انگلستان با استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین برای ارسال coronavirus آزمون از راه دور در اسکاتلند سلیمان

انگلستان جدید آژانس فضایی بودجه استفاده خواهد شد برای حمایت از هواپیماهای بدون سرنشین که تحویل coronavirus تست

توسط FARDAALEFBA در 20 تیر 1399

انگلستان جدید آژانس فضایی بودجه استفاده خواهد شد برای حمایت از هواپیماهای بدون سرنشین که تحویل coronavirus تست کیت به اسکاتلند جزیره است.

Skyports شرکت پشت هواپیماهای بدون سرنشین آغاز محاکمه دو هفته در ماه مه با بیمه خدمات درمانی کوهستانی که در خدمت یک گروه از جزایر سواحل غرب اسکاتلند.

این فناوری که قادر به کاهش زمان تحویل بین ابن و جزیره Mull به حدود 15 دقیقه به جای رفتن را از طریق جاده و 45 دقیقه عبور کشتی.

اولیه £2.6 میلیون دلار در دسترس ساخته شده بود توسط انگلستان آژانس فضایی و آژانس فضایی اروپا (ESA) برای پیدا کردن و حمایت از فضای فعال فن آوری و خدمات است که می تواند حمایت بیمه خدمات درمانی در پاسخ به کوروناویروس.

Skyports همراه با دو تن دیگر از ابتکارات اعطا شده است سهم £1.1 میلیون دلار در بودجه, در حالی که بقیه باز است به مناقصه تا پایان ماه سپتامبر.

دیگر برندگان عبارتند از انزوا + که با استفاده از فضای مشتق از داده ها برای شناسایی و حمایت از افراد آسیب پذیر.

اقامت یکی دیگر از پروژه های داده می شود, بودجه یک برنامه است که در حال توسعه برای کمک به موسسات خیریه حمایت از افراد جوان است, بهداشت روان و تندرستی.

آن را با استفاده از ارتباطات ماهواره ای و دیدبانی زمین ماهواره برای پاداش دادن به افراد جوان با 'نشان' - خواهد شد که مرتبط با پاداش تخفیف و یا انگیزه های دیگر - برای اقدام مثبت.

"من افتخار می کنم از اینکه چگونه جهان ما-پیشرو در بخش فضای پله تا برای ارائه راه حل های نوآورانه به طور مستقیم برای حمایت از ما شگفت انگیز بیمه خدمات درمانی به عنوان ما همچنان تلاش ملی برای مقابله با کروناویروس", وزیر علوم آماندا در بیانیه ای گفت.

"پروژه های ما در حال پشتیبان گیری امروز نشان می دهد بریتانیا نبوغ خود را در بهترین و ایجاد یک تفاوت واقعی به نحوه استفاده ما از این آخرین فن آوری های نوآورانه برای ارائه بحرانی بهداشت و درمان در حال حاضر و به آینده."

"بیمه خدمات درمانی دراز مدت برنامه ریزی آوردن فن آوری های جدید به بیمه خدمات درمانی برای بهبود مراقبت از بیمار و نجات جان انسان ها است و ما به عنوان مقابله با بزرگترین چالش در بیمه خدمات درمانی سابقه و نوآوری در پزشکی و راحت و سریع تر تکنولوژی در حال کمک به کارکنان خط مقدم به مردم جهان پیشرو برای درمان Covid-19 کنار مراقبت از قاتل شرایط از جمله سرطان" پروفسور تونی جوان, بیمه خدمات درمانی ملی بالينی منجر به نوآوری نیز گفت.

و همچنین به عنوان ارائه coronavirus آزمون Skyports همچنین در نظر دارد به "[خرید] تا لندن بام ها برای رشد هواپیماهای بدون سرنشین تحویل بازار است."

این شرکت معتقد است که "vertiports" خواهد بود به عنوان مشترک به عنوان فضاهای پارکینگ برای اتومبیل و دوچرخه.

این است که تنها یک بار اتفاق می افتد هواپیماهای بدون سرنشین تنظیم شده است تصمیم گرفت.

گزارش اضافی توسط سازمانtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب