ونسا برایانت جشن دختر کاپری اولین تولد با عکس های کوبه

ونسا برایانت جشن او جوانترین دختر اولین تولد نزدیک به پنج ماه پس از مرگ شوهرش کوبه برایانت و دختر Gianna. روز

توسط FARDAALEFBA در 1 تیر 1399

ونسا برایانت جشن او جوانترین دختر اولین تولد نزدیک به پنج ماه پس از مرگ شوهرش کوبه برایانت و دختر Gianna.

روز شنبه از به اشتراک گذاشته قلبی تولد ادای احترام به دختر خود کاپری در Instagram به عنوان او تبدیل به یک ساله.

ونسا ارسال شده رجعت عکس از خودش و کوبه در لباس سفید که نشان داد لس آنجلس لیکرز ستاره cradling خود نوزاد دختر که نام میانی Koko-باقلا یک اسم برای پدر مرحوم او.

"1 مبارک تولد کاپری! مومیایی, پدر, Nani, Gigi و BB شما را خیلی دوست دارم!!!" ونسا زیر نویس پست.

"خدا شما را برکت دهد ، کاپری کوبه برایانت یک.k.یک. 'Koko-باقلا' به نام بعد از او از صمیم قلب از دست رفته, پدر, دختر, کوبه باقلا برایانت."

او ادامه داد: "ما از دست شما خیلی جی جی و پدر."

زمانی که زن و شوهر اول استقبال کاپری در ماه ژوئن گذشته کوبه اعلام این خبر در Instagram, نوشتن: "ما فراتر از آن هیجان زده است که ما کودک دختر 'کوکو' وارد کرده است!! #bryantbunch #4princesses #برکت است."

ماه گذشته ونسا مشترک لحظه ای که کاپری در زمان او اولین گام خود را. 38 ساله نوشته یک ویدیو از موفقیت در Instagram, نوشته,, "من عزیزم!!!! بنابراین افتخار من کوکو باقلا سبز. کاپری در زمان اولین گام از او خاله سوفی به مامان امروز."

در این ویدئو ونسا می رسد سلاح های خود را به کاپری که پیاده روی را با احتیاط به سمت مادر خود را در حالی که نگه داشتن یک اسباب بازی است. "من خیلی افتخار می کنم!" ونسا exclaims در کلیپ. "من می دانستم که شما میخوای انجام آن! [sic]"

ونسا نیز به تازگی به اشتراک گذاشته عکسی از او برگزاری کاپری با پوشیدن یک لباس صورتی و اظهار نظر در چقدر او به نظر می رسد مانند پدر مرحوم او.

در این پست پنج ماه پس از NBA افسانه کوبه و 13 ساله Gianna درگذشت, در سقوط یک هلیکوپتر در 26 مارس در کالاباساس کالیفرنیا.

ونسا برایانت به تازگی به اشتراک گذاشته شده یک ویدیو در Instagram of Capri, اولین بار مراحل (Instagram: @vanessabryant)

زن و شوهر نیز باید دو دختر 17 ساله ناتالیا و سه ساله Bianka.

کوبه و Gianna در میان نه قربانیان که فوت در تصادف. این حادثه همچنین ادعا کرد زندگی مربی بیس بال جان Altobelli, 56, همسرش, کری و دختر الهام.

مربی تیم بسکتبال کریستینا Mauser نیز در میان کسانی که در این حادثه غم انگیز در حالی که خلبان شناسایی شد که از 50 سال Ara Zobayan. سارا چستر و دخترش Payton شد دو نهایی قربانیان سقوط هلیکوپتر به توان نام برد.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب