توییتر هک: اوباما, Elon Musk, سیب و Kanye West هدفمند توسط Bitcoin scammers

هکرها ترویج cryptocurrency کلاهبرداری هدفمند Elon Musk, بیل گیتس و Kanye West در میان دیگر مشخصات بالا کاربران

توسط FARDAALEFBA در 30 تیر 1399

هکرها ترویج cryptocurrency کلاهبرداری هدفمند Elon Musk, بیل گیتس و Kanye West در میان دیگر مشخصات بالا کاربران توییتر با استفاده از حساب خود را به قول "دو" پرداخت به بیت کوین حساب.

کلاهبرداران نیز قادر به دستکاری حساب های متعلق به جو بایدن, باراک اوباما, مدیر عامل شرکت آمازون جف بزوس و سابق شهر نیویورک شهردار و میلیاردر رسانه ای شکل Mike Bloomberg, در میان دیگران, با درخواست پرداخت از کاربران در ازای دو برابر مقدار. پیام تمام شد به سرعت حذف شده اما مشابه پیام ادامه داد: به نظر می رسد در سراسر توییتر نشان می دهد قابل نقض در پلت فرم به عنوان هکرها جذب هزاران دلار پرداخت.

"ما آگاه هستند از امنیت و حادثه تأثیر حساب در توییتر" پلت فرم اعلام حمایت خود را از حساب بیش از یک ساعت پس از اولیه هک. "ما در حال بررسی و مراحل گرفتن به آن را تعمیر. ما به روز رسانی خواهد شد هر کس در مدت کوتاهی."

تایید حساب شد به طور موقت مسدود شده و از ارسال بر روی پلت فرم.

اولین پیام به نظر می رسد مدیر عامل شرکت تسلا حساب در روز چهارشنبه: "من احساس سخاوتمندانه به دلیل Covid-19. من دو هر بیت کوین پرداخت های ارسال شده به من BTC آدرس برای ساعت. موفق باشید و ایمن ماندن در خارج وجود دارد!"

پیام حذف شد و جای خود را با یکی دیگر از پیام مشابه: "احساس greatful [sic] دو برابر تمام پرداخت ها به من BTC آدرس!"

"شما ارسال $1,000 من شما را به ارسال $2,000," پیام گفت.

"هر کس که درخواست من را به عقب و در حال حاضر هم گفت:" یک پیام در مایکروسافت موسس توییتر صفحه ای و لینک کردن به یک آدرس بیت کوین و امیدوار به "دو" تمام "پرداخت های سه بعدی برای 30 دقیقه".

بیانیه ای از یک سخنگوی آقای گیتس گفت که توییتر است "آگاه و کار برای بازگرداندن" حساب خود را.

پیام های مشابه به نظر می رسد در چندین حساب های دیگر از جمله اپل بارگذاری مربع نقدی برنامه و Winklevoss' برج جوزا.

کامرون Winklevoss گفت: حساب کرده بود two-factor authentication را فعال کنید با یک رمز عبور قوی.

"ما در حال بررسی و امیدوارم که به شما اطلاعات بیشتر در مدت کوتاهی او گفت:" در توییتر.

حساب های دیگر با مشخصات بالا چهره های سابق و مقامات منتخب در معرض خطر قرار گرفت لحظاتی بعد با پیام های مشابه درخواست و امیدوار به ارسال پول به کاربران در نهایت ایجاد یکی از بزرگترین هک های بر روی پلت فرم رسانه های اجتماعی موثر بر حساب بالغ بر میلیون ها نفر از پیروان.

بیت کوین حساب ذکر شده در جعلی توییتهایی به نظر می رسد ایجاد شده در پنج شنبه. در پایان روز آن را دریافت کرده بود تقریبا 12.9 bitcoins یک مقدار در حال حاضر به ارزش کمی بیش از $114,000 (£88,800). در برخی از نقطه در طول روز تقریبا نیمی از این مبلغ در بیت کوین بود از حساب برداشت شود.

به نظر می رسد که دارندگان حساب خود نشده بودند هدفمند در کلاهبرداری که با تکیه بر موارد زیر عظیم برای فریب کاربران را به این طرح است.

آن را بلافاصله روشن نیست چگونه کلاهبرداران به دسترسی به حساب و چگونه بسیاری از مردم نهفته است.

توییتر را بلافاصله بازگشت یک درخواست برای نظر اما کارگردانی خبرنگاران به شرکت پشتیبانی حساب.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب