UFC 251 نتایج: Jorge Masvidal می آید تا کوتاه در شجاع تلاش برای خلع Kamaru عثمان

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط FARDAALEFBA در 22 تیر 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

آن را دشوار است برای تمایز بین یک پوزخند و یک ادا و اصول, به ویژه هنگامی که سوسو زدن است نرم زرشکی اسمیر است.

Jorge Masvidal که ساخته شده نام خود را دور انداختن در حیاط در میامی قبل از او ساخته شده راه خود را به UFC احتمالا سزاوار باخت.

برای هر مشت که قهرمان سبک وزن Kamaru عثمان burrowed به خود رقیب را ribcage برای هر شانه که او با چکش به 'Gamebred فک برای هر بدبینانه تمبر Masvidal صورت روشن.

ببینید Masvidal استفاده می شود به داشتن پشت خود را در برابر دیوار و در حالی که او ممکن است به صرف زمان بیشتری را با پشت خود را در برابر حصار از ایده آل بود در روز شنبه UFC 251 رویداد اصلی ارتقاء 'BMF' به نظر می رسید برای لذت بردن از هر لحظه از آن است.

مقدار این واقعیت ساخته شده بود که Masvidal وارد کشمکش در جزیره یاس ابوظبی – یا "مبارزه با جزیره' به عنوان آن است که به آن اشاره شده – در شش روز اطلاع پس از خروج از اصلی مدعی گیلبرت سوختگی با کوروناویروس. پس از آن خبر آمد که Masvidal خواهد بود و بدون سر مربی مایک براون که همچنین قرارداد Covid-19.

عثمان را کشتی توانایی پوشیدن پایین Masvidal بیش از 25 دقیقه (Zuffa LLC طریق گتی ایماژ)

شمارنده به این شد این واقعیت است که Masvidal تا به حال شناخته شده برای ماه که روا داشته بود خود را در افق و پس دیده بر این اساس است که قهرمان شد به طور مشابه بدون رئیس خود مربی این هفته است. این عوامل خارجی در نتیجه به نظر می رسید به عنوان اینکه آنها ممکن است تعادل اما Masvidal را لبخند در روز شنبه بودند نه صرفا خودآزارانه – آنها سکوت پذیرش است که او در کمی بیش از حد عمیق است.

برای در حالی که Masvidal ممکن است آماده شدن برای عثمان او نبود آماده شدن برای 11 جولای. چنین 20lbs کاهش وزن در این هفته به خطر بیافتد نیمه کوبا.

او تحت فشار قرار دادند یک اتشی در باز کردن قاب پرتاب مشت و لگد در اوسمان جهت به عنوان اغلب به عنوان جسمی ممکن است. آن را به اندازه کافی به ادعای دور اما به عنوان 'Gamebred' ساخته شده راه خود را به عقب به مدفوع خود علائم و عرق شد و در حال حاضر جریان پایین صورت خود را.

رقیب متوسل به مقابله با مشت زدن و تیراندازی به عثمان نگاه یک نقطه ورود به Masvidal و به زودی به اندازه کافی 'BMF را قلاب مهارت های مورد آزمایش قرار گرفتند. به عنوان تحت امتیاز به عنوان آنها ممکن است عثمان را فراتر از سوال و در نهایت آنها دندانه دار Masvidal را تمرد.

قهرمان جایگزین بین شانه حملات کبد, عکس و تمبر و سپس شستشو داده و تکرار تخلیه Masvidal بیشتر و بیشتر به منظور تسهیل takedowns و جلو روشن قضات' تغ.

به Masvidal اعتبار او همیشه راهی برای بازگشت به شاهکار خود را حتی با گاز مخزن guzzling دور. 'خیابان عیسی می داند که یک یا دو چیز در مورد قیامت, بعد از همه, که شده است داستان – و نام تجاری – کار خود را بیش از گذشته 16 ماه.

و در همراهی با او بدون شک به زودی احتمالا حتی برای یک زمین لرزه مسابقه در برابر Conor McGregor یا دوست-تبدیل-رقیب Colby Covington. با توجه به ماهیت خود را از ورود در UFC 251 این هفته Masvidal ستاره دهکدهای از دست داد بدون, درخشش, در, شکست, فقط به عنوان پوزخند دهکدهای از دست داد بدون سوسو زدن.

عثمان تمدید پیروزی خود را خط به 16 (Zuffa LLC طریق گتی ایماژ)

به تمرکز صرفا بر روی 'Gamebred' خواهد بود به انجام زیانی که انسان به سمت چپ جزیره یاس با کمربند هنوز بصورتی پایدار و محکم در اطراف کمر ،

عثمان تمدید رگه برنده خود را به 16 با این پیروزی و با او گره خورده است اجماع G. O. A. T. Georges St-Pierre ترین متوالی در سبک وزن UFC تاریخچه (12) در این فرآیند است.

به عنوان او یک بار گفت: بخش رقبای او یک مشکل است و یکی بدون یک راه حل روشن در این لحظه در زمان.

UFC رئیس دانا سفید پیشنهاد کرد که سوختگی خواهد بود تا بعد هنگامی که او به طور کامل بهبود از خود مصیبت و سبک نگارش برزیل حداقل ارائه بیشتر از یک تهدید به عثمان از Masvidal حتی می تواند در 100 درصد است.

اما در حالی که می سوزد و دیگر welterweights صبر در بال یک چیز شد به طرز حیرت انگیزی آشکار این هفته: هیچ یک از آنها را می توانید در قرعه کشی مانند 'Gamebred' می توانید.

UFC 251 نتایج:

کارت اصلی

Kamaru عثمان (C) def. Jorge Masvidal از طریق تصمیم به اتفاق آرا (50-45, 50-45, 49-46)

الکساندر Volkanovski (C) def. حداکثر هالووی از طریق تصمیم گیری تقسیم (47-48, 48-47, 48-47)

یان پتر def. Jose Aldo از طریق TKO (حملات زمینی – دور 5, 3:24)

رز Namajunas def. جسیکا آندراده از طریق تصمیم گیری تقسیم (29-28, 28-29, 29-28)

آماندا Ribas def. پیج VanZant از طریق ارسال (armbar – دور 1, 2:21)

Prelims

Jiri Prochazka def. Volkan Oezdemir از طریق KO (مشت – دور 2, 0:49)

مسلمان Salikhov def. Elizeu Zaleski دوس سانتوس از طریق تصمیم گیری تقسیم (30-27, 28-29, 29-28)

ماکوان امیرخانی def. دنی هنری از طریق ارسال (anaconda چوک – دور 1, 3:15)

لئوناردو سانتوس def. روم Bogatov از طریق تصمیم به اتفاق آرا (29-26, 29-26, 29-26)tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن