جنیفر لارنس خواسته های عدالت برای Breonna تیلور به عنوان او می پیوندد توییتر برای اولین بار

بازیگر جنیفر لارنس علنا پیوست توییتر برای اولین بار به برجسته نژادی و بی عدالتی در ایالات متحده است. در یک توی

توسط FARDAALEFBA در 30 خرداد 1399

بازیگر جنیفر لارنس علنا پیوست توییتر برای اولین بار به برجسته نژادی و بی عدالتی در ایالات متحده است.

در یک توییت به اشتراک گذاشته شده در روز چهارشنبه (17 ژوئن) The Hunger Games ستاره به نام عدالت برای Breonna تیلور یک زن سیاه و سفید بود که کشته شده توسط پلیس در لوئیزویل کنتاکی در ماه مارس است.

"برای سه ماه از قتل Breonna تیلور, خانواده, مردم لوئیزویل آمریکایی ها در سراسر کشور و بسیاری از سراسر جهان را به نام عدالت. و در عین حال آن دسته از تماس های بدون پاسخ مانده اند," لارنس نوشت.

"بازداشت شده اند ساخته افسران مسئول مرگ او باقی می ماند استخدام LMPD و نگران کننده LMPD خود بررسی گزارش محزون می خوانی نادرست است. به عنوان یک Louisvillian به عنوان یک انسان من نمی تواند خاموش."

دعوت از دادستان کل به "برگزاری کسانی که مسئول مرگ او پاسخگو" لارنس ادامه داد: "ما نباید اجازه erasure از زنان برای ادامه در امریکا است. به عنوان بسیاری از فعالان و رهبران بوده است imporing برای سال: #SayHerName."

پیش از آن در هفته بازیگر یک فیلم کوتاه آموزشی خیریه نمایندگی ما کاوش "چگونه فساد شکسته است ما سیستم عدالت کیفری و چه ما می توانیم برای رفع آن".

لارنس حساب توییتر به طور رسمی وابسته به موسسه خیریه ای که او یک عضو هیئت مدیره. این سازمان با هدف "را با هم محافظه کاران ترقی خواهان و همه میان به تصویب قدرتمند قوانین ضد فساد که توقف رشوه سیاسی, پایان, راز پول و رفع ما شکسته انتخابات".

این اولین بار است که لارنس تا به حال هر نوع از پلت فرم رسانه های اجتماعی داشتن بستری در سال 2018 است که او ترجیح به استفاده از پلت فرم به "دیده بان" به جای "صحبت می کنند".

"همیشه وجود دارد بسیار واکنش," او گفت: در آن زمان. "بسیاری از مردم در حال گوش دادن و توجه و آنها بسیاری از نظرات در مورد همه چیز کاملا.

"من واقعا نمی خواهید به استقبال مگر اینکه آن را کاملا ضروری است. من نمی خواهم برای قرار دادن خودم در خارج وجود دارد بدون هیچ دلیل. مگر اینکه من ترویج چیزی یا چیزی واقعا می سوزد من پیاز, شما نمی خواهد بشنود از من است."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب