ما اخبار لنگر مبتلا به سرطان پس از بیننده متوجه توده: "من برای همیشه سپاسگزار'

یک خبرنگار تلویزیون است تشکر یک بیننده که پیشنهاد او باید یک توده در گلو او بررسی می شود و پس از آن منجر به تش

توسط FARDAALEFBA در 4 مرداد 1399

یک خبرنگار تلویزیون است تشکر یک بیننده که پیشنهاد او باید یک توده در گلو او بررسی می شود و پس از آن منجر به تشخیص سرطان.

در روز پنج شنبه, Victoria, قیمت, اخبار لنگر برای WFLA در خلیج تمپا, فلوریدا نشان داد که او تا به حال سرطان در یک بیانیه مشترک به توییتر که در آن او نوشت: "'8 را در کنار خود' نیست فقط یک عبارت در WFLA. این بنای ما. اما این نقش به تازگی معکوس هنگامی که من در بر داشت یک نمایشگر در کنار من و من نمی تواند بیشتر سپاسگزار است."

در این بیانیه قیمت توضیح داد که او مشغول کار "دریچه گاز کامل" از آغاز بیماری همه گیر کوروناویروس که شامل "هرگز پایان شیفت در یک never-ending, اخبار, چرخه".

"ما پوشش مهم سلامت داستان در یک قرن, اما خود من سلامت دورترین چیز از ذهن من," او نوشت. "تا زمانی که یک بیننده به من ایمیل فرستاده شده در ماه گذشته.

"او را دیدم یک توده در گردن من. گفت: آن را به او از خود او. او بود سرطان است. معلوم است مال من بیش از حد."

با توجه به قیمت او خواهد بود دوشنبه تحت عمل جراحی برای برداشتن تومور سرطانی در گردن او تیروئید و برخی از گره های لنفاوی.

"دکتر می گوید آن است اما نه بیش از حد و ما امیدواریم این خواهد بود که من اولین و آخرین روش," او نوشت.

همراه با بیانیه, قیمت به اشتراک گذاشته تصویر از او دریافت ایمیل از بیننده که ابراز نگرانی خود را از این "توده در گردن خود" و تشویق خبرنگار به او تیروئید بررسی می شود.

"سلام فقط دیدم خبری خود را گزارش. آنچه که من نگران این است که این توده در گردن شما" بیننده را ایمیل به عنوان خوانده شده. "لطفا تیروئید شما بررسی می شود. مرا به یاد گردن من. معدن تبدیل به سرطان می شود. مراقبت از خودتان است."

"من هرگز دریافت که ایمیل من هرگز به نام من" قیمت نوشت. "سرطان را در ادامه به گسترش است. آن را ترسناک و فروتنی فکر می کردم."

این خبرنگار همچنین ابراز قدردانی او احساس می کند به نگران بیننده توضیح داد که او خواهد بود "برای همیشه خدا را شکر به آن زن که رفت از راه خود را به ایمیل من کل یک غریبه".

"جهان دشوار است محل این روزها" قیمت به این نتیجه رسیدند. "فراموش نکنید که به مراقبت از خودتان است. مراقبت از هر یک از دیگر."

قیمت همچنین یک عکس از خودش که در گردن او دیده می شود بیرون زده کمی که او توضیح داد: در یکی دیگر از جیر است که به دلیل تومور است که با فشار دادن بر روی تیروئید.

این اولین بار نیست که یک بیننده مشاوره کمک کرده است تا یک شخصیت تلویزیون.

در سال 2013 HGTV میزبان Tarek ال موسی از تلنگر و یا با صدای تلپ افتادن به دنبال مشاوره از یک بیننده که متوجه او تا به حال یک توده در گردن او و پیشنهاد به تولید کنندگان و او آن را چک کردن.

پس از به دنبال توصیه های پزشکی, واقعیت نشان می دهد میزبان در بر داشت که او نیز تا به حال سرطان تيروئيد و شروع به دریافت درمان لازم.

و در 2019, داخل نسخه لنگر دبورا Norville نیز تحت عمل جراحی برای حذف سرطانی تیروئید ندول از گردن او پس از آن کشف شد توسط بینندگان.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن