Unbreakable Kimmy Schmidt ستاره Tituss بورگس به یاد می آورد که متوقف شد و به دنبال آن پلیس

بازیگر Tituss بورگس است به یاد می آورد تجربیات خود از دنبال شدن توسط پلیس بدون هیچ دلیلی. به عنوان بسیاری از م

توسط FARDAALEFBA در 6 تیر 1399

بازیگر Tituss بورگس است به یاد می آورد تجربیات خود از دنبال شدن توسط پلیس بدون هیچ دلیلی.

به عنوان بسیاری از ما بازیگران صحبت کردن در مورد نژاد برفلد توسط پلیس پس از مرگ جورج فلوید و Breonna تیلور, Unbreakable Kimmy Schmidt ستاره گفت: Sirius XM در مورد زمان ماموران به دنبال او برای چهار بلوک.

"آنها در عبور از جاده [پا] به من قطع" بورگس توضیح داد. "من فقط متوقف کمی به برخی از آنها فاصله است. روشن بود که آنها می خواستند به اعمال برخی از عجیب و غریب نیروی عضلانی و یا نیروی. آنها تا به حال برخی از عجیب و غریب اشتهای سیری ناپذیر به برخی از انسان ها احساس کمتر از."

خواننده و بازیگر ادامه داد: "من خیلی ناراحت ژست. آن را به عنوان اگر وجود دارد برخی از افرادی که در اجرای قانون است که احساس می کنید که... طبیعی خود را وجود مخالف آنها."

با موضوع زندگی اعتراضات در حال وقوع در سراسر ایالات متحده به عنوان فعالان تماس برای تغییرات در راه است که در آن پلیس درمان مردم سیاه, تعدادی از بازیگران به اشتراک گذاشته اند تجارب خود را از نژادپرستی است.

هفته گذشته بازیگر دان چیدل گفت: جیمی فالون در مورد لحظه ای که متوجه شدم پلیس شد "نه در تیم همین" گفت: "قوانین فقط چگونه به مطمئن شوید که شما می آیند خانه و امن و آنچه که شما تا به حال فراموش متاسفانه چیزی بود که به ذهن ما بسیار زود است."

او ادامه داد: "ما را متوقف کنید منظورم من رو متوقف برابر بیشتر از من می توانید تعداد اسلحه را به سر من. من همیشه متناسب با توضیحات'. این چیزی است که اتفاق می افتد بارها و بارها. من تا به حال دوستان خوب که تقریبا کشته شده توسط پلیس برای هیچ چیز نیست."

آخرین مطالب