توییتر هک: FBI پیشرو در تحقیقات مربوط به بیت کوین کلاهبرداری هدف قرار دادن اوباما مشک بایدن و دیگر مشخصات بالا حساب

دفتر تحقیقات فدرال است که منجر به تحقیق در چهارشنبه, توییتر, نرم, با توجه به گزارش. هکرها کنترل ضبط از تعدادی

توسط FARDAALEFBA در 26 تیر 1399

دفتر تحقیقات فدرال است که منجر به تحقیق در چهارشنبه, توییتر, نرم, با توجه به گزارش.

هکرها کنترل ضبط از تعدادی از حساب های متعلق به, جو بایدن, بیل گیتس و Elon Musk, در میان دیگران آشکار بیت کوین اومدی.

یک بیانیه های قبلی از اف بی آی گفت: "ما آگاه هستند از امنیت امروز حادثه مربوط به چندین حساب توییتر متعلق به افراد با مشخصات بالا. با این حساب به نظر می رسد شده اند در معرض خطر به منظور تداوم cryptocurrency تقلب."

در روز پنج شنبه مهر ذکر منابع عنوان کرد و گفت: بازرسان فدرال در حال حاضر منجر شد. نه اف بی آی و نه توییتر را علنا تایید کرد به گزارش.

این حمله رخ داده در بعد از ظهر چهارشنبه در امواج متعدد. اول اومدی هدفمند حساب های برجسته cryptocurrency رهبران و شرکت ها قبل از حرکت بر روی اسامی بالا در سیاست فن آوری و صنعت سرگرمی.

هر یک از این حساب ها ارسال شده از پیام های مشابه: ارسال بیت کوین و معروف مردم با ارسال دو برابر پول خود را.

به عنوان حمله بازی – با باراک اوباما Kanye West و جف بزوس در میان ده ها تن از کاربران را تحت تاثیر قرار – توییتر اقدام به حذف اومدی پیام. اما به نظر می رسد هکرها برای کنترل این وضعیت به عنوان آنها قادر به بازگشت به حساب و دوباره ارسال پیام.

در پایان توییتر غیر فعال توانایی تایید حساب به ارسال توییت برای یک دوره کوتاه در روز چهارشنبه.

تحقیقات led توسط شرکت رسانه های اجتماعی نشان داد آنچه در آن اعتقاد به "هماهنگ حمله مهندسی اجتماعی توسط افرادی که با موفقیت هدفمند برخی از کارکنان با دسترسی به سیستم های داخلی و ابزارها" با توجه به بیانیه ای.

"ما به دنبال چه دیگر فعالیت های مخرب ممکن است آنها را به انجام و یا اطلاعات آنها ممکن است قابل دسترسی و به اشتراک گذاری بیشتر در اینجا به عنوان ما آن را" شرکت اضافه شده است.

چند ساعت بعد در چهارشنبه توییتر اجرایی جک دورسی تایید آن بوده است روز سختی برای ما در توییتر".

"همه ما احساس وحشتناک این اتفاق افتاده است" آقای دورسی اضافه شده است. "ما تشخیص و به اشتراک گذاری همه چیز را ما می توانیم هنگامی که ما درک کامل تر از دقیقا چه اتفاقی افتاده است."

این هک باعث سناتور جمهوری خواه جاش هاولی میسوری به نوشتن نامه ای به آقای دورسی در روز چهارشنبه در مورد ماهیت حمله و چه حساب آن نهفته است.

"من نگران هستم که این رویداد ممکن است نشان دهنده نه تنها هماهنگ مجموعه ای از هم جدا هک حوادث بلکه یک حمله موفق در امنیت توییتر خود را. همانطور که میدانید میلیون ها نفر از کاربران خود را تکیه می کنند خدمات خود را نه فقط به صدای جیر جیر برای عموم بلکه برای برقراری ارتباط خصوصی خود را از طریق پیام مستقیم خدمات" آقای هالی نوشت. "یک حمله موفقیت آمیز بر روی سیستم شما سرورهای نشان دهنده یک تهدید برای همه کاربران خود را حفظ حریم خصوصی و امنیت داده ها."

او خواست آقای دورسی و توییتر برای کار با اف بی آی و وزارت دادگستری برای اصلاح این مشکل است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن