانید نمایش آنلاین: به سادگی ایجاد یک حساب کاربری, کامل, اجازه, فرم و بررسی مختصر.

پاسخ "بله" به پرس و جو—"آیا شما در حال حاضر دچار سرفه های شدید تنگی نفس و تب یا دیگر مربوط به علائم؟"—به پایان می رسد آزمون در حالی که "هیچ" پیشرفت آن است.

در سطح, این به نظر می رسد عقل. اما قطعا تایید به BuzzFeed که غربال است در واقع کار به عنوان در نظر گرفته شده.

"سوال اولیه است که به منظور اطمینان حاصل شود که هر کسی که به طور جدی بیمار نمی آیند به سایت های ما به خاطر آنها آماده برای ارائه مراقبت های پزشکی" این شرکت گفت.

بر اساس پاسخ های نظر سنجی و تعیین وقت در دسترس بودن (که در این نقطه است که اساسا وجود ندارد) به شما خواهد آموخت که آیا شما واجد شرایط برای تست از طریق برنامه.

زمان تست سایت های واقع در سانتا کلارا کانتی و سان متئو کانتی.

"ما در اوایل این خلبان" همانا گفت: "و رفتن به یادگیری بیشتر کمک خواهد کرد که ما اصلاح این COVID-19 خطر غربالگری."

امروز راه اندازی به شرح زیر توده سردرگمی در مورد این پروژه و دامنه آن است.

در میان هرج و مرج جهانی همه گیر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه اعلام کرد که گوگل در حال همکاری با کاخ سفید و بخش خصوصی همکاران در یک وب سایت به مردم اطلاعات در مورد رمان coronavirus تست.

گوگل بعد از توییتی که همانا این است که "در حال توسعه یک ابزار برای کمک به تریاژ افراد برای COVID-19 تست."

خیلی خوب.

اما واگرا حقایق—مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: 1,700 مهندسان گوگل مشغول به کار بودند در این پروژه اما مسلما تنها حدود 1000 کارکنان—پیشنهاد رئیس جمهور "پیش فروش" و "باد" مفهوم نیویورک تایمز گزارش داد.

بیشتر در Geek.com:tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب