Morrisons می شود اولین سوپر مارکت به فروش داغ کافه takeaways

Morrisons اعلام کرده است آن را شروع به فروش 'سوپر مارکت takeaways' از آن در سایت کافه ها از روز شنبه 19 ژوئن.

توسط FARDAALEFBA در 31 خرداد 1399

Morrisons اعلام کرده است آن را شروع به فروش 'سوپر مارکت takeaways' از آن در سایت کافه ها از روز شنبه 19 ژوئن.

سوپر مارکت دارای 402 کافه ها در سراسر انگلستان است که بسته شده اند و از ماه مارس اما در حال حاضر قصد فروش داغ وعده های غذایی به مشتریان برای آنها به غذا خوردن در جای دیگر.

اجتماعی فاصله دستورالعمل در انگلستان به این معنی نیست که رستوران ها و بارها و دیگر سالن های مهمان نوازی هنوز مجاز به باز کردن.

اما آنها مجاز به فروش به مشتریان غذای آماده و یا تحویل اقلام به غذا خوردن در محل دیگری است.

این Morrisons وعده های غذایی ارائه خواهد شد شامل صبحانه, ناهار, چای بعد از ظهر و شام از £1.95.

تمام مواد غذایی آماده خواهد شد در کافه و سپس بسته بندی در کارتن غذای آماده جعبه.

مشتریان نیز اجازه داده می شود به منظور پیشبرد در غذای آماده تدریس خصوصی در خانه شماره (0330 808 9733) برای جلوگیری از ازدحام و اجتماعی فاصله مشکلات در فروشگاه.

هنگامی که تماس با مشتریان خواسته خواهد شد که به کد پستی را انتخاب کنید یک فروشگاه و سپس سفارش خود را به کافه کارکنان.

مشتریان قادر به بازدید از کافه در فرد به سفارش اما باید صبر کنید 30 دقیقه برای مجموعه است. Deliveroo نیز موجود است در برخی از نقاط.

ماریان جونز سر از کافه عملیات در Morrisons گفت: "مشتریان ما عشق ما در کافه ها. برخی از شام خوردن با ما چند بار در هفته و بسیاری از آنها به ما گفت که آنها بوده ام در حال انتظار برای بازگشت.

"بنابراین ما در حال کار در پشت صحنه به بازگرداندن برخی از محبوب ترین غذاهای در قیمت های بزرگ به عنوان ما همچنان به خوراک ملت است."

دیگر بارها و رستوران ها شده اند انجام مبهوت بازگشایی از جمله تنظیم غذای آماده خدمات که قبلا مشتریان را مجبور به خوردن در.

گرین شاه بارها در لندن افتتاح 10 سالن برای مشتریان برای دریافت غذای آماده وعده های غذایی از جمله پنج شنبه کباب و ماهی و چیپس.

و همچنین به عنوان پس دولت هدایت اجتماعی و فاصله گرفتن گرین شاه بارها نیز اجرای جداگانه ورودی و خروجی یک سیستم راه را برای مشتریان پرداخت آنلاین و دست sanitiser در همه بارها.

برخی از رسانه های مواد غذایی را تا به حال برای تنظیم به یک کاهش می یابد منو در جهت کمتر کارکنان به کار در آشپزخانه و حفظ اجتماعی فاصله; مک دونالد ما حذف شد , سالاد, شیرینی و yoghurts از منوی آن به عنوان دسر موارد.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن